Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> POMYSŁ NA FILM!!!!!!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
POMYSŁ NA FILM!!!!!!!!!
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Ratować świat czy rozbierać kobiety?
2003-05-13 14:56 (czytana: 2909 razy, komentowana: 45 razy)
Na początku przyszłego roku Robert Zemeckis (Forrest Gump, Powrót do przyszłości) zamierza rozpocząć zdjęcia do swojego nowego filmu zatytułowanego The Fermata.

Autorem scenariusza do obrazu na podstawie powieści Nicholsona Bakera jest, niedawno goszczący na czacie w Wirtualnej Polsce pisarz Neil Gaiman (zdj. serwis ksiazki.wp.pl).

Film opowiada o człowieku, który ma moc zatrzymywania czasu. Zamiast jednak wykorzystać ją do ratowania świata używa jej do rozbierania atrakcyjnych kobiet, przy których się następnie masturbuje - powiedział Neil Gaiman.

Autor zapowiada, że "The Fermata" bedzie utrzymaną w klimacie filmów Woody'ego Allena komedią psychologiczną.


Dla mnie będzie bomba... ale znalazł bym jeszcze parę zastosowań tej mocy zatrzymywania czasu cool.gif
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Heheheheheheh ... NeilGaiman napisał razem z Pratchettem "Dobry Omen " więc w jego wykonaniu wszystko mnie zachwyci i wprawi w paroksyzmy śmiechowe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Heh... Mój kupel wpadł na ten pomysł lata temu.. ;-) Powiedział, że jakby mógł zatrzymać czas, to właśnie zabawiałby się w podobny :> sposób z atrakcyjnymi paniami :> Faceci to jednak tylko o jednym ;PP
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Facet jest jak mini spodniczka: jak nie uwazasz, zaraz odsloni ci majtki.
tongue.gif

E tam o jednym, są inne rozrywki jeszcze... lol.gif
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Heheheheheheh ... NeilGaiman napisał razem z Pratchettem "Dobry Omen " więc w jego wykonaniu wszystko mnie zachwyci i wprawi w paroksyzmy śmiechowe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Czytałem, ale nie pamiętam możesz przypomnieć?? sad.gif
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Antychryst pod postacią Adama , Antlantydzi , Tybetańczycy , ONI , Crowley i jego przyjaciel anioł...pamiętasz jusz??? Bentley Crowley;a ktoory zawsze grał Queen ... lol.gif , sistry satanistki , Mary Złotousta ...;-)))))
  
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Faceci to jednak tylko o jednym

O komputerach oczywiście.
Ja to bym wykożystał do zbudowania super podkręcalnego sprzętu. Można by w sklepie zatrzymać czas i przetestować wszystkie podzespoły i wybrać ten najlepszy.
A poza tym bym zatrzymał czas, żeby wyrobić sięz pisaniem pracy dyplomowej. cool.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 08:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ja pierdykam crazy.gif Maniak cool.gif Testowanie podzespołów to ostatnia rzecz, która mogłaby mi przyjść do głowy apropo's umiejętności zatrzymania czasu crazy.gif A w sumie to nawet jako ostatnia by mi do głowy nie przyszła - w ogóle bym tego nie wymyśliła :> Już prędzej wlazłabym do chaty Bono i pogrzebała mu w lodówce :>
  
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 09:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Czemu w lodoowce??? Ja bym zajrzała do szafy ;-))))
  
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja bym zajrzal do lodowek sasiadow. i przejrzal ich plyty...
  
PostWysłano: Czwartek, 15 Maj 2003, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




O , właśnie , płyty!!!! Ale lodoowka??? Lepiej jusz barek , albo stojak na wino lol.gif lol.gif lol.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




ostatnio otworzyłam tapczan i stwerdziłam, że u Bono chyba najpierw tam bym zajrzała ;-))) Cuda Panie, cuda w tapczanie.... :)))))
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




co znalazlas? biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Jakieś 300 opakowań po fajkach, torebkę gwoździ, listy do babci sprzed 20 lat ("kohana bapció" lol.gif), 2 butelki po hiszpańskim sikającym piwie, pościel z Garfildem, liściki z liceum ("Sylwia! Mamy Twój szalik! Puść bąk albo go sprujemy!"), parę innych rzeczy takich jednych ;PP, resoraka Mathboxa i całą paczkę nasion dyni lol.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 16:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




shock.gif shock.gif shock.gif to niezle, ale to jakies stare juz lozko musi byc tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Nie jest takie stare, ale w pewnym momencie mojego mieszkania w tym domu było moim jedynym meblem i wszystko tam wkładałam lol.gif Za to nie wszystko wyciągałam lol.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 17:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ale hardcore.
To ja mam pomysł na serial.
Początek jak w orginale, tylko w każdym odciku zaglądają komuś innemu do tapczana. crazy.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a ja mam juz plany na film quake3 :), ktory bedzie juz moim trzecim w dorobku montazu video :), ha w wakacje go zrobic musze, musze tesle zrobic i jeszcze duzo rzeczy....
  
POMYSŁ NA FILM!!!!!!!!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010