Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Cyc czyli trochę staropolszczyzny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Cyc czyli trochę staropolszczyzny
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Marca 2004, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




W dniu wczorajszym ćwicząc intensywnie mięśnie kciuka trafiłem na Kubę Wojewódzkiego.
Już chciałem wznowić ćwiczenia gdy zaciekawił mnie gosć najwybitniejszego jurora.
Starszy, sympatyczny pan. Odpowiadał, opowiadał. Gotów nawet ustawić posłankę Beger do aktu.
Franciszek Starowieyski.
I ten sympatyczny pan opowiedział o biustach,PRZEPRASZAM, o CYCU.
(powiedział, ze woli staropolskiego CYCA, od piersi, biustów itp).
Otóż mówił on, że naturalny cyc, ma wielką przewagę nad silikonowym, ponieważ można go ZWAŻYĆ. Tak tak. Podnosząc dłonią cyca czujemy jego wagę. Normalny cyc, z natury rzeczy MUSI ciążyć w dół, tworząc delikatne półkole. Silikon....tego nie da......(pan Franciszek nie lubi również kozich cycków).
Nie znaczy, ze biust ma być obwisły. Delikatnie- musi,za dużo- nie powinien
I zakończył on powiedzeniem (swoim zresztą), które proponuje jako motto na ten tydzień:
"Cyc nie kutas, stać nie musi."
pozdrawiam oozz.
  
Re: Cyc czyli trochę staropolszczyzny
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Marca 2004, 12:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Co do Kuby Powiatowego mam mieszane uczucia, ale na wczorajszy program czekałem z niecierpliwością właśnie ze względu na Franciszka Starowieyskiego, a jest on dla mnie wielkim autorytetem, i to nie tylko w dziedzinie sztuki. Wrażenia po programie mam mieszane. Dżakob zachowywał się w miarę stosownie (co czasami mu się zdarza w przypadku poważnych gości), natomiast młódź wszeteczna zgromadzona w studio chichrała niemiłosiernie, że niby taki stary, a takie rzeczy mówi... Przyznaję, ze dynamika i formuła tego programu nie jest stosowna do sposobu w jaki wypowiada się ów artysta.

P.S.Znalazłem zapis chata z Franciszkiem Starowiejskim:
http://czat.wp.pl/naszgosc.html?id_czata=247


Ostatnio zmieniony przez NAZIR dnia Środa, 05 Maj 2004, 13:57, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <NAZIR> Cyc czyli trochę staropolszczyzny
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Marca 2004, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EB
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #744
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




Ale jedno przyznaj : był w tym co mówił, co najmniej z lekka rubaszny (jak to ze szlachcicami zwykle bywa) wink.gif
  
Re: <oozz> Cyc czyli trochę staropolszczyzny
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Marca 2004, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jakby to rzec? Pan Franciszek znać wie o czym mówi, a i kanon piękna kobiecego ciała, też wie jaki wyznawać...
  
Re: <Marek D.> Cyc czyli trochę staropolszczyzny
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Kwietnia 2004, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




podepne sie pod cyca

poszukajcie dalej sami
  
Cyc czyli trochę staropolszczyzny
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010