Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> koncert Pudelsów w Przeźmierowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
koncert Pudelsów w Przeźmierowie
PostWysłano: Niedziela, 02 Maj 2004, 02:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #563

[ Osobista Galeria ]

Kurcze, nie ma to jak klimatyczne koncerty w plenerze, zwłaszcza w takiej dziurze...Niepowtarzalna atmosfera i aromat "gryla elektrycznego (vide: Klaudiusz w Telezakupach Mango). Wata cukrowa i szef sekjurity (tzw. ochrona - kogo przed kim? przed czym?), podrywający tlenioną blondynę. No i przede wszystkim: konferansjer, spełniający wszelkie wymogi Łunii Europejskiej - I speak Inglisz (English)! Garstka wiernych i żywiołowo reagujących fanów (czyli Ja) i rzesza przypadkowych osób - między innymi Pan, który nie spełniał wymogów UE w zakresie odprowadzania nieczystości zapachowych (mowiąc wprost - pierdzący niemiłosiernie, ku przerażeniu pozostałych). Największą, choć z pewnością nie zaplanowaną przez Pudelsów atrakcją, były pokazy sztucznych ogni, w drugim końcu "parku", które skutecznie oderwały większą część publiczności od sceny (co umożliwiło mi dotarcie do pierwszego szeregu).
Muzycznie - miłe zaskoczenie; nie ograniczyli się do "Wolności słowa", kawał dobrej roboty! Pełen profesjonalizm - zadbali nawet o to, żeby na zakończenie podać nazwę zespołu dla tych mniej zorientowanych.
Nice performance alive!
Zapraszam wszystkich do Lubonia! wink.gif

Re: koncert Pudelsów w Przeźmierowie
PostWysłano: Niedziela, 02 Maj 2004, 09:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #737

[ Osobista Galeria ]

O tak tez miałam przyjemnośc zjawić się na tym koncercie. Publicznośc faktycznie troche przypadkowa( otaczała mnie gromadka dzieci 7 letnich). Najlepszy był pewien źulik , który za wszelką cenę starał się zwrócić na siebie uwagę:P oprócz tego pewien incydent z pewnym dresem, który ciągle pokazywał w kierunku MM brzydkie !! rzeczy i chciał dostać się na scenę zapewne nie w pokojowych zamiarach confused.gif Ogólnie koncert dobrze przygotowany, piosenki z tych które udało mi się zapamietac: Wolnośc słowa, Tango Libido, Kwas, Uważaj na Niego, Hipis, Pudel z Guadelupy, Hoża Moyra ( na bis),Psychopop, Szuwary, Jestem sam,Nigdy więcej,Oto, Czerwone Tango.....eee na pewno jeszcze coś ale nie jestem w stanie sobie przypomniec. MM jak zwykle starał się prowadzić dialog z tłumem np o SLD, Lepperze, blantach i piłce nożnej( pozdrowił piłkazy Lecha wink.gif )Udało mi się nawet chwilę pogadac z nim , dostać autografy x2, zdjęcia itp itd ...... biggrin.gif oby wiećej tak udanych koncertosów

Re: <Nata> koncert Pudelsów w Przeźmierowie
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Maj 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #324

[ Osobista Galeria ]

Ależ Wam dziewczyny zazdroszczę! Ja nie byłam już wieki temu :-( i znów odczuwam przemożną chęć poszalenia na jakimś koncercie... Dobrze, że do W-wy niedługo zjadą /kto się wybiera?/.
A na dodatek pogodę na tę imprę miałyście wymarzoną! Tak cieplutko wreszcie! W sam raz na jakiś piknik, piwko, lody - przy okazji smile.gif

PostWysłano: Wtorek, 04 Maj 2004, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #569

[ Osobista Galeria ]

a ktos moze planuje odwiedzic Tomaszow 19 czerwca, bo ja po odwolonym wystepie w Lodzi nie odpuszcze, z calej euforii, az zlozylem sobie zamowienie na koszulke psychopopa ;-)

PostWysłano: Wtorek, 04 Maj 2004, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #402

[ Osobista Galeria ]

Niestrawny @ Wtorek, 04 Maj 2004 19:33 @ :
a ktos moze planuje odwiedzic Tomaszow 19 czerwca, bo ja po odwolonym wystepie w Lodzi nie odpuszcze

No wlasnie ja sie zastanawialam. Jeszcze jest projekt pojechania do Nowego Dworu. Ale tak sobie mysle, ze sie moze zalapie na iuvenalia, bo i tak wtedy bede w W-wie na targach... biggrin.gif

koncert Pudelsów w Przeźmierowie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010