Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Lutego 2004, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wolf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #689
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Przedewszystkim, przydalo by sie umiescic jakies info czy towar jest aktualnie dostepny w sklepie czy tez nie...ewentualnie poprostu usunac go ze stronki, jak mialo to miejsce z nukleonem...(czekam na pawnee ktorego niema w sklepie juz dosc dlugo, a dalej mozna go niby kupic)
Okazuje sie tez ze do niektorych blokow mozna zastosobac opcjonalnie krocce ktore nie sa dostepne w menu ich wyboru.
Dziwi mnie tez cena jaka musze zaplacic zeby towar ktory zamawiam zostal wyslany poczta kurierska....W wiekszosci sklepow przesylka do 10 kg kosztuje max 20 zl...w mcs ponad 2x drozej...
Teraz Jescze slowko o pompkach....Przydalo by sie info o mozliwosci ich polaczenia z wezami i proponowane rozwiazania....Ja znalazlem prosty sposob na polaczenie wlotu MJ 1000 (18,9mm) z wezem 9/12 poprzez reduktor plastykowy, ale dobrze byloby umiescic taki reduktor z kawalkiem wezyka...powiedzmy 30 cm jako dodatkowa opcja przy zakupie pompki....
Nie chce zeby ktos potraktowal moj post jakbym mial jakies pretensje do Mate'a, mysle ze dobrze bylo by dopisytac tu wasze wlasne propozycje zmian w dzialaniu sklepu czy tez samej strony mcs.pc.pl
Pozdrawiam - Wolf

Ps. Mate....Mam nadzieje ze wszelkie Twoje i Nasze problemy z towarem zakoncza sie jak najszybciej, nie przejmoj sie zanudzajacymi klientami( np. mna) Jak ktos kocha (WC) to poczeka :)))
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Wtorek, 24 Lutego 2004, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Przy okazji tematu mam kilka pytań... Można bedzie zamówić Black Icy z szybkozłączkami wtykowymi? i czy można będzie kupić wtykowe szybkozłączki - kolanka i trójniki? bo na overcooled były ;)) no i na koniec będzie dostępny zbiornik do zatoki 5,25" i pompki Hydor?
  
Re: <Wolf> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam
PostWysłano: Wtorek, 24 Lutego 2004, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Nie mam takiego systemu co mógłby pilnować stanów magazynowych a reczne edytowanie jest wykluczone. Co do bloków to niestety nadal licze ze mi CFD cos przyśle... ale to juz chyba mało prowdopodbne.

Niestety w ostatnim czasie w zwiazku z wznowieniem produkcji bloków mam masę roboty logistycznej i nie mam czasu zrobić updateu strony i wprowadzenia nowych króćców. W wolnej chwili to niezwłocznie wporwadzę.

Ja nie mam podpisanej umowy z Kurierem i dlatego zdzierają jak diabli.

Co do pompek to świetny pomysł jak znajde chcwile to zrobie taki opisik w tekście.


idzmy dalej....

BI z szybkozłączkami - nie - bo to bedzie utratra gwarancji.

Szybkozłączki wtykowe - zakupie i wprowadzę. Te opoźnienia wynikją z mojej niechęci do złączek wtykanych.

Jak bede wiedział od kolesia co ma sie tym zająć to bedą na pewno.

Pompki Hydora ... bedą. :) jak wyjdę z długów i nazbieram, troche kasy
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 08:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Czekam na kolejne uwagi...
  
Re: <Mate> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Ja mam taką małą prośbę: Mate, pogadaj może z łebmajstrem, bo przy każdym wejściu
do sklepu trzeba się na nowo logować..
..takie małe g00fienko, ale wkurzające..

Poza tym raczej nei mam dodatkowych uwag (poza, oczywiście, brakiem
topowych bloków w ofercie.. ..ale tym się już przecież zajmujesz..)..

Pozdro
  
Re: <GregorP> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i s
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robsonik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #177
Posty: 63


[ Osobista Galeria ]




Ja przychylam sie do poprzedniej wypowiedzi :) Aby nie trzeba bylo sie logowac za kazdym razem...

Ale dla mnie najwazniejsze jest aby rozszerzyc oferte wezy... Moze tygon ? choc odsc drogi jest ale niekoniecznie... Najbardziej paspowaloby cos o wlasciwosciach podobnych do Eheima ale aby byl przezroczysty :)
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Ja mam w sumie taką propozycję żeby opracować taki system bloków/pompek/szybkozłączek/węży które by do siebie cały czas pasowały... tak aby ktoś kto kupi u ciebie WC dzisiaj za rok bez jakichś dodatkowych kombinacji mógł zmodyfikować swoje WC...
druga sprawa to czy pojawią się jakieś bloki na pamięci w kartach grafiki (albo taki łączący GPU+pamięć) nie mówie tu oczywiście o wszystkich bo to jest nie wykonalne ale jakieś 2-4 najpopularniejsze oczywiście oparte na standardowej płytce bo wiadommo że niektórzy zmieniają standardową konstrukcję... a tak wogóle kiedy pojawią się wreszcie nowe bloki?
i powstanie wreszcie jakiś miernik przepływu wody?
  
Re: <noe> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam s
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wolf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #689
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Oj tak! Miernik przeplywu wody przydalby sie i to bardzo....
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i s
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zippo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #649
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Robsonik :
Ale dla mnie najwazniejsze jest aby rozszerzyc oferte wezy... Moze tygon ? choc odsc drogi jest ale niekoniecznie... Najbardziej paspowaloby cos o wlasciwosciach podobnych do Eheima ale aby byl przezroczysty :)

Popieram w 100%... szukam i szukam czegoś takiego od kilq miesięcy i znaleść niemoge:|
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 20:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Ja znalazłem ale jest z innovateka i kosztuje majątek dlatego nie kupiłem... czekam na produkt krajowy ;)))
  
Re: <noe> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam s
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wolf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #689
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Gdzie znalazles?
Da sie to kupic w PL?
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Ja mam w sumie taką propozycję żeby opracować taki system bloków/pompek/szybkozłączek/węży które by do siebie cały czas pasowały

a mnie sie wydaje, ze wlasnie taki system mate ma w ofercie ... na producentow pompek ze zrozumialych wzgledow nie ma jak wplynac, oraz nie bedzie ich modowal. ale pozostale elementy, dla raz przyjeteych przez usera zalozen, pasuja zawsze.
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Czwartek, 26 Lutego 2004, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mato
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #515
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Tak jak już zostało wspomniane przydałaby się DUŻO większa oferta węży, w której mogłyby się znaleźć węże przezroczyste :) Ostatnio znalazłem te węże od innowateka. Byłbym wdzięczny za wypowiedzenie się na ich temat !

Miernik przepływu - przydałby się bardzo w celu dodatkowego zabezpieczenia (np. przed zgonem pompy)
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Piątek, 27 Lutego 2004, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




A więc znalazłem go na innovatek.de ;)) a w Polsce można go kupić... na PC-Tuning.pl (tylko na zamówienie) a od ręki widziałem na www.pc-hardware24.com to też w sumie polska strona... dość lamerska ale z tego co widze mają bogatą ofertę wszystkiego... innovateka można tam kupić całego... z tym że po co? wydajność może i niezła ale ceny zaporowe!!! :(( Problem z wężami innovateka jest taki że oni używają dość specyficznych szybkozłączek wkręcanych które o ile sie nie myle są węrzsze od tych stosowanych u nas... a wszystko w zestawach innovateka jest montowane właśnie na te złączki :((
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Sobota, 28 Lutego 2004, 02:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arthx
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #550
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




a ja sobie sam zrobie przeplywomierz

na razie zrobilem to:



do tego zamierzam zastosowac diode i fototranzystor
oraz podlaczyc do , w zamierzeniach, "centrum sterowania chlodzonkiem wodnym" m.in. jakis wyswietlacz pokazujacy aktualny przeplyw i sumaryczny "przebieg" :)
ale to jeszcze odlegla przyszlosc...

arthx
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Sobota, 28 Lutego 2004, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mato
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #515
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




arthx jestem pod wrażeniem !!! Wykonanie i wygląd 10 razy lepszy od tego innovatekowego badziewia (za które też nie wiedzą ile chcieć) !!! Gratulacje ! trzeba mieć tylko nadzieję, że Mate wprowadzi podobny bajer do swojej oferty (wykonanie takiego miernika przepływu jest ponad moje możliwości :) Jeszcze raz gratulacje !

apropos "centrum sterowania WC" miałem zamiar wykonać coś podobnego. Na bit-tech.net widziałem projekt zabezpieczenia CPU w przypadku zgonu pompy. Gościu zastosował tam tzw. przełącznik przepływu oparty na bardzo prostej zasadzie działania. Owy przełącznik chciałem wykorzystać w nieco inny sposób (bardziej bezpośredni) ale również w celu ochrony proca. Podczas poszukiwań znalazłem ten "flow switch" w anglii za 10 funtów :) Szukałem Polskiego odpowiednika - niestety bez skutku...

W przypadku takiego "centrum sterowania WC" konkretne zastosowanie miałyby 7-segmentowe wyświetlacze BCD. Można by było na nich wyświetlać aktualny przepływ wody oraz jej temperaturę (przydał by się jakiś elektroniczny czujnik temperatury). Przydatna byłaby również kontrola obrotów wentylatorów na chłodnicy (w moim przypadku jednego - PAPST 6224 N/12, który przy okazji wszystkim polecam :). Obroty wentyli można by było również wyświetlać na BCD. Ciekawe zastosowanie miałby także wyświetlacz LCD. Co wybrać - kwestia gustu ale jedno wiadomo, że do obydwóch rzeczy potrzebna będzie znaczna wiedza elektroniczna ;)

Może kiedyś uda mi się wykonać podobny projekt (oczywiście z ogromną elektroniczną pomocą mojego kuzyna :)... Oto moje refleksje na ten temat (może się przydadzą)
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Niedziela, 29 Lutego 2004, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Mam juz przygotowany projekt zajerfanego wskaźnika przepływu ale brak mamony jakos to opóźnia, jak wiele innych fajnych pomysłów.
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 02:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arthx
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #550
Posty: 18


[ Osobista Galeria ]




@Mate
a moze jakies szczegoly, rysunki ?

albo inaczej, ile trzeba zainwestowac? (i ile by mozna zarobic?)

arthx
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 03:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tomekmak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #576
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Proponuje wprowadzic tez do oferty nieszczesny Easy-Click.
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Mate kiedy wreszcie się pojawią nowe bloki?
  
Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010