Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> mnożnik w duron 1300
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
mnożnik w duron 1300
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 11:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




zrobiłem wczoraj ołówkowy mod na swoim duronie (L1) no i mnożnik poszedł ładnie 10x133,przeszedł 3dmark i parę innych testów i wszystko ok,ale jak ponownie włączyłem kompa -to czarny ekran i tak losowo raz wstawał raz nie na default(13x100)wszystko ok,wygląda że grafit na mostkach kuleje znacie jakieś inne "domowe sposoby" na trwalsze połączenie?(mam zwykłą lutownice transf. i mini-kolbe -ale to chyba odpada biggrin.gif )
jeszcze jedno-jest sens podnoszenia fsb jeżeli ram asynchronicznie może pójść 214/354Mhz (ddr) ?


Ostatnio zmieniony przez kocur dnia Piątek, 13 Lutego 2004, 14:23, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: <kocur> mnożnik w duron 1300
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




bylo pisane przeciez ;), ze mozna lakierem przewodzacym polaczyc na stale...a u mnie ...grafit trzyma sie na athlonie ...przez...2 lata juz i nie ma zadnych problemow, tzn nie przekrecam go, ale i tak pracuje na dziwnych ustawieniach...., a moze dlatego pracuje, ze ktorys mostek nie styka ;)
  
Re: mnożnik w duron 1300
PostWysłano: Wtorek, 17 Lutego 2004, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




nie wiem już co jest grane,zrobiłem te mostki na cito,zakleiłem taśmą,poszło pięknie 10x133 ram 333 wydajność +20% eusa_clap.gif ale restart i dupa sad.gif no signal ,może dureń ma jakąś dodatkową blokadę jakiś mostek trzeba przeciąć?albo ten bios jakiś lewy (1006-11.03) bo jak wróce na 13x108 to jakieś bzdury wywala 1350Mhz a raz 1540 i wszystko na szaro że zmienić nie można,(13x100 jak zwykle no problem) szkoda mi kasy na athlona jak z tego można jeszcze coś wycisnąć
  
Re: <kocur> mnożnik w duron 1300
PostWysłano: Wtorek, 17 Lutego 2004, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm wyglada na to ze albo bios jest jakis trefny, a bardziej prawdopodobne ze zle polaczyles mostki, ktorys nie zwiera, albo ... zlaczyles je miedzy soba, zobacz miernikiem co i jak...
  
Re: mnożnik w duron 1300
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Lutego 2004, 15:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




doszedłem do pewnej prawidłowości,otóż mnożnik działa i wszystko ładnie chodzi ale....muszę kompa całkowicie wyłączyć żeby się ponownie uruchomił,żadne "uruchom ponownie" czy reset nie wchodzą w grę bo po prostu nie wstaje,o co tu chodzi???
  
mnożnik w duron 1300
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010