Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> irytujace
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
irytujace
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Za kazdym razem gdy chce Shift-kliknac lub Ctrl+Shift-kliknac w temat lub nazwe forum na kiedy jest wiadomosc, link otwiera sie rowniez w obecnym oknie. Przez to jestem ograniczony do praktycznie jednego okna, co jest bardzo irytujace. Czy mozna cos z tym zrobic?

Opera 7, IE5, przypuszczam ze Mozilla rowniez.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




u mnie dziala dobrze, Opera 7.11, IE6.0, win98se
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Wersja
6.05

Kompilacja
1140

Platforma
Win32

System
Windows 98



Java
Sun Java Runtime Environment 1.3


Wszystko ok u mnie...
  
Re: irytujace
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




qviri :
Za kazdym razem gdy chce Shift-kliknac lub Ctrl+Shift-kliknac w temat lub nazwe forum na kiedy jest wiadomosc, link otwiera sie rowniez w obecnym oknie. Przez to jestem ograniczony do praktycznie jednego okna, co jest bardzo irytujace. Czy mozna cos z tym zrobic?

Opera 7, IE5, przypuszczam ze Mozilla rowniez.


?? a co sie powinno dziac jesli shift +klik? ja mam tylko cntr+klik i pop-up menu...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Shift+Klik otwiera w nowym oknie w IE i nowej karcie w Operze.

Anyhow. Gdy mam na przyklad otwarta ta strone, i Shift-klikne na jakis temat, otwiera mi sie nowe okno, poprawnie, ale rowniez w tym starym otwiera mi sie ten temat.

Wam nie?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




qviri :
Shift+Klik otwiera w nowym oknie w IE i nowej karcie w Operze.

Anyhow. Gdy mam na przyklad otwarta ta strone, i Shift-klikne na jakis temat, otwiera mi sie nowe okno, poprawnie, ale rowniez w tym starym otwiera mi sie ten temat.

Wam nie?


aha, tak myslalem... moj glos sie nie liczy, bo ja mam maca z jednym przyciskiem na myszy, wiec musze kliknac cntrl+klik, aby otworzyc pop-up menu i mam wtedy opcje - nowy tab, nowe okno, download, copy link, bookmark. confused.gif kiedy uzywalem myszki lindy crystal optical z dwoma klikami i kolkiem, to klikniecie prawa strona myszy otwieralo menu bez cntrl, ale tez nie moglem uzyc zadnego skrotu, jakim ty operujesz.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Maj 2003, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




qviri :
Shift+Klik otwiera w nowym oknie w IE i nowej karcie w Operze.

Anyhow. Gdy mam na przyklad otwarta ta strone, i Shift-klikne na jakis temat, otwiera mi sie nowe okno, poprawnie, ale rowniez w tym starym otwiera mi sie ten temat.

Wam nie?


No nie... Tylko ta jedna strona wyskakuje, a reszta stron zostaje bez zmian...
  
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
<td class="row1" width="100%" onmouseover="this.style.backgroundColor='#D6DEE4';" onmouseout="this.style.backgroundColor='#DCE3E9';" onclick="window.location.href='viewtopic.php?t=158'"><span class="topictitle"><a href="ftopic158.html" class="topictitle">irytujace</a></span><span class="gensmall"><br /></span></td>


Taki jest kod linka do tego watku na stronie tego forum (http://f.heh.pl/viewforum.php?f=13). Wyrozniony fragment odpowiada za otwieranie rowniez w obecnym oknie. Czy mozna go usunac?

PS. schemat jedyny jaki jest...
  
Re: irytujace
PostWysłano: Wtorek, 13 Maj 2003, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




qviri :
Za kazdym razem gdy chce Shift-kliknac lub Ctrl+Shift-kliknac w temat lub nazwe forum na kiedy jest wiadomosc, link otwiera sie rowniez w obecnym oknie. Przez to jestem ograniczony do praktycznie jednego okna, co jest bardzo irytujace. Czy mozna cos z tym zrobic?

Opera 7, IE5, przypuszczam ze Mozilla rowniez.


czemu przypuszczasz ze mozilla rowniez ?, w mozilli nie uzywam zadnych shiftow ani ctrl, po prostu srodkowy myszy na linku i sie panelik otwiera :).
  
PostWysłano: Niedziela, 18 Maj 2003, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




qviri :
Cytat:
<td class="row1" width="100%" onmouseover="this.style.backgroundColor='#D6DEE4';" onmouseout="this.style.backgroundColor='#DCE3E9';" onclick="window.location.href='viewtopic.php?t=158'"><span class="topictitle"><a href="ftopic158.html" class="topictitle">irytujace</a></span><span class="gensmall"><br /></span></td>


Taki jest kod linka do tego watku na stronie tego forum (http://f.heh.pl/viewforum.php?f=13). Wyrozniony fragment odpowiada za otwieranie rowniez w obecnym oknie. Czy mozna go usunac?

PS. schemat jedyny jaki jest...

ciezko bedzie, ale raczej nie da rady
BTW jak narazie, to tylko Ty masz problem z tym confused.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Może wszyscy inni mają wyłączony JavaScript.

BTW. Piękny mam numerek użytkownika :P.
Edit. Dziwne. Tu mam 70, a na liście mam o jeden mniejszy.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




qviri :
Może wszyscy inni mają wyłączony JavaScript.

BTW. Piękny mam numerek użytkownika :P.
Edit. Dziwne. Tu mam 70, a na liście mam o jeden mniejszy.

ja mam wlaczony JS
numerem jeden jest 'pusty' uzytkownik, bede musial to zrobic tak jak w liscie uzytkownikow, ech, ciagle trzeba cos robic ;)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




ciężkie jest życie admina :P
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 00:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Sam chciał... tongue.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 01:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




chcial, nie chcial - musial eusa_eh.gif wink.gif
  
irytujace
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010