Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> "intelektualiści"
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
"intelektualiści"
PostWysłano: Piątek, 09 Kwietnia 2004, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kriss
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #849
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




znalazłem stary wywiad z m maleńczukiem ( machina,98).no i widać tu ciekawą ewolucję poglądów mm, który teraz często podkreśla, że swoją twórczość kieruje do intelektualistów- sam tytuł "JESTEM Z MARGINESU"
fragmencik:
michał cichy:po prostu więzienie jest jednak w twoim życiu, a więc i pisaniu bardzo ważne.
maleńczuk: W tej chwili już nie jest aż tak ważne, ale wtedy, oczywiście, zmieniło moją osobowość. utwardziło mnie. zdecydowanie nabrałem cech mężczyzny. wcześniej byłem chłopakiem, chciałem mieć długie włosy i chciałem być ładny. patrzyłem w lusterko i podobałem się sam sobie. a jak już wyszedłem, to byłem zupełnie kimś innym. właściwie dopiero wtedy stałem się chuliganem, do czego predystynowało mnie całe moje życie. dopiero po wyjściu z kryminału naprawdę się przekonałem, że JESTEM CZŁOWIEKIEM Z MARGINESU, ŻE NIE POWINIENEM SZUKAĆ SZCZĘŚCIA W ESTABLIShMENTACH, NIE POWINIENEM PIĄĆ SIĘ PO SZCZEBLACH URZĘDOWEJ KARIERY, NIE POWINIENEM W OGÓLE ZADAWAĆ SIĘ Z GOŚĆMI, KTÓRZY MAJĄ ZA DUŻO POKOŃCZONYCH FAKULTETÓW. raz na zawsze mi się to wyjaśniło. po prostu NIE JESTEM TYM SAMYM, CO TY. BO TY JESTEŚ CZŁOWIEKIEM PO STUDIACH, MOŻNA CIĘ UZNAĆ ZA INTELIGENTA. A JA JESTEM CZŁOWIEKIEM STĄD, JESTEM TYM SAMYM, CO MOJA WIDOWNIA!


i tak dalej w tym stylu, że nie powinien się zadawać z dziennikarzami...
ja tam się cieszę,że mm zmienił zdanie i "robi karierę" wink.gif
  
Re: "intelektualiści"
PostWysłano: Sobota, 10 Kwietnia 2004, 08:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




dobra, niech robi kariere, tylko niech uwaza, zeby sie za bardzo nie sprzedac [a moze juz to zrobil bedac w idolu...na szczescie maciek dwa razy tych samych bledow nie popelnia]
  
Re: "intelektualiści"
PostWysłano: Sobota, 10 Kwietnia 2004, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Niestrawny @ Sobota, 10 Kwietnia 2004 08:06 @ :
[...] niech uwaza, zeby sie za bardzo nie sprzedac [a moze juz to zrobil bedac w idolu...na szczescie maciek dwa razy tych samych bledow nie popelnia]

Już wiele razy ten temat tu i ówdzie się przewijał, ale wrócę raz jeszcze, bo mnie denerwuje takie myślenie...
No i dobra, sprzedał się..., ale ja wcale nie uważam, żeby w ogólnym rozrachunku to było błędem.
Śmiać mi się chce zwłaszcza, kiedy słowa potępienia padają z ust tych co to wiadomo, że... nigdy takiej propozycji by nie otrzymali :-)))
Zwyczajnie trzeba oddzielić tworzoną przez faceta/niewątpliwą!/ sztukę w róznych jej postaciach, od Jego działań- że tak to ujmę - incydentalnych. Nie mieszać tego i tyle.
  
Re: <Malena> "intelektualiści"
PostWysłano: Sobota, 10 Kwietnia 2004, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
carrie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #761
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




jaki tam incydent?!? życie go zmusiło! wink.gif (taki żarcik)
  
"intelektualiści"
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010