Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Zbliża się XII Przegląd Kapel z Nagrodami. Tradycją jest już niemal, że laureaci występują na Dzień Wiosny na Wyspie Słodowej we Wrocławiu, kiedy to grają przeważnie jako przedzespół Kultu (choć rok temu w związku z koncertem Kultu w Londynie, na Wyspie grał KNŻ z Olafem : D ). W tym roku swe kasety demo można wysyłać do 27 lutego a występ i przesłuchania nastąpią 6 i 7 marca. I w pierwszym dniu przesłuchania zakończy występ Pudelsów.

Drugi raz Pudelsi wystąpią na Wyspie Słodowej (najprawdopodobniej) przed Kultem i innymi zespołami (strzelam, że jak zwykle będzie to m. in.wrocławski "Ocean" :>) 21 marca jest to niedziela. A Wrocław jest pięknym miastem. (-; Koncerty będą trwać cały dzień a wielorakość knajp pozwala na spędzenie miło czasu także bez chwilowej koncentracji na scenie muzycznej. Tak więc oficjalnie rzuca projekt weekendowego spotkania we Wrocławiu zakończonego koncertem Pudli... oraz Kultu oczywiście.


P.S.

Kontakt z firmą oganizującą Przegląd Kapel na stronie www.art-management.com.pl

Groszeck? :> Macie jeszcze czas : ) Wysyłaj demo i pomachaj nam ze sceny w dzień wiosny... :}
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Groszeck? :> Macie jeszcze czas : ) Wysyłaj demo i pomachaj nam ze sceny w dzień wiosny... :}


Tia.... 27 lutego? Traf chcial, ze 28 wchodzimy do studyjka nagraniowego crazy.gif
  
Re: <Mike> Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa
PostWysłano: Czwartek, 19 Lutego 2004, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Mynadżer Kultu, Kazika, KNŻetu i innych takich w postaci Piotrka Wieteski ogłosił smutną wiadomośc na forum. KULTu nie będzie
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2004, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Czesc zaoszczedzila pieniazek z koncertu lodzkiego, wiec moze przekierujemy sie na Wrocek? wink.gif
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2004, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Czesc zaoszczedzila pieniazek z koncertu lodzkiego, wiec moze przekierujemy sie na Wrocek? wink.gif

Przeciez te pieniadze wydamy dzisiaj na flaszke, zeby upic smutki drunken_smilie.gif sad.gif drunken_smilie.gif
Ale pomysl fajny, tylko o ile , tym razem, wszystko pojdzie zgodnie z planem, to z duzej ilosci kasy wyskoczymy jadac do Chorzowa.

PS. Szukam sponsora wink.gif
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2004, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
gROszeCK1 :
Czesc zaoszczedzila pieniazek z koncertu lodzkiego, wiec moze przekierujemy sie na Wrocek? wink.gif

Przeciez te pieniadze wydamy dzisiaj na flaszke, zeby upic smutki drunken_smilie.gif sad.gif drunken_smilie.gif


otoz to...i wasze zdrowko wypije...(i zespolu zdrowko tez...) wszak mialysmy dzis razem szalec na koncercie...
wroclawski pomysl Groszka (tez zdrowko Twoje wypije) jest przedni, tylko...jesli my jakas pechowa jestesmy grupa...to odwolaja...na pewno odwolaja...na pewno... tongue.gif crazy.gif drunken_smilie.gif
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2004, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




ja juz pilam wasze zdrowie tongue.gif
jak sie tylko dowiedzialam to pierwsze miejsce jakie odwiedzilam-to bar crazy.gif

wiec ja sie na wrocek nie pisze
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2004, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Maga :
ja sie na wrocek nie pisze


Ja jeszcze nie wiem... Zastanowię się. "Trochę" ten Wrocek daleko sad.gif
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Piątek, 20 Lutego 2004, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ja tez do Wrocka nie pojade. No money no honey! sad.gif
Bede czekac niczym Penelopa na powrot Püdli do Lodzi...
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Wtorek, 24 Lutego 2004, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Ja oczywiście pojadę jak zawsze i wszędzie (z wyjątkiem snobistycznych premier [smiech] ). Wrocław miasto warte Poznania!
  
Re: <Mike> Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Wszelkie znaki na niebie i ziemi potwierdzają tę smutną wiadomość. Pudli na dzień wiosny nie uświadczymy... Podobnie zresztą jak chyba żadnego koncertu w tym roku. Bleah!
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Wszelkie znaki na niebie i ziemi potwierdzają tę smutną wiadomość. Pudli na dzień wiosny nie uświadczymy... Podobnie zresztą jak chyba żadnego koncertu w tym roku. Bleah!


Jak to, co to? Dlaczego? Skad wiesz? eusa_eh.gif
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Mike :
... jak chyba żadnego koncertu w tym roku. Bleah!


shock.gif shock.gif no jak to????? Nie rozumiem...
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
[..]



Jak to, co to? Dlaczego? Skad wiesz? eusa_eh.gif



www.pudelsi.pl 21 marzec był. A teraz nie ma :>
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Wszelkie znaki na niebie i ziemi potwierdzają tę smutną wiadomość. Pudli na dzień wiosny nie uświadczymy... Podobnie zresztą jak chyba żadnego koncertu w tym roku. Bleah!


O kurcze! Coś mi to brzydko pachnie! sad.gif
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Malena :
[..]



O kurcze! Coś mi to brzydko pachnie! sad.gif


Chwila bo ja zdanie skopałem i nie wiem czy nie zostałem źle zrozumiany :> Żadnego koncertu na dzień wiosny we Wrocławiu, a nie Pudelsow w ogóle...
  
Re: Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Mike :
[...] Żadnego koncertu na dzień wiosny we Wrocławiu, a nie Pudelsow w ogóle...


Uff, to już brzmi trochę lepiej!
Chyba faktycznie nastąpiło nieporozumienie. smile.gif
  
Pudelsi we Wrocławiu - razy dwa (21.03)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010