Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Co wybrać
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co wybrać
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Norbert
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #653
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Mam do was prośbe. Jak są dzicie czy warto instalować Linuxa (ja myślę, żę warto). Napiszcie jak wygląd spawa z sterownikiami i jaki problemy się z tym sytemem wiążom
  
Re: Co wybrać
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BusteR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #403
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Zrob sobie liste rzeczy, ktore robisz na komputerze. Potem poszukaj info o tym jak to mozna zrobic na linuxie.
To jest najlepszy sposob bo nie bedziesz mial takiej sytuacji ze zainstalujesz linuxa i sie okaze ze musisz wracac na winde bo 90% rzeczy nie da rady zrobic albo jest to conajmniej upierdliwe.
  
Re: Co wybrać
PostWysłano: Piątek, 05 Marca 2004, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TMiN
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #741
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




spróbuj na początek mandrake....... w kioskach ostatnio było 9.2..... można na nim zrobic prawie wszystko opróc pogrania w większość gier.... zależy co kto na kompie czyni.................................. jeśli chodzi o stery to jeśli masz elementy raczej znane to system sam se je zainstaluje........ powodzenia !!!!!
  
Co wybrać
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010