Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Poważny problem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Poważny problem
PostWysłano: Sobota, 27 Marca 2004, 00:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jamojad
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #805
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Czesc :) Jestem nieszczesliwym sad.gif posiadaczem MoBo ECS k7VZA,
i wlasnie chcialem zaktualizowac sobie bios, (moze to choc troche podciagnie ten złom) doubt.gif ale mam pewien problem, nie wiem który plik użyc ze strony http://www.ecsusa.com/downloads/k7vza_3x.html bo jest tam tego troche, a daty są jak z kosmosu. Moze ktos wie jak sie za to zabrac? tzn co wybrac? Wielkie dzieki, Pozdrawiam
  
Re: <jamojad> Poważny problem
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MAYDAY.
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #702
Posty: 35


[ Osobista Galeria ]




Ta.... ja też miałem ecs i chciałem zaktualizować bios........ ta........ i teraz ecs leży w szafie, z nowym biosem.... bidula płytka już nie wstała.

Źle wybrałem eusa_wall.gif.
  
Re: Poważny problem
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykował. Już lepiej kupić nową płytę albo zostać na tym co masz, bo w przypadku płyt ESC sprawdza się powiedzenie "jeśli coś działa nie naprawiaj, bo przestanie".
Sam mam ECS-a, zaktualizowałem bios, i teraz nie moge wina 98 zainstalować, spalił sie juz jeden zasilacz a drugi jest na wykończeniu, wogóle jakoś często coś sie psuje po tym jak zrobiłem aktualizacje.

Nie polecam aktualizować Biosu w ECS-ie
  
Re: <Borsuk@home> Poważny problem
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 17:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a co ma update biosu do zasilacza ?
  
Re: <J@ger> Poważny problem
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Wiesz że sam bym chciał to wiedzieć ??
Zrobiłem update i po paru dniach co chwile komp sie zawieszał, aż w końcu nie chciał ruszyć. confused.gif
  
Re: <jamojad> Poważny problem
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ronin_C4
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #816
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




hi
Miałem kiedyś taką płyte
Bios który musisz wybrać , zależy od twojej płyty głównej , a konkretnie od rev 1.0 czy 3.0 musisz to sprawdzić na płycie głównej
Jeśli już namierzysz to ściągnij możliwie z najnowszą datą .
Czasami po w graniu nowszego biosu występują jakieś błędy , wówczas próbuj wgrać bios innej daty .

Chciałbym nadmienić że ECS posiada programik który umożliwia wgranie biosu pod windowsem .
pozdrawiam
  
Re: Poważny problem
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Marca 2004, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fireblade3
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #754
Posty: 61


[ Osobista Galeria ]




Ja na ecsk7s5a robilem update biosu jakies 20 razy - zawsze trafilem :) - trzeba pomyslac - spisac dane z plyty zastanowic sie zajzec do biosu i potem to juz latwo :)
  
Re: <fireblade3> Poważny problem
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Marca 2004, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no i warto miec UPS-a

zawsze to odrobina mniej stresów
mi raz sie udało wcelowac w planowe wyłączenie energii elektrycznej

skonczylo sie tygodniowym szukaniem kogos z programatorem
ale do dzis działa (abit be6II)

od tego czasu wszystkei kompy mam pod upsami
  
Re: Poważny problem
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Marca 2004, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fireblade3
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #754
Posty: 61


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
no i warto miec UPS-a

zawsze to odrobina mniej stresów
mi raz sie udało wcelowac w planowe wyłączenie energii elektrycznej

skonczylo sie tygodniowym szukaniem kogos z programatorem
ale do dzis działa (abit be6II)

od tego czasu wszystkei kompy mam pod upsami

Co do programatora+ecs - duzo osob ma ecs'a :) - po co programator - idziesz do kogos odpalasz kompa na jego biosie jak masz go juz w dosie zamieniasz kosci biosu (na zywca) i wgrywasz biosa ;) - bardzo czesto tak robimy - dziala ;)
  
Re: <fireblade3> Poważny problem
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Marca 2004, 12:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wiem ze tak mozna bo tak robilem ale w akademiku

wtedy to juz bylo po akademiku
poza tym abit ma bardzo specyficzne epromy bodaj 2MB
ale na pewno inne niz reszta producentow (1 MB)

a znalezienie kogos z taka dzialajaca płyta bylo zapewniam cie trudne
dlatego uratowął mnie programator
  
Re: Poważny problem
PostWysłano: Sobota, 03 Kwietnia 2004, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jamojad
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #805
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




cze ludzie:)
zrobiłem update biosu (ważna rzecz wybrać to co trzeba), płyta którą miałem złomować chodzi jak nowa biggrin.gif, zero zwisów itd.
ale jest jedno "ale" , bez porządnej zasiłki (stabilnej) nie kombinujcie i nie zwalajcie winy za niestabilność na samą MoBo wink.gif.
Chce przez to powiedzieć że największym błedem rozczrowanych:) jest olewanie zasiłki
Pozdro
  
Poważny problem
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010