Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <noe> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam s
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Kiedy beda i kiedy beda... Mate ma rodzine, prace, itp. Podziwiam go, ze w ogole tak rzetelnie podchodzi do sprzedazy blokow wodnych. W koncu promuje nasz kraj swoim wyrobem :)
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Racja... Przepraszam zachowałem się jak gówniarz... to się więcej nie powtórzy ;))
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Sprawa wygalda tak: bloki sa robione (pewnie nawet teraz :) ) i powinny byc do konca tygodnia, nie wiem jak wyrobi sie polernia, jak dojadą wkręty, usczelki i inne elelemnty dodatkowe, ale robie wszytko zeby było na czas, poniewaz do tego Nuka sprayer bedzie przykrecany na wkrety z towrzywa a te jadą do mnie z zagranicy... Co do bloków na gpu/chipset to blok bedzie fajny i dosc nietypowy (jezeli chodzi o top) :) co jescze...acha co do przepływomietza to sprawy sie klarują i byc moze przy nastepnym wolnym terminie wejde na maszyne i zrobie troche szt. ale to jescze przyszłosc i zobaczymy jak to sie potoczy...
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wolf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #689
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Mate :
acha co do przepływomietza to sprawy sie klarują i byc moze przy nastepnym wolnym terminie wejde na maszyne i zrobie troche szt. ale to jescze przyszłosc i zobaczymy jak to sie potoczy...


Dobrze byloby gdyby mial on jakies cos co mierzy przeplyw wody i po kabelku przekazuje info do np plyty glownej.. lub jakiegos kontrolera...
  
Re: <Wolf> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




do podlaczenia pod ktorys z wolnych gniazd od wentyli na mobo z pomiarem predkosci obrotowej :)
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 03:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




zgodnie z zyczeniem dodalem autologin na stronce
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Tassadar :
zgodnie z zyczeniem dodalem autologin na stronce

Podziękował. :)
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Sobota, 06 Marca 2004, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Misyo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #535
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Mate a co bys powiedzial na wrzucenie sprayera do nukleonow reagującego na UV? Do tego 2 diody UV i na prawde fajnie by to mogło wyglądać....

Pozdrawiam
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Sobota, 06 Marca 2004, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




jezeli zamowie cala plyte 2x3m to nie ma problemu ... ale wyjdzie z tego 5 tys sprayerów :)
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Niedziela, 07 Marca 2004, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Mate daj więcej zdjęć nowego nukleona... w szczególności wersji z wtykowymi szybkozłączkami 12/14/12 ;)) świetnie to musi wyglądać
i co z CFD? w końcu odzyskałeś z nimi kontakt czy dalej olewka?
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Czwartek, 11 Marca 2004, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze jedno pytanie...
W dziale tuningu/modowania dało by się wprowadzić oploty na kable z zasilaczy? kurcze szukałem czegoś takiego ale nigdzie w polsce nie można tego kupić... jedynie zagranicą trafiłem na www.performance-pcs.com i bodajrze na www.jab-tech.com
kojarzy mi sie coś że revoletc ma coś takiego w swojej ofercie... więc skoro sprzedajecie wyroby tej firmy to może by i to wprowadzić
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




a jak oceniacia dzialanie sklepu... koszyk, navigator, podział na kategorie itd...
  
Re: <Mate> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALF
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #469
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




nawigator jest fajny. możnaby rozdzielić pojemniki i chłodnice na dwie kategorie, bo jest ich już chyba na tyle dużo by były osobno

PS. dołączam się i ja do koncertu życzeń ;) czekam z niecierpliwością na bloczki HDD

pozdr
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yaroslavv
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #487
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem czy komuś to jeszcze przeszkadza, ale można by kategorie posortować alfabetycznie. W sumie nie wiele a menu stało by się bardziej czytelne.
Pozdrawiam.
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Misyo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #535
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




A ja bym dodał jeszcze do forum "szybką odpowiedź". Czasami chce sie szrajbnąć ze dwa zdania.. i po co wchodzić w kolejną stronke...

A jeśli idzie o sklep. Niedawno robiłem zamówienie (dzisiaj chyba powinno dojść). Fajnie by było, gdyby po złożeniu zamówienia była możliwość sprawdzenia statusu. Jakiś numer zamówienia też by sie przydał. O statusie to mam na myśli czy jest w realizacji, czy może paczka już wysłana. Z Twojej strony nie było by roboty dużo (po prostu paczka wysłana klikasz buttona) a klienci mieli by wrazenie ze kontrolują sytuacje...

hehe ze niby mają kontakt z bazą ;-)

Pozdrawiam
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Nie mam takiej możliwośći techniczej ... system realizacji zamówień nie jest w żaden sposób powiazany z systemem sklepu... moze cos sie w tej kwestii zrobi ale to bedzie wymagało napisania specjalnego programu a ja nie jestem programistą i sie na tym nie znam.
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Ze swojej strony moge dodac ze nawigator jest jak najbardziej przydatny, tylko moglby tak denerwujaca nie migac :/

EDIT: hmm, czyzby nawigator zostal zlikwidowany?? cos dzis go nie widze... confused.gif

EDIT2: ups...pojawil sie shock.gif i o dziwo juz nie mruga biggrin.gif
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Misyo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #535
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




A ja sie bede nadal upierał przy okienku "szybka odpowiedź" na forum...
  
Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Przesunalem watek tam, gdzie powinien byc. Odnosnik pozostal na poprzednim.

Misyo :
A ja sie bede nadal upierał przy okienku "szybka odpowiedź" na forum...

Byla kiedys taka opcja i zostala ona zmieniona na funkcje Odpowiedz, ktora znajduje sie przy kazdej wiadomosci.
  
Re: <Misyo> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




szybka odpowiedz, sama nawzwa brzmi jakby byla stworzona dla spamerow, a takich my tutaj nie chcemy smile.gif smile.gif smile.gif
  
Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010