Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Teledysk "Konduktorka PKP" Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=3710359

O b e j r z y j P u d e l s ó w
[Marcin Zamorski, 2003.12.27]

Zapraszamy do oglądania nowego videoclipu Pudelsów..

Ten nowy videoclip, to "Konduktorka", dostępny już na oficjalnej stronie zespołu www.pudelsi.art.pl - jak zwykle w przypadku Pudelsów, zaskakujący w fabule i zdjęciach, które powstały w pociągu. Tu warto dodać, że nie jest to ostatni klip, zrealizowany przez zespół - już niebawem informacje o kolejnych, właściwie gotowych filmach z udziałem naszych "psychopopowców". A tymczasem, zapraszamy do ściągania videoclipu (uwaga - 60 MB!) za pośrednictwem następującego linka:

Video "Konduktorka"
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




No,no teledysk niczego sobie... smile.gif Mają wyobrażnie chłopaki lol.gif ... Ciekawe co jeszcze wymyślą?? eusa_eh.gif
Do jakiej piosenki zrobią kolejny teledysk? smile.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Dzis w Mopmanie byla (chyba) premiera konduktorki w telewizji. Ja tak tylko mowie smile.gif
Z reszta nie wiem, bo posiadam tylko 6 kanalow (i jakos specjalnie nie zaluje) i jeszcze nie wiedzialam clipu w tv
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Nie to nie byla premiera teledysk juz widzialam z tydzien temu na vivie. biggrin.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




No i wlasnie w tym problem, ze ja vivy nie posiadam i dlatego mowilam o premierze : ) Takiej premierze w tv publicznej
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Takiej premierze w tv publicznej


...czyli na Polsacie crazy.gif wink.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Teras wszystko jasne Alicja pisze o premierze tv publicznej a ja premierze tv globalnej hihi. Ja to jestem ciekawa jakby wygladal teledysk do tango libido... wink.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 10 Stycznia 2004, 15:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Moze bedziemy sie mieli kidedys okazje dowiedziec. Clipow nigdy za duzo wink.gif To moj taki postulacik biggrin.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Stycznia 2004, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sAwKa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #585
Posty: 107


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif to fakt,że za teledysk do "konduktorkaPKP"należą się ogromne brawa(szczególnie za to,ze przyczynia sie do poprawy humoru wink.gif ) eusa_clap.gif a i ja również jestem zainteresowana tym jakby wygladał klip do "Tango-Libido" cool.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Niedziela, 02 Maj 2004, 13:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




ostatnio w 4fun.tv ujrzeć można mix teledysków
püdelsi - 'konduktorka pkp' / britnej spirs - 'toxic' crazy.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Niedziela, 02 Maj 2004, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
carrie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #761
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




Wybaczcie, że akurat tutaj piszę, ale jeżeli już o video mowa, to nie mogę otworzyć tych dwóch nowych filmików z pokoju FDH. To znaczy wogóle nie otwierają mi się w 4 programach, a bez dźwięku w Divx-sie. Może podrzucicie mi nazwę jakiegoś leprzego codeka...proszę wink.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Niedziela, 02 Maj 2004, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




carrie @ Niedziela, 02 Maj 2004 19:38 @ :
Może podrzucicie mi nazwę jakiegoś leprzego codeka...proszę wink.gif


To powinno pomóc ;-)

http://www.k-litecodecpack.com/

ściągnij:
klcodec210f
  
off-topic
PostWysłano: Niedziela, 02 Maj 2004, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Skoro już tak odbiegliście od tematu eusa_naughty.gif, to zaproponuję Codec Pack All in biggrin.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Maj 2004, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
carrie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #761
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




wielki dzięki i sorki za odbiegnięcie od tematu redface.gif
  
Teledysk "Konduktorka PKP"
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010