Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> koncert Pudelsów w Przeźmierowie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
koncert Pudelsów w Przeźmierowie
PostWysłano: Niedziela, 02 Maj 2004, 02:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monika
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #563
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Kurcze, nie ma to jak klimatyczne koncerty w plenerze, zwłaszcza w takiej dziurze...Niepowtarzalna atmosfera i aromat "gryla elektrycznego (vide: Klaudiusz w Telezakupach Mango). Wata cukrowa i szef sekjurity (tzw. ochrona - kogo przed kim? przed czym?), podrywający tlenioną blondynę. No i przede wszystkim: konferansjer, spełniający wszelkie wymogi Łunii Europejskiej - I speak Inglisz (English)! Garstka wiernych i żywiołowo reagujących fanów (czyli Ja) i rzesza przypadkowych osób - między innymi Pan, który nie spełniał wymogów UE w zakresie odprowadzania nieczystości zapachowych (mowiąc wprost - pierdzący niemiłosiernie, ku przerażeniu pozostałych). Największą, choć z pewnością nie zaplanowaną przez Pudelsów atrakcją, były pokazy sztucznych ogni, w drugim końcu "parku", które skutecznie oderwały większą część publiczności od sceny (co umożliwiło mi dotarcie do pierwszego szeregu).
Muzycznie - miłe zaskoczenie; nie ograniczyli się do "Wolności słowa", kawał dobrej roboty! Pełen profesjonalizm - zadbali nawet o to, żeby na zakończenie podać nazwę zespołu dla tych mniej zorientowanych.
Nice performance alive!
Zapraszam wszystkich do Lubonia! wink.gif
  
Re: koncert Pudelsów w Przeźmierowie
PostWysłano: Niedziela, 02 Maj 2004, 09:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #737
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




O tak tez miałam przyjemnośc zjawić się na tym koncercie. Publicznośc faktycznie troche przypadkowa( otaczała mnie gromadka dzieci 7 letnich). Najlepszy był pewien źulik , który za wszelką cenę starał się zwrócić na siebie uwagę:P oprócz tego pewien incydent z pewnym dresem, który ciągle pokazywał w kierunku MM brzydkie !! rzeczy i chciał dostać się na scenę zapewne nie w pokojowych zamiarach confused.gif Ogólnie koncert dobrze przygotowany, piosenki z tych które udało mi się zapamietac: Wolnośc słowa, Tango Libido, Kwas, Uważaj na Niego, Hipis, Pudel z Guadelupy, Hoża Moyra ( na bis),Psychopop, Szuwary, Jestem sam,Nigdy więcej,Oto, Czerwone Tango.....eee na pewno jeszcze coś ale nie jestem w stanie sobie przypomniec. MM jak zwykle starał się prowadzić dialog z tłumem np o SLD, Lepperze, blantach i piłce nożnej( pozdrowił piłkazy Lecha wink.gif )Udało mi się nawet chwilę pogadac z nim , dostać autografy x2, zdjęcia itp itd ...... biggrin.gif oby wiećej tak udanych koncertosów
  
Re: <Nata> koncert Pudelsów w Przeźmierowie
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Maj 2004, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Ależ Wam dziewczyny zazdroszczę! Ja nie byłam już wieki temu :-( i znów odczuwam przemożną chęć poszalenia na jakimś koncercie... Dobrze, że do W-wy niedługo zjadą /kto się wybiera?/.
A na dodatek pogodę na tę imprę miałyście wymarzoną! Tak cieplutko wreszcie! W sam raz na jakiś piknik, piwko, lody - przy okazji smile.gif
  
Re: koncert Pudