Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> 2 kwiecień Kościół Sw. Jana, Gdańsk- KTOŚ BYŁ??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
2 kwiecień Kościół Sw. Jana, Gdańsk- KTOŚ BYŁ??
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Kwietnia 2004, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Heroina_
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #677
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Kolejny koncert poświęcony Niemenowi..

Jestem tylko ciekawa, czy ktoś był..
a jak tak, to jak było..

Z problemów technicznych nie mogłam tam sie pojawic, bardzo żałuje..
ehh...

---------------------------------------------------------------------- ----------
" Bo wiara jest jak dupa- trzeba ją mieć.
Na górze rosną róże, na dole stoi cieć,
Nim na tą górę wejdziesz, dogoni cie śmierć.
NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI NA ZIEMI
Nie znajdziesz jej w niebie.
Chcesz zmienić ten świat, to zacznij od siebie."
  
Re: 2 kwiecień Kościół Sw. Jana, Gdańsk- KTOŚ BYŁ??
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 08:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
carrie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #761
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




ps. moim skromnym zdaniem koncert beznadziejny m.in. dzięki niejakiej marcie smuk. Może tam w środku, na miejscu-był nastrój, ale z oczu obserwatora to był WIELKI niewypał. Na koniec, wykonano rapsod i...szkoda słów eusa_sick.gif , pozostało wycie do księżyca "gdzie jest MM i kto wpuścił tych (w większości) oszołomów na scenę?!?!
  
Re: 2 kwiecień Kościół Sw. Jana, Gdańsk- KTOŚ BYŁ??
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Heroina_
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #677
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




hm.. czy beznadziejny, to nie umiem stwierdzić.. eusa_naughty.gif

wczoraj na TVP2 była relacja..
..wydawało sie to dopracowane w każdym szczególe.. eusa_clap.gif

a Marta S wystąpiła, ze względu, że ma coś wspólnego z teatrem itp rzeczami..

Maleńczuka nie widziałam zly.gif , może za póżno przełączyłam..
ehh..

---------------------------------------------------------------------- -----
Mad world...
  
Re: 2 kwiecień Kościół Sw. Jana, Gdańsk- KTOŚ BYŁ??
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BaHa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #577
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




ja bylam...dzieki Heroino bede mogla wylac zale...oczywiscie kupilam bilet -25 zlotych! duuuuzo wczesniej, stalam przez 2,5godziny, zmarzlam na kosc a szumnie zapowiadanej reaktywacji HOMO TWISTA nie bylo...oczywiscie zero wyjasnien ze strony organizatora.koncert w realu nie byl az tak fatalny jak w tv,ale to zasluga tylko i wylacznie przepieknego kosciola.to cos w telewizorze wygladalo nawiasem mowiac jak kaseta z wesela.nawet napisy zolte...moze lepiej ze nie bylo MM...
rapsod zaspiewal mietek blues band...taaa...bylo jeszcze golden life i 0-58.slowem-burzujski koncert dla VIPow...blah...nigdy wiecej...
  
Re: <Heroina_> 2 kwiecień Kościół Sw. Jana, Gdańsk- KT
PostWysłano: Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Ja również bylam - dzieki Bogu tylko na próbie!!!Bo jakbym miała na to wydać 25zl. Tobym dopiero szalała zly.gif !!!
Wszystko było na doprawdy niskim po ziomie jak na koncert który ma upamiętnic WIELKIEGO ARTYSTE to była kicha....
Pozatym wykonanie Rapsodu.... to tylko MM mogł dobrze wykonać!!!
W wykonaniu niejakiego Mietka brzmiał jak Bema Pamięci ŻAŁOSNY Rapsod!
Reasumując: brakowało MM!!!
Jedynie co mi sie podobało to wykonanie LIPY "Płonie stodoła", reszta jest milczeniem.....
  
2 kwiecień Kościół Sw. Jana, Gdańsk- KTOŚ BYŁ??
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010