Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Inne OS -> DOS Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: DOS
PostWysłano: Sobota, 27 Marca 2004, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




OK pomyliłem się nie ma opcji wyłączania grafiki. A być powinna.

A tu forum z grafikami w podpisie i z animowanymi avatarami.
http://www.yokiesplace.com/mangacity/viewtopic.php?t=678&postdays=0&po storder=asc&start=0
  
Re: <Tirinti> DOS
PostWysłano: Sobota, 27 Marca 2004, 16:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A co niby wnosi ten link, bo to forum jest dla mnie zupelnie nieczytelne crazy.gif , podejrzewam ze nie tylko dla mnie. Ta dyskusja sie robi zupelnie OT, wobec czego EOT z mojej strony
  
Re: <Tirinti> DOS
PostWysłano: Sobota, 27 Marca 2004, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to malo sie pomylilem, bardziej slyszalem o problemie dzielenia przez zero i z tego wychodzily bledy.
  
Re: <hardtmuth> DOS
PostWysłano: Sobota, 27 Marca 2004, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Bo chyba włąśnie TP miał taki problem, że jak mu przekręciło zakres to zerował i z tąd wychodziłą zerowa wartość prędkości procesora.
  
Re: <Tirinti> DOS
PostWysłano: Sobota, 27 Marca 2004, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Niom TP ma tego buga, ale np Free Pascal juz nie cool.gif
  
Re: DOS
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ale co do predkosci starych gier na szybkich procesorach, to sa specjalne zwalniacze przeciez.
  
Re: DOS
PostWysłano: Środa, 12 Maj 2004, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michux
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #167
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




indeger @ Czwartek, 25 Marca 2004 21:08 @ :
W jaki sposob moge wlaczyc DOS'a? Korzystam w chwili obecnej z systemu operacyjnego Windows XP Home Edition.


ja odpalam dosowe gierki i programy przy pomocy emulatora dosa (dosbox) pod linuksem. nie ma probelmów z systemem plików, bo po prostu montuje się w katalog z głównego systemu plików (np zawierający gry) i widoczny jest w on emulatorze jako system dosowy (np jako partycja C)
na 99% pod windows też jest podobny projekt
  
Re: DOS
PostWysłano: Piątek, 14 Maj 2004, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




michux @ Środa, 12 Maj 2004 13:09 @ :
[..]
ja odpalam dosowe gierki i programy przy pomocy emulatora dosa (dosbox) pod linuksem.


Też polecam takie połączenie. Właśnie ukończyłem w takim środowisku UFO, które beznadziejnie działało pod 2000 (za szybko i po dziesięciu minutach się wieszało na amen). Pod Linuksem i dosboxem zero problemów.
  
Re: <Akira> DOS
PostWysłano: Niedziela, 16 Maj 2004, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja w UFO grałem 10 lat temu.
Cóżjak ktoślubi archaiczne OSy to i lubi archaiczne gry.
cool.gif
  
Re: DOS
PostWysłano: Czwartek, 11 Sierpnia 2005, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
petrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4688
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Wy tu gadu gadu :) a ja doskonale pamietam jak to bylo z DOSem. Czlowieku jak instalowales jakis program (ile nerwów jak dyskietka się zepsuła) ... co za czasy. Sama instalacja Windowsa 3.11 to było przeżycie. Jakiś na owe czasy porządny, zadowalający graficzny interfejs [GUI], nie zapomniane....

cool.gif
  
Re: DOS
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




I co sie chwalisz :). Myslisz, ze ja tez nie przesiedzialem w DOS`ie ladnych pare lat, zanim wyszedl 3.11 a potem win 98 ?
  
Re: DOS
PostWysłano: Czwartek, 13 Kwietnia 2006, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
C2H5OH
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2297
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Mozesz miec na swoim dysku tyle systemow operacyjnych ile Ci sie podoba. m.in. DOS'a, tylko ze z jego poziomu bedzie klopot z poruszaniem sie po dyskach sformatowanych w NTFS.


No niezupełnie. smile.gif Istnieje dla DOSa odpowiedni sterownik. NTFSDOS umożliwia odczyt partcji NTFS z poziomu DOS. Natomiast NTFSPRO, oprócz odczytu zapewnia i zapis.
  
Re: DOS
PostWysłano: Czwartek, 13 Kwietnia 2006, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
C2H5OH
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2297
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




ulan :
Mozesz miec na swoim dysku tyle systemow operacyjnych ile Ci sie podoba. m.in. DOS'a, tylko ze z jego poziomu bedzie klopot z poruszaniem sie po dyskach sformatowanych w NTFS.


No niezupełnie. smile.gif Istnieje dla DOSa odpowiedni sterownik. NTFSDOS umożliwia odczyt partcji NTFS z poziomu DOS. Natomiast NTFSPRO, oprócz odczytu zapewnia i zapis.

PS. Sorry za flooda. Miałem kłopoty z łącznością.
  
DOS
Forum dyskusyjne -> Software -> Inne OS

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010