Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Homo Twist - reaktywacja Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 01:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
opfer :
człowiek-orkiestra biggrin.gif cool.gif

Czyli czlowiek z wiekiem tongue.gif


Szkoda tylko, ze do trumny crazy.gif
  
Re: <gROszeCK1> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 01:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
looker
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #696
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




przeciez nie o to chodzi, jak spiewa to zwykle nie gra.... ale solowka na fagocie to dobra rzecz.... wiadomo, ze nie bedzie wtedy spiewal, chyba, ze dupą.... :>
  
Re: <looker> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




NA fagocie to niech gra w Pudelsach. JA bym chętnie usłuszał skład: gitara, bas, perkusja ;-) Ew. podwójna sekcja.
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
NA fagocie to niech gra w Pudelsach. JA bym chętnie usłuszał skład: gitara, bas, perkusja ;-) Ew. podwójna sekcja.


Ja też wolałabym usłyszeć stare sprawdzone trio... biggrin.gif
Ale poczekajmy i zobaczmy co MM zrobi z tym new HT...
P.S. Tak się napalił na te elektryczną wiolonczele ze dajmy mu ją wykorzystać... lol.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Niedziela, 21 Marca 2004, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]






http://www.trojmiasto.pl/info_imp.phtml?id_imp=46639
  
Re: <gROszeCK1> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Niedziela, 21 Marca 2004, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Oj, szkoda, że to nie w Warszawie...
Ps. Widziałam na stronie, że Homo Twist z "Rapsodem" jest w propozycjach do 30 ton.
Może pomożemy mu wink.gif wskoczyć na listę?
To fakt, że z tymi notowaniami jakaś kicha, ale co nam szkodzi spróbować... smile.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Marca 2004, 18:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bastard
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #789
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Czyli trio nie będzie?Bleee zly.gif Ale i tak musze to zobaczyć biggrin.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Czwartek, 25 Marca 2004, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Malena :
Oj, szkoda, że to nie w Warszawie...


No,No eusa_naughty.gif ...Już nie moge sie doczekać na koncercik pewno w Kościele będzie zimno jak cholera , wszyscy będą siedzieć sztywno na krzesłach,opozatym bedzie też śpiewał Mietek Szczęsniak eusa_wall.gif ,a bilety kosztuja 25 zł !!! Ale przetrzymam te niedogodności by zobaczyć i posłuchac Homo TWist !!!! biggrin.gif Ciekawam tylko kto w koncu w tym skladzie bedzie rzecz jasna oprocz MM i Drethuntera...
Ja bym tam chętnie zobaczyła obok MM , Hajdasza i Deriglasoffa... wink.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Czwartek, 25 Marca 2004, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




mam nadzieje, ze nikt nie bedzie mial mi tego za zle
zapraszam czasami do rozmow
http://polchat.pl/chat/?room=homo%20twist
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Piątek, 26 Marca 2004, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




tej modelarni z gdanska odwolujom homo bo umowa niedoszla dzisiaj do 17 . trudno duza strata dla 3jmiasta .
moze i dobrze bo roboty jest na maxa .

fdh ( http://www.pudelsi.pl )
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




scum :
tej modelarni z gdanska odwolujom homo bo umowa niedoszla dzisiaj do 17 . trudno duza strata dla 3jmiasta .
moze i dobrze bo roboty jest na maxa .

fdh ( http://www.pudelsi.pl )


Słucham?? ZE niby Homo TWist nie wystapi w Gda?? zly.gif zly.gif zly.gif
  
Re: <gROszeCK1> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Wtorek, 06 Kwietnia 2004, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35611,2004669.html

Gazeta.pl > Trójmiasto > Kultura Wtorek, 6 kwietnia 2004

Pytanie o koncert
not. sł 04-04-2004, ostatnia aktualizacja 04-04-2004 18:27

Jednym z magnesów piątkowego koncertu miał być Maciej Maleńczuk. Muzyk nie pojawił się na scenie. Dlaczego?

Magda Kunicka, organizator koncertu: Kontrakt z Maćkiem Maleńczukiem miałam podpisany dużo wcześniej. Po jakimś czasie zadzwonił do mnie Franz Dreadhunter z zespołu Maleńczuka Homo Twist, mówiąc, że Maleńczuk podjął decyzję sam, bez konsultacji z grupą, i że oni też mają swoje żądania: samolot do Gdańska, hotel, kasa do ręki. Spełniliśmy wszystko, zrobiliśmy rezerwacje, bo wersja "Bema pamięci.." w wykonaniu Maleńczuka bardzo mi się podobała. Tydzień temu dzwoniłam jeszcze raz do Maleńczuka, żeby się upewnić, i znów potwierdził przyjazd. Dzień przed koncertem zadzwoniłam jeszcze raz. Żona Maleńczuka powiedziała, że zamknął się w chałupie, nie wychodzi, z nikim nie rozmawia, nie odbiera telefonów. Jak rozumiem, Maleńczuk nie potrafił dogadać się ze swoim zespołem, a oni uznali, że nie on tu rządzi. Ale przecież koncert nie był poświęcony Maleńczukowi i nie on miał być jego gwiazdą.

