Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Zostań Püdelką! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 02:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Szanowne Panie

Z okazji dzisiejszego Święta Kobiet, organizacja w jednoosobowym składzie o nazwie gROszeCK1 Forum Fashion (gFF) wydała kolekcję emblematów kobiet (i nie tylko) zwiazanych z Püdelsami! Już dziś ubierz swój profil i czuj się jak kobieta związana z Twoim ulubionym zespołem! biggrin.gif

Co zrobić, aby zostać Püdelką?

1.
Wejdź na wystawę kolekcji,

2.
Dobierz swój wymarzony krój i kliknij prawym guzikiem myszy na nim, po czym wybierz 'Kopiuj adres obrazka', bądź wyrażenie bliskoznaczne,

3.
Wróć na forum, wejdź w swój profil i zjedź na sam dół. W polu Wyślij Emblemat z adresu: kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Wklej". W polu powinen pojawić się adres kreacji.

4.
Kliknij "Wyślij"

5.
Wróć do tego wątku i pochwal się publicznie swoją nową kreacją, aby nikt inny już nie ubrał Twojej sukienki. Liczy się szybkość biggrin.gif

Uwaga! Kolekcja będzie wystawiona krótko, więc radzę się spieszyć!

Tym samym szef przedsiębwzięcia, prezes gROszeCK1 Forum Fashion w osobie forumowicza o nick'u gROszeCK1 pragnie złożyć serdeczne życzenia WSZYSTKIM KOBIETOM na naszym forum. biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez gROszeCK1 dnia Poniedziałek, 08 Marca 2004, 09:29, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <gROszeCK1> Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 02:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




To ja już się chwalę biggrin.gif . Jak widzać jestem bardzo ekonomiczna, jeśli chodzi o wybór kreacji tongue.gif

Dzięki za życzenia gROszeCK1 [cmok]
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 07:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




to ja tez sie chwale! Zadbalam tezo piekna fryzure... biggrin.gif
dzieki GROszeCK1 :) to jest poprostu haj faszion:)
  
Re: <gROszeCK1> Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Groszku!
Zaraz sie rozbiore, przebiore, ubiore.
Ale zanim sie przemienie w Pudelke musze Ci publicznie wyznac, ze jestes czadowy i rozlozyles mnie na atomy tym pomyslem! cool.gif cool.gif cool.gif .
Dzieki Tobie, dobrze dzisiaj zaczelo sie to "nieistniejace swieto kobiet"!
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




chłopie, ale ty masz pomysły! crazy.gif

moje uznanie i podziękowanie! wink.gif
  
Re: <opfer> Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




cool.gif I ja nie mogłam sobie odmówić przyjemności smile.gif! Przyłączam się do wszystkich słów zachwytu moich poprzedniczek! Z tym pomysłem - strzał w 10-tkę!
Dzięki Groszku! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Również za życzenia smile.gif.
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Chcialam podziekowac jednoosobowemu zarzadowi firmy gFF za zgotowanie tak pieknej niespodzianki, no i gratki zarazem. Bycie Püdelka nie nalezy do przezyc dnia codziennego...
calus biggrin.gif
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Kurcze, jak dla mnie ta kolekcja jest zbyt ekstrawagancka, ja prosta dziewczyna jestem...ale wyznam, że jedną taką sukienkę to sobie wzięłam i będę przymierzać w domowym zaciszu. Dodam nieskromnie, że wyglądam powalajaco - nawet jak na Pudelkę!
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 17:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Ja też nieśmiało składam życzenia...
Wszystkiego naj. ;]
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Ja też nieśmiało składam życzenia...
Wszystkiego naj. ;]


E tam niesmialo- wal z grubej rury Michalku wink.gif lol.gif
Tobie takze dziekuje i w ogole chcialam Was chlopcy na piedestal wyniesc. Trza Was cholubic i troszczyc sie! I ja sie staram biggrin.gif
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 19:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Szanowne Panie

Z okazji dzisiejszego Święta Kobiet, organizacja w jednoosobowym składzie o nazwie gROszeCK1 Forum Fashion (gFF) wydała kolekcję emblematów kobiet (i nie tylko) zwiazanych z Püdelsami! Już dziś ubierz swój profil i czuj się jak kobieta związana z Twoim ulubionym zespołem! biggrin.gif


amancik, amancik tongue.gif

gROszeCK1 :
serdeczne życzenia WSZYSTKIM KOBIETOM na naszym forum


dołączam się również. meri krismes end e hepi niu jer!!! crazy.gif
  
Re: <scum> Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




mialam trudnosci z wyborem ...dziekujemy dziekujemy chlopaki :*** eusa_clap.gif Groszek dzieki cool.gif :* lol.gif ...przepikne kreacyje dla na przygotowales...:D


Ostatnio zmieniony przez Majka dnia Wtorek, 09 Marca 2004, 03:08, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Zawsze chcialam zostac ciemnowlosa pieknoscia i teraz mi sie wreszcie udalo biggrin.gif

Sztuczna inteligencja redface.gif
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Marca 2004, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gośka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #755
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




Niechże na gorsze nic już nigdy się nie zmieni
I nikt nie każe Ci być twardą i bez wad
Miej zawsze dużo dobrych rzeczy do jedzenia
Bezpieczny własny świat

Nie telep się samotnie w czterech ścianach
W każdy odgłos się nie wsłuchuj jak ten pies

Ubieraj się w kolory - nie na czarno
I niech telefon dzwoni bodaj cały dzień
I nie trać wiary - niech na Twoją przyszłość całą
Nie padnie nigdy cień

Nie wiem czy w temat się wpasowuję idealnie, ale nie mogłam się powstrzymać!! uwielbiam ten tekst, nie tylko w tym nieistniejącym dniu..
Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, które się w nim odnajdują, tak jak ja.......
  
Re: <gROszeCK1> Zostań Püdelką!
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Do kiedy będzie kolekcja wystawiona? Jeszcze bym sobie w niej pochodziła, może nawet zakupię swoje wdzianko? cool.gif . Uprzedz Nas o zamknięciu wystawy kolekcji. Nie chciałabym zostać na golasa lol.gif wink.gif
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go :
Nie chciałabym zostać na golasa lol.gif wink.gif

Czemu nie? wink.gif
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




nie pozostaje mi nic innego jak podłączyć się do życzeń, a do życzeń podłączyć prezencik (z cyklu "nie daj mmu śpiewać samemmu")


prezencik
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 10:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go :
Do kiedy będzie kolekcja wystawiona? Jeszcze bym sobie w niej pochodziła, może nawet zakupię swoje wdzianko? cool.gif . Uprzedz Nas o zamknięciu wystawy kolekcji. Nie chciałabym zostać na golasa lol.gif wink.gif


Kto daje i odbiera ten sie w piekle poniewiera. Kto juz skorzystal z kolekcji, ten ma, nawet jak zamkne kolekcje ;)
  
Re: <ignac> Zostań Püdelką!
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Bardzo ładny prezencik! Dzięki! Nie ma to jak trochę sobie pośpiewać z rana wink.gif. Dobry początek dnia :-)
  
Re: Zostań Püdelką!
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2004, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




ignac :
nie pozostaje mi nic innego jak podłączyć się do życzeń, a do życzeń podłączyć prezencik (z cyklu "nie daj mmu śpiewać samemmu")


prezencik


Ignac! Tobie tez wielgachne dzieki za prezent.
Piekny tekst. Juz nie moge doczekac sie singla.
Wszystkim panom dziekuje za zyczenia, pozdrowionka.
  
Zostań Püdelką!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010