Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Odwołanie od decyzji ZUS - Sąd Apelacyjny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Odwołanie od decyzji ZUS - Sąd Apelacyjny
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Damian19
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #872
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam

Sprawa jest taka że odwołałem sie od decyzji ZUS w sprawie renty.

Teraz sprawa toczy sie w sądzie apelacyjnym. Dostałem stamtąd pismo o tym że zostaną przeprowadzone ponowne badania i tak dalej.
Na kartce informacyjnej jaką dostałem do domu miałem zamazane korektorem i napisane innym pismem do jakiego lekarza mam się zgłosić > Czy ten dokument jest nadal ważny ??

Pytałem w sekretariacie tam gdzie te dokumenty idą i mi powiedziano ze wszystko jest dobrze (hmm), no i w najbliższym czasie dostanę wezwania na badania.

Minęło 3 miesiace i cisza. Czy to nie zadługo, na samo ponowne badanie ? Gdzie ew. moge się zgłosić aby konkretnie dowiedzieć sie co sie dzieje ?

Dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam
  
Re: <Damian19> Odwołanie od decyzji ZUS - Sąd Apelacyj
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przed chwilą akurat w bardzo podobnej sprawie dzwoniła do mnie czytelniczka. Postępowania sądowe z reguły się przewlekają (za mało pracowników etc). Jeżeli w sprawie występuje biegły - czas postępowania dodatkowo się wydłuża. Biegli bowiem terminy mają odległe. Jeżeli zaś w grę wchodzi sprawa ZUS-owska, jest jeszcze gorzej, gdyż od decyzji ZUS-u odwołuje się masa ludzi.
  
Re: <Damian19> Odwołanie od decyzji ZUS - Sąd Apelacyj
PostWysłano: Czwartek, 22 Kwietnia 2004, 08:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fastair
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #740
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Pewnym wyjsciem jest pójść osobiście do sekretariatu w sądzie i upewnienie się czy wszystko oki; z doświadczenia nie radzę upewniać się u samego biegłego czy dostał twoje papiery i kiedy możesz się spodziewać badań - ogólnie rzecz biorąc może to stworzyć sytuację korupcjogenną.
  
Odwołanie od decyzji ZUS - Sąd Apelacyjny
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010