Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Chuj strjelił diepla! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Niedziela, 18 Maj 2003, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jestem juz spowrotem w domku ;PPPP
kiedy nie dzialalo to forum?
  
PostWysłano: Niedziela, 18 Maj 2003, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




e tam nie wazne ze nie dzialalo, wazne ze mozna bylo nawalic torche postow :d.
  
PostWysłano: Niedziela, 18 Maj 2003, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




wlasnie widze, jakos tak dziwnie wszystkim podrosly statystyki i to dosc sporo ;)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
wlasnie widze, jakos tak dziwnie wszystkim podrosly statystyki i to dosc sporo ;)


E tam sporo. Ciutkę tylko... tylko Rude_Boy jak zwykle oszukuje i nabija sobie posty jakos, pewnie ctrl + c a potem wkleja... CHEATER eusa_liar.gif

lol.gif cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




sam nie wiem, jak to sie stalo. nawet nie mam na co odpowiadac - o cewkach tesli nic nie wiem, chlodzic procesora nie musze, bo mam imaca, co dziala sprytnie bez wiatraka ( cool.gif ), windowsow nie mam, fanem sweet noise tez nie jestem... wink.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to po co tutaj jestes ? :d, zartuje oczywscie :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




bo mam misje do wypelnienia - narzekac na b. gatesa biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A może z wiatrakiem to ten twój Mac by na 500MHz poszedł.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




wsadzilem extra wiatrak do PPC6500 dla chlodzenia RAMu. w iMacu to bym sie bal dlubac, bo w sumie pudlo jest tak zaprojektowane, ze temepratura jest optymalna. nie slyszalem, aby ktos dlubal. przynajmniej nie spotkalem sie w sieci z zadnymi samorobkami. byly pytania na stronach czy sie nie grzeje, ale odpowiadano, ze nie.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak podkręcić iMaca http://www.bekkoame.ne.jp/~t-imai/maine.html
Ja tam swoją Epię podkręciłem z 933 na 1066.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




trza sobie podlubac! do tej pory interesowalo mnie tylko dlubanie w starszych przed G3. tyle, ze teraz mozna kupic karty z procesorami G3 i G4, wiec nie ma co ryzykowac dla 50MHz. chyba bal bym sie, aby czegos nie spieprzyc. kiedy po raz pierwszy otworzylem iMaca z wielkim trudem, aby sprawdzic polaczenia glosnikow i wymienic dysk, to po zlozeniu mialem tylko czarny ekran. sad.gif na szczescie firmware update mnie poratowalo!
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Kak kupiłem używanego notebooka to dostałem 3miesięczną gwarancję. Zastanawiałem się, czy wytrzymam i nie zajżę do środka wcześniej. Niewytrzymałem. Niestety ciężko coś tam zmienić. Nawet drógirgo gniazda EIDE nie dali, bo bym sobie taźmę na zewnątrz wyprowadził dołączył przejściówkę 2.5"->3.5" i dołożył dysk na zewnątrz. Niby mógłbym podkręcić Celka z 1GHz na 1.1 może i 1.2 Ale by się mocno grzał a notbooka ciężko chłodzić a baterii i tak na krótko starcza.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




laptopy to inna bajka. rece mi opadly, kiedy chcialem ramu dolozyc do IBM TP380DX, bo byl wolny. okazalo sie, ze 97MB to maksimum (ma tylko MMX). raz go otworzylem z ciekawosci, ale tam wszystko upchniete i jakies "nieupradowalne" smile.gif, no i zlozyc go do kupy nie moglem, bo jakies sprezynki mi zaczely wyskakiwac. szkoda, bo myslalem, ze win xp by poszedl troche szybciej. a tak bede musial wrocic do 2000. w zasadzie uzywam go tylko do zaladowywania tekstow na strone, gdzie skrypt nie dziala na macu.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Cieszy mnie, że wolisz XP od 2000. eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 23:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ze wzgledow pragmatycznych przede wszystkim - chodzi o sieciowanie z MacOSX.
no i oczywiscie o wyglad GUI;-)
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dokładnie. GUI XP jest lepsze od tego z 2000. A niektórzy używają XP z GUI 2000. Zresztą GUI Maca jrest też niezłe.
  
Chuj strjelił diepla!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010