Maciek Maleńczuk: Nie mogę rozmawiać. Na razie.
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Wtorek, 06 Kwietnia 2004, 23:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
na dodatek poszukiwana-poszukiwany nie odzywa sie juz dwa dni .


Jak widac nie tylko do Pani z Gdanska sie nie odzywa. Cos mi sie tu nie zgadza. Myslalam, ze Mackowi zalezalo zarowno na oddaniu czci wielkiemu Niemenowi jak i reaktywacji drugiego juz legendarnego zespolu. Szkoda, ze sie stalo jak sie stalo, bo ten caly konczerto to raczej ubozuchny byl nieziemsko. W sumie w HT byla cala nadzieja... sad.gif

Jak zwykle cos tu smierdzi afera.
Pani z Gdanska mowi, ze to Malenczuk sie zabarykadowal , Franz mowi, ze to umowa nie doszla do 17 i dlatego. Cos mi s tu nie gra i prosze Zrodlo o wyjasnienie tej kwestyi.
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Czwartek, 08 Kwietnia 2004, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Alicja @ Wtorek, 06 Kwietnia 2004 23:34 @ :
prosze Zrodlo o wyjasnienie tej kwestyi.


No i zostala wyjasniona:
Cytat:
tak myslalem , zrobil sie kwas .
madzia taka glupia jestes ze glowa boli tyle moge powiedziec na ten temat .
przez przypadek oglondalem wczoraj program do kturego zapraszali homo poswiecony sp niemenowi .
trudno mi co kolwiek powiedziec bo widzialem tylko fragmenty wrazenie mialem jedno dobrze ze nas tam nie bylo .
jak do tego doszlo ? ostatnio zapanowala moda na bezposrednie zalatwianie wszyskich spraw bezposrednio z mm niby ze tak da sie wszystko bezbolesnie zalatwic .
dzwoni babsztyl i zamiast normalnie rozmawiac przehodzi na cos w stylu ; kochanie ,skarbenku , ajajajj ojajjooj mniam mniam itp itd.
mm miekie serce muwi tak bo kobietom to on nie odmawia bo nie umie ,niestety mnie takie cos w zyciu juz przeszlo tak mi sie przynajmniej wydaje i postawilem calom sprawe pod znakiem ? i stopu . kwota jaka zaproponowala madzia niebyla wystarczajonca nawet zeby tam dojechac totalna sciema .
generalnie czulem podskurnie walek magdy ktura nencila tv2 na mmalenczuka . szkoda gadac jak zmarl niemen kazdy z nas czuwal calom, noc gadalismy przes telefony pilismy wudke odprowadzalismy czeska tam gdzie moglismy dojsc i fin .
magda jestes out .
  
Re: <Alicja> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




W kazdym razie uważam ze organizatorzy zrobili ludzi w ch... zly.gif powinni cokolwiek powiedzieć walnać jakiś afisz ze MM nie bedzie a tu nawet w programie tv reklamowano jeszcze koncert poświecony Niemenowi gdzie "wystąpił" MM & HT!!!!! zly.gif zly.gif zly.gif
  
Re: Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Czwartek, 22 Kwietnia 2004, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




Co z reaktywacją Homo Twista?
Kjam 17.04.2004 12:36:50

Podczas finału ostatniego programu Idol Maciej Maleńczuk zapowiedział powrót zespołu Homo Twist. Początkowo zespół miał zacząć pracę przy sztuce "Bal u Wolanda", która wystawiana jest w chorzowskim Teatrze Rozrywki, lecz pomysł ucichł i Homo Twist nadal nie gra.

- Z reaktywacją Homo Twist Maciek nosi się już od dłuższego czasu, ale na razie związku z pracami nad płytą "Legendarni Pudelsi 1986 - 2004 - Jasna Strona" okazało się, że brakuje czasu. Mam nadzieję, że na jesień projekt ruszy a przed nami promocja nowej płyty i całe lato koncertów z Pudelkami. - wypowiedż managera Pudelsów Marcin Adamkiewicz dla Muzyka.pl.
  
Re: <ignac> Homo Twist - reaktywacja
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Tia... confused.gif pewno jeszcze MM sto razy się rozmyśli 200 razy będzie sobie dobierał skład i może zobaczymy Homo Twist z przed 4 lat!!! biggrin.gif Taka moja mała dygresja...
  
Homo Twist - reaktywacja
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010