Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> whisky/whiskey Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: whisky/whiskey
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




zobacze czy bede mial dostep do lodu ;d...
  
Re: <hardtmuth> whisky/whiskey
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 01:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A przymrozkow tam u Ciebie nie ma ???? crazy.gif
  
Re: <ulan> whisky/whiskey
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 11:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




sa..teraz jest -1... -0,5 stopnia, dlatego dzisiaj juz mam plana zeby pojsc na sanki ;d, cos nam odbilo i po dwoch..trzech latach przerwy zachcialo nam sie ;).

ale lud to wole z zamrazalnika ;)
  
Re: whisky/whiskey
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
ale lud to wole z zamrazalnika ;)


Lud powiadasz.... ja bym jednak proponowal pozostac przy lodzie z zamrazalnika cool.gif biggrin.gif
  
Re: <ulan> whisky/whiskey
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no tak, my mistake ;)

przez ten komputer, a w szczegolnosci gg coraz bardziej staje sie jakims dysmozgiem...tzm dyslektykiem, ortografem itp...jak mnie to meczy....i jeszcze do tego obcinam nieraz koncowe litery w slowach jak cos pisze w zeszycie..meczace...
  
Re: <hardtmuth> whisky/whiskey
PostWysłano: Niedziela, 08 Lutego 2004, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Anyway, wczoraj zrealizowałem właśnie bony świąteczne, za które kupiłem m.in. szkocką whisky Passport. Promowała ją w dziale alkoholi przyjemna blondynka wink.gif
Whisky ma czterdzieści lat tradycji, co jak na Szkocję nie jest oszałamiającym wynikiem, ale w smaku całkiem, całkiem. Świętowaliśmy wczoraj za jej pomocą pięćdziesięcioletnie urodziny rock'n'rolla i muszę powiedzieć, że kac też jest zupełnie przyzwoity. cool.gif
  
Re: <Berger> whisky/whiskey
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Po Passporcie wykańczam kolejną szkocką o nazwie ,,Chivas Regal". Bardzo dobra, o wyraźnym, choć delikatnym słodkawym smaku. Pozornie tania, bo kosztuje tylko 80 zł, niestety pojemność butelki to zaledwie 50 cl.
  
Re: whisky/whiskey
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




eee i tak jakos te whiskey nie dla mnie chyba, stoi u mnie w pokoju jaś, ale nawet nie chce mi sie go ruszac...chyba ze taka az przyjemnosc w delektowaniu sie tym perfumem sprawia mysl ze kosztuje troche wiecej...niz standardowy trunek:)

moze jak bede starszy to zaczne w takim czyms gustowac, gdyz puki co to dla smaku to alkoholu nie pije, gdyz alkohol nie jest przyjemny dla mojego gardla :).
  
Re: <hardtmuth> whisky/whiskey
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jaś to whisky, a nie whiskey. Określenie ,,perfumy" bardziej mi pasuje do koniaku niż do łyskacza. Ale zarówno koniaki, jak i łyskacze pije się przede wszystkim dla smaku. Ululać się, krzywiąc z obrzydzenia, można czystą wódką. Co do ceny, mam nadzieję, że łyskacze będą nadal tanieć.
  
Re: <Berger> whisky/whiskey
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




przepraszam za moj blad :)

wszystko co kosztuje ponad 40zl za 0,5l jest dla mnie perfumem, ale jakby co...okres kiedy delektowalem sie smakiem tanich win przeszedl mi juz dawno i puki co nie mam zamiaru do tego wracac :D. A co do wodki...to whiskey napewno mniej mnie krzywi niz wodka, ktorej nie pilem przez dlugi czas ostatnio i teraz mam efekty...
  
Re: <hardtmuth> whisky/whiskey
PostWysłano: Sobota, 14 Lutego 2004, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Czyli polski łyskacz z Zielonej Góry o nazwie "Dark Whisky", który kosztuje bodaj 38 zł, to już nie perfumy? wink.gif


Ostatnio zmieniony przez Berger dnia Niedziela, 06 Marca 2005, 16:46, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Berger> whisky/whiskey
PostWysłano: Sobota, 14 Lutego 2004, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




polskie whiskey ;) fajnie :D.

dobra to jesli cos wiecej niz 38zl za 0,5l kosztuje to wtedy zalicza sie jako perfum. wink.gif
  
Re: <hardtmuth> whisky/whiskey
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Polecam Ci, pomimo wszystko, kolejnego, niezbyt drogiego łyskacza, któregom kupił (na Słowacji wprawdzie...) za 400 koron z groszami, czyli trochę ponad 40 zł. Nazywa się to Kentucky Jack, a w podtytule ma Bourbon Whiskey. Napocząłem trunek z pewną taką nieśmiałością, bom do szkockich, a nie zaoceanicznych łyskaczy przyzwyczajony. Niesłusznie. Dobre, choć amerykańskie. wink.gif
  
Re: <Berger> whisky/whiskey
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jak mowilem nie jestem degustator ;)

pije zeby sie dobrze bawic, nigdy dla przyjemnosci, nawet za piwem na wieczorek z kumplami nie przepadam, chociaz pare i tak pojdzie w tydzien, bo zawsze mnie wyciagna :)

po prostu alkohol Twoj wrog i nie lej go do mordy jak Ci nie smakuje, a mi nie smakuje... pod zadna postacia, moze byc szampan ewentualnie :)
  
Re: <hardtmuth> whisky/whiskey
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Szampan? Ty jakis zniewiescialy jestes? :)
Ja lubie piwo, najlepsze z beczki podane w szkle pite z osobami, ktore lubie. Winko, ale glownie wlasnego wyrobu, a wlasciwie wyrobu mojej babci, ktora robi niesamowite winko, powalajace... smakowo tez. biggrin.gif
  
Re: <EDDY> whisky/whiskey
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale szampan jest slodki i latwo wchodzi :)

a winko...juz jak troche mocniejsze to nie ma zbytniej przyjemnosci, chociaz moze moje podejscie jest skrzywione przez wakacyjne libacje na winach do 5zl... :/, gdyz jak jakis czas temu zasmakowalem...domowej roboty to bardzo lekko wchodzilo :)
  
Re: whisky/whiskey
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
ale szampan jest slodki i latwo wchodzi


I równie łatwo wychodzi. eusa_sick.gif
  
Re: whisky/whiskey
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Berger :

I równie łatwo wychodzi. eusa_sick.gif




lol.gif lol.gif o tak...to prawda...
  
Re: whisky/whiskey
PostWysłano: Środa, 03 Marca 2004, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to trzeba z umiarem pic i tyle, albo powoli i ostroznie, wszystko da sie wypic, ostatnio byla wodka piwo i szampan.. i co nic, powoli i z rozwaga i nic sie nie zwraca, ale nie chce zaczynac od nowa moich dyskusji nt picia, bo znowu ktos mnie zjedzie jak roody ;P
  
Re: <hardtmuth> whisky/whiskey
PostWysłano: Czwartek, 04 Marca 2004, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Roody tu moderem nie jest i nie wypowiada się nawet. Ale istotnie, o piciu innych alkoholi może w topiku o łyskaczach nie piszmy już?
  
whisky/whiskey
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010