Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Komunikacyjne spamy?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Czy tego typu wiadomości to...
spam
70%
 70%  [7]
niegroźna zabawa
20%
 20%  [2]
miłe urozmaicenie
0%
 0%  [0]
nawet tego nie czytam
10%
 10%  [1]
Wszystkich Głosów : 10

Komunikacyjne spamy?
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Prześlij tą wiadomość wszystkim których masz na gg. A dowiesz sie co o tobie myślą. Każdy odeśle ci tą bużke która wyraża jego uczucie do ciebie. W zależności czy cię kocha czy nie nawidzi. A buzki są następujące:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: <list>---kocham ciebie, <serduszka>----myslę czy by nie warto było się w tobie zakochać, <uścisk> - chcę cie mocno uściskać, :* ---- chcę cie pocałować, <kwiatek> ----------myślę o tobie, <aniołek> -jesteś dla mnie ałołkiem, <zawstydzony> -podobasz mi się, <głaszcze> ______ chcę się z tobą zaprzyjażnić, <jupi> --bardzo cię lubie, <peace> -jesteś spoko (lubię cie), -------- lubię cie troche, :|-możesz być ale nie mam nic specjalnego do ciebie, -nie lubie ciebie, <kłótnia> - nie nawidze ciebie, <jestem z głupkiem> -jesteś głupi\głupia, <sex>-----

Wiele tego krąży... macie coś takiego. Bo w sumie jestem ciekaw co jeszcze ludzie sobie wysyłają...
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Pierdy :-/
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




dla mnie to jest głupota i u mnie zawsze się te łańcuszki urywają :)
także nieznane osoby które mi cośtam przysyłają blokuję a znajomych pouczam żeby mi nie przysyłały takiego spamu
to tyle co mam do powiedzenia na ten temat :)
dziękuję


eusa_clap.gif
;)
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 17:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja otrzymuje mase z powodu uzywania msn. co chwila jakies FWD, ktore ma ci zapewnic szczescie, albo z grozba, ze jak nie wyslesz to ci sie stanie kuku. najczesciej w stylu: wysli do prawdziwych przyjaciol i jak do ciebie wroci to bedzie ci milo...
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




aha, zdarza mi sie spamowac znajomych petycjami WWF czy amnesty int., ale zadko i kiedy wiem, ze moze ich interesowac oddanie glosu w jakiejs sprawie. otrzymalem tez chyba ze sto listow od roznych afrykanskich cwaniakow, ktorzy chca uzyc mojego konta na transfer miliona dolarow itp. "zostalem wybrany", "zaufali tylko mnie", "wyselekcjonowali mnie" - a ja nawet nie mam legalnego konta w uk biggrin.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




to bardzo ważne - poszukiwana jest krew grupy
>>"ARh-' dla umierającego dziecka.
>>Nr. tel 0-604-947-367
>>Prośba o pomoc i nadanie tej wiadomości dalej wszystkim znajomym i nie
>>tylko.
>>Proszę !!!!!!!!!!!!

Ewentualnie kontakt z Andrzejem Majem-


Dostałem właśnie takie coś i co zrobić? Jak prawda? A jak fałsz? crazy.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




na szczęscie falszywka http://wirusy.onet.pl/falszywki.html?oid=7283
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja dostaje raz w tydodniu CV pewnej pani z usa z zalaczonym wormem biggrin.gif nie pamietam juz ktory to (win bear?), ale wysyla rozne pierdy z dokumentow ludziom z ksiazki adresowej. ja sie tym nie przejmuje, bo na maca to nie dziala. tak samo z klezem.
p.s w razie jesli czyta to ktos zupelnie nowy w swiecie kompa i sieci - nie otwierajcie poczty z zalacznikami .scr, .pif, .exe etc. szczegolnie jesli ludzie was spamuja wygaszaczami ekranow dla prawdziwych przyjaciol - chyba, ze uzywacie innego systemu niz win.
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak od znajomych to im wysyłam, że są głupi, że takie bzdury rozsyłają. Jak od nieznajomych to wysyłam im jakieś śmieci (losowo klepie w klawiaturę) olewając ich odpowiedzi.
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
ja nawet nie mam legalnego konta w uk

A nielegalne masz?
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mr_Nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #50
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

to bardzo ważne - poszukiwana jest krew grupy
>>"ARh-' dla umierającego dziecka.
>>Nr. tel 0-604-947-367
>>Prośba o pomoc i nadanie tej wiadomości dalej wszystkim znajomym i nie
>>tylko.
>>Proszę !!!!!!!!!!!!


Tym razem falszywka, ale nigdy nie zaszkodzi czegos takiego wyslac... Raczej staram sie nie ciagnac takich lancuszkow, ale jesli chodzi o jakie wazne info to raczej przesylam...
A jesli chodzi o pierwszy post, to nie przepadam za czyms takim, bo wydaje mi sie to mocno wymuszone, jak dostane od kogos ze mnie to czy tamto i jak bardzo... Wole juz cos w typu ankiety co lubisz robic, jesc itd. gdzie mozna poznac znajomych, a nie zwierzac sie komus na sile. Jak kto bedzie chcial sie zwierzyc to to zrobi bez takich zachecen.
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Jak od znajomych to im wysyłam, że są głupi, że takie bzdury rozsyłają. Jak od nieznajomych to wysyłam im jakieś śmieci (losowo klepie w klawiaturę) olewając ich odpowiedzi.


czasem, jak mi sie chce, to klikne "bounce mail", ale problem w tym, ze wielu spamerow wpisuje wymyslone konta i jedyna prawdziwa informacja jest numer IP z kompletnego naglowka. mam taki programik pod win, ktory odpowiada automatycznie na spam i junk jakimis absurdalnymi komunikatami biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 22 Maj 2003, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ja pierdze na te wszystkie wiadomości, jakie by nie były, czasem staram się sprawdzać te budzące wątpliwości, ale już przyzwyczaiłem się klikać w menu --> zablokuj
  
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 00:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ja tez kazda olewam, lanuszk i inne scierwa typu pozbieraj na malego mariuszka ktorego urwal glowe tramwaj, czeka na przeszczep a potrzeba jeszcze jedynei 24mln $, wyslij sms`a : [i tutaj numer telefonu jakiegos palanta ktorego chcesz udupic], a moze twoj sms uratuje mu zycie...tzn glowe

lol i ytyle

tylko ostatni smap o stringach mi sie podobal, nawet przeslalem prau osobom ktore zawsze wyzywam jak mi wysle spam, to teraz mi wrzucili tak jak ja im wrzucam :D
  
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 00:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Kurcze to teraz już i urwane głowy leczą. crazy.gif
  
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 02:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




e-mail abuse
A spamera to zapisac na jakąs często odwiedzaną listę dysk. Najlepiej taką wstydliwą społecznie:)
  
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




teraz widze jak napisalem spam :) --> smap, to pe wywedrowalo na sam koniec :d, niezla desynchronizacja :d:DD:
  
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2003, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a sa jakies takie fajne spam list ? :D, bo mozna ciekawie pomeczyc, chociaz teraz wieksozsc wymaga potwierdzenia :(, ja z listy pupmana (o Tesli) dostaje kolo 40 maili dziennie :D. lacznie kolo 70 dostaje teraz :), co sie bedzie dzialo w wakacje jak wyjade :D
  
Komunikacyjne spamy?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010