Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> SKALE tracker
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
SKALE tracker
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 02:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




taaaak szukałem i znalazłem trackera ... jak by Ktoś nie wiedział co to .. to jest to edytor muzyczny ... ale inny niż wszystko co stosowane "profesjonalnie" ... to edytor oparty o ścieżki, patterny ... wink.gif .... jakość generowanej muzyki jest świetna a efektów od groma polecam szczególnie ze to dzieło pod patronatem SAMEGO AWESOME`a ... znanego dawniej jako dr Awesome ... jednego z najlepszych muzyków sceny komputerowej ... właśnie się nim bawię mam nadzieje ze cos zrobię ... jak za dawnych scenowych czasów wink.gif

SKALE





Ostatnio zmieniony przez e X t 7 3 dnia Sobota, 13 Marca 2004, 16:36, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <e X t 7 3> SCALE tracker
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




OMG to wygląda jak DOS-owy FastTracker, którego przez lata używałem!!
  
Re: <Bzdury> SCALE tracker
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a Ja pod Amigą sie takimi cudami bawiłem wink.gif
  
Re: SKALE tracker
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Pamietam, ze pierwsze wersje FastTrackera nie obslugiwaly plikow *.wav i cienko wspopracowaly z windowsem wink.gif
Niezle jaja z tego powodu byly wink.gif

A skoro przy programach muzycznych - istnieja programy podobne do Cubase'a pod linucha? Polecicie cos?
  
SKALE tracker
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010