Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Radyjko internetowe...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Radyjko internetowe...
PostWysłano: Sobota, 26 Kwietnia 2003, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




...ktoore gra tylko Metallicę znalazłam ;-)))))
Ale boncko;-)))
Link do niego znajduje siem na [blur:87df12af71]www.allmetallica.com[/blur:87df12af71]

Roożne koncertoowki lecom - teraz z koncertu w Hannowerze chyba , bo znam to wykonanie ;-))))
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Dla niektórych będzie to świadectwo mojego opóźnienia, ale może choć jedna osoba na tym skorzysta. Polecam zainstalować sobie Netscape 7.1 (freeware), przy okazji daje to dostęp do całego mnóstwa rozgłośni (?) ze świetną muzyczka - przeboje filmowe, klasyczny metal, muzyka celtycka, gospel i Madonna, każdy znajdzie coś dla siebie. smile.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Lipca 2003, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a ja wlasnie słucham radia storm
www.radiostorm.com

a jak nie dziala to

www.radio977.com

szybko i ładnie
  
Re: <Mi> Radyjko internetowe...
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




MI powiedz jak zrobilas tego zamglonego linka w pierwszym poscie
zapomnialem sie wczesniej spytac
  
Re: Radyjko internetowe...
PostWysłano: Czwartek, 08 Kwietnia 2004, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




a ja polecam

www.swissgroove.ch

Rewelacyjne radio grajace muzyke zawierajaca groove, czyli funky, soul, jazz, blues, reggae, trip hop, hip hop drum n bass.
Dobor utworow naprawde bardzo przyjazny dla ucha, zarowno dla tych, co lubia takie brzmienia, jak i tych, co chcieli by taka muzyke dopiero poznac. :)
  
Re: Radyjko internetowe...
PostWysłano: Piątek, 09 Kwietnia 2004, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fastair
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #740
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Coś z Polski i od naszych sąsiadów (prawie wszystkich):
www.abradio.com
  
Re: Radyjko internetowe...
PostWysłano: Sobota, 10 Kwietnia 2004, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




CHILLOUT @ www.radiomax.hu - 256kbit
  
Radyjko internetowe...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010