Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> Kadu 0.3.5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kadu 0.3.5
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




to jest Linuxowy "port" dla Gadu-gadu ... bardzo fajny ... można go ściągnąć w formie pakietu RPM dla wielu popularnych dystrybucji Linuxa lub też w formie kodu źródłowego

strona Kadu

a może wyglądać tak:




  
Re: Kadu 0.3.5
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no to nareszcie wiem jak wygląga linux wink.gif biggrin.gif jaki bajer... robi wrażenie
  
Re: <Krzysiek> Kadu 0.3.5
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nic nie wiesz lol.gif lol.gif lol.gif .Dobra wiesz jak wyglada KDE exta lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Kadu 0.3.5
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 00:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




[quote="ulan"] Nic nie wiesz lol.gif lol.gif lol.gif .Dobra wiesz jak wyglada KDE exta lol.gif lol.gif lol.gif [/quote]

nie moja wina że Microsoft zdominował świat i zapomniano i innych systemach eusa_sick.gif
  
Re: <Krzysiek> Kadu 0.3.5
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a ja wiem jak wyglada Paula ;)

specjalnie zrobiles to eXt73 ? ;)
  
Re: <hardtmuth> Kadu 0.3.5
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




gheee to nie jest mój Linux ani moje KDE wink.gif lol.gif ... to są "zrzutki" od inszych "Linuxowców" ... ale wiecie co Panowie może założymy na forum Linuxowy temat:

"Jak wygląda Twój Linux"

co o tym myślicie ? ... tak czy inaczej zakładam a wieczorem ... późnym (ok. 22) zamieszcze tam zrzutki mojego cool.gif
  
Re: Kadu 0.3.5
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




[quote="Krzysiek"]nie moja wina że Microsoft zdominował świat i zapomniano i innych systemach eusa_sick.gif[/quote]

Wbrew pozorom nie zapomniano. Czesciej uzytkownicy Linuxa zapominaja o Windzie niz Windziarze o Linuxie wink.gif
  
Re: Kadu 0.3.5
PostWysłano: Środa, 19 Listopada 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




[quote="gROszeCK1"]
Wbrew pozorom nie zapomniano. Czesciej uzytkownicy Linuxa zapominaja o Windzie niz Windziarze o Linuxie wink.gif[/quote]

To ja jakis dziwny jestem, pamietam o obu wink.gif . A zeby tak calkiem [acronym="Off-Topic - Nie na temat"]OT[/acronym] nie bylo lol.gif . Zaladowalem Kadu 3.5 i nie powiem wielce ciekawe jest. Nie pozostaje nic innego jak czekac na 4.0 ktore kilka fajnym zmian ma miec biggrin.gif
  
Re: <ulan> Kadu 0.3.5
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no Ulan Prorok jaki czy kij ... ? lol.gif

jest juz wersja 0.3.6

wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> Kadu 0.3.5
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Listopada 2003, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Bede twardy lol.gif .Czekam na 0.4.0 biggrin.gif
  
Re: Kadu 0.3.5
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2004, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tak_S
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #627
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Rownie dobrze by mogli dać nazwe Gadu:> bo wszystko jest nie mal że identyczne... :-) a na tym screenie to serio wiecej widoku na KDE niz na "Kadu" :> pozdro
  
Kadu 0.3.7
PostWysłano: Wtorek, 03 Lutego 2004, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Dzis rano byl komunikat, ze jest stabilna 0.3.7 ... niestety strona Kadu padla confused.gif
  
Re: <gROszeCK1> Kadu 0.3.7
PostWysłano: Sobota, 10 Kwietnia 2004, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




a Ja korzystam juz od dłuższego czasu z Kadu 3.8 cvs i jest super wink.gif
  
Kadu 0.3.5
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010