Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Marca 2004, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
weS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #465
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Tak wiec... mam boxowego durnia applebread 1.8 , plyte MSI via kt600 , 256 DDr'y kingston, zasilacz 350w.... i...
...razem z plyta dostarczany jest tez soft do krecenia z poziomu windowsa... i owa plyta ma tez opcje autooverclockingu... tyle, ze odpalana opcja podkrecila mi kompa o ... 10 MHz :F
Przy nastepnej probie "podkrecilo" z 1804 na 1750 iles.. :F
Magistrala 133, mnoznik 13,5
.. tak wiec postanowilem zmienic mnoznik z biosu ... dalem x14... i nie idzie uruchomic kompa :F Tj. wlacza sie, ale nie startuje .. czarny ekran... jeszcze sie musialem bawic w przestawianie zworek w celu resetowania cmosa :P
Jak ja mam go podkrecic ?
  
Re: <weS> Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
PostWysłano: Środa, 24 Marca 2004, 00:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zablokowany mnoznik masz chyba

zacznij od magisrali da ci wiece niz mnznik
ustaw na 166 to da ci 2241 MHz
i ile wstanie
zadbaj o napiecei i chłodzeni i baw sie dalej
reszty poszukaj na forum w archiwum
  
Re: Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
PostWysłano: Środa, 24 Marca 2004, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tak, ale jak jest zablokowany mnoznik i sie go zmieni, to komp zawsze mi startowal..:/ obojetnie na ile sie go ustawilo.
  
Re: Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
PostWysłano: Środa, 24 Marca 2004, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
weS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #465
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




wystarczy boxowe chlodzenie do zmiany magistrali na 166 ?
  
Re: <weS> Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
PostWysłano: Środa, 24 Marca 2004, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




pewnie bedzie kiepsko, ale jak zaszalejesz i kupisz dobre powietrzne to moze jakos bedzie chodzic...pewnie zaraz poleca wode i nie bede temu zaprzeczal....
  
Re: Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
PostWysłano: Środa, 24 Marca 2004, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
weS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #465
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




tez myslalem nad wc

dobra, dzieki za wypowiedzi
  
Re: Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
PostWysłano: Środa, 24 Marca 2004, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lolek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #778
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Podkręcaj BIOSem.... a nie włącza się bo mnożnik zabok.! lol.gif
  
Re: <Lolek> Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
PostWysłano: Niedziela, 11 Kwietnia 2004, 09:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Ja na moim duroniku 1600 z allegro "diabelek" mam odblokowany mnożnik :) a i w sissoft sandrze mam wyniki jak A 2400+. Tylko cos nie moge dac wiecej niz 2,0 bo albo nie wstaje jak dam za duzo ok. 2200 a jak dam tak do 2200 to sie winda wywala :( pzdr
  
Duron AB 1.8 nie chce sie krecic :F
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010