Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> swoisty rekord
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
swoisty rekord
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




dzis okolo 14 sprawdzalem poczte - nic nie bylo. Poszedlem na pare godzin gdzies, jeszcze raz sprawdzam, a tu:

kopara w dol...
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ta poczta jest w ogole zjebana ;>
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




mi ogolnie odpowiada
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




mini spam? :D
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Tam jakieś reklamy były czy jakieś błędne informacje. Kiedyś zapetliłem przekierowanie i naszczęście skapowałem się kiedy było ilkadziesiąt kopi. Bo jak bym tak zostawił to by mnie pewnie zbanowali.
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




pewnie go musza ludzie kochac skoro tyle listow pisza.
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a czy to "na czasie" (a tego chyba im nie brakuje biggrin.gif) nie ma opcji skrzynki na stronie, aby zobaczyc co sie dzieje?
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ma, ale tam sa rozne problemy wlasnie :>
(chociaz chyba juz zostaly dzieki mnie rozwiazane ;))
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




eee ja tam nie mam problemow...
//Tirinti
Wlasnie bylo zapetlone - mialem autorespondera na , ze adres jest nieaktualny.
Ludzie mnie bardzo kochaja :D - chyba ktos mi wyslal maila na ten adres z 'Replay-to:tassadar@siliconvalley.pl'. I juz w pare chwil sie zrobilo 23k maili. Mnie zbanowac nie mogli, bo place ;)
Ale juz tych maili nie ma :)
  
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ee niedawno odebralem swojego dziesieciotysiecznego maila pare godzin temu :), statystyka od 1 styczen 2002 :), teraz dziennie nawet do 80 maili przychodzi :).

i xxx to gdzies 2-3 na tyg (przy 4 skrzynkach) jakis spam smiedzacy max 1-2 dziennie.

no i eudora a nie outlook, zawiodles mnie Tassadar :)
  
swoisty rekord
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010