Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Duke Nukem 3D
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Duke Nukem 3D
PostWysłano: Piątek, 09 Maj 2003, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




czy jest tu ktos, kto ukonczyl wszystkie wydania duke?
z sentymentu kupilem uzywane gry na playstation (gralem kiedys w duke na pc). mam problem z duke "land of the babes", gdzie znalazlem sie w pulapce i nie wiem, co dalej. podobnie z extra poziomem (ekskl. dla PS) starego duke, ktory jest bardzo udziwaczniony. jesli ktos cos wie, to podam szczegoly... eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




przeszedlem, ale to daaaaaaaaaaaaawno było... Bardzo dawno więc Ci nie pomogę, ale na necie winny być solucje... wiem ze to FPP ale kiedys na natknalem na jakas strone, tyle ze ona po niemiecku była :P
  
PostWysłano: Środa, 14 Maj 2003, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




w "land of the babes" utknalem w jakies zalanej remizie strazackiej. bylem wszedzie, wlazlem na wszystko, strzelalem do wszystkiego, napodkladalem sie bomb. i nic. jedynym wyjsciem wydaje sie ta rura, na ktorej zjezdzaja strazacy, ale nie da sie na nia wskoczyc, aby udac sie pietro wyzej confused.gif sad.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 00:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mr_Nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #50
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Niestety gralem tylko w klasycznego Duke 3D na PC ale za to wrecz maniakalnie. Do teraz z reszta szukam kogos kto chcialby sie jeszcze zmierzyc na sieci w to cudo, niestety wszyscy juz są zquakowani :(
A jesli chodzi o "land of the babes" to niestety nie pomoge...
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 03:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




quake to inna bajka. przeszedlaem pierwszego i drugiego. mam jakiegos innego na maca, ale gralo sie bez entuzjazmu,
duke to sentyment. nawet dzisiaj sobie troszke przycialem w "time to kill", ale nie lubie tych nowych funkcji. stare byly proste. strzelac i biegac wink.gif za to graficznie jest troszke lepszy.

ciekaw jestem tego nowego:
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 03:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




aha, jest demo "manhattan project" do sciagniecia z 3DREALM
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




manhatan project, gralem w full, zaraz po wydaniu, nedza straszna, wywalilem po 2h confused.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




sad.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




co sie smucisz, ta gra niestety jest kiepska, ale jak wyjdzie nowy fpp Duke, to wtedy sobie chetnie pogram ;)
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mr_Nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #50
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Jak dla mnie TEN klimat trzyma tylko Duke 3D To wlasnie ta wersja budzi we mnie dziecko :) A mialem w domu manhatan, ale niestety mi nie poszedl, bo raczej niskie parametry mam... No ale moze niedlugo :>
  
Re: Duke Nukem 3D
PostWysłano: Niedziela, 18 Kwietnia 2004, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




obok Tadeusza Kosciuszki to jeden z moich autorytetow, swietna zabawka jaka jest pomniejszac pozwolila mi doswiadczyc takiego zjawiska jak mania wielkosci, a motyw z kiblem to po prostu poezja
  
Duke Nukem 3D
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010