Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Koncertą mówimy zdecydowane NIE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Koncertą mówimy zdecydowane NIE
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj poszedłem na giełdę komputerową. Niestety dziśjej nie było. Politechnika Warszawska, na której terenie odbywa sięgiełda, urządziła dziśjuwenalia i zorganizowała koncert zamiast giełdy.
Do dziś koncerty mi nie przeszkadzały. Nie wchodziliśmy sobie w drogę. Ale dziś koncert dokonał brutalnej inwazji w mój świat. Od dziś koncerty są moimi osobistymi wrogami. A przy okazji przestałem być dumny z bycia studentem PW. Wszak od dziś karzdy prawdziwy komputerowiec zapytany o PW odpowie. "To ta uczelnia co odwołała giełdę z powodu juwenaliów".

Dodam, że do listy nienawidzonych przezemnie zespołów dołączyły dziś : blenders, lady pank i dźem. Wcześniej były na niej budka suflera i czesław niemen. Niebędę też kupował piccy w pizza hut, która sponsoruje tą debiliadę. Dodam, że pola mokotowskie z pewnościąmają swój udział w tej szopce, bo gdyby tam był betonowy parking to może by nie użądzono tej imprezy. W szak takie rzeczy robią tambylcy z dźungli, a więc drzewa sprzyjają tej dziczy.
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




W szak takie rzeczy robią tambylcy z dźungli, a więc drzewa sprzyjają tej dziczy.

A przy okazji przestałem być dumny z bycia studentem PW. Wszak od dziś karzdy prawdziwy komputerowiec zapytany o PW odpowie. "To ta uczelnia co odwołała giełdę z powodu juwenaliów".

odam, że do listy nienawidzonych przezemnie zespołów dołączyły dziś : blenders, lady pank i dźem. Wcześniej były na niej budka suflera i czesław niemen.
Znamienite towarszystwo... zaprawdę
eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja do tej pory tylko nienawidzilem deszczu, bo ten przychodzil z nienacka i musialem sie poruszac w blocie Hackey Marsh, kiedy sprzedawcy pakowali oprogramowanie i podzespoly do toreb biggrin.gif wink.gif
  
PostWysłano: Sobota, 17 Maj 2003, 19:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Koncertą mówimy zdecydowane NIE
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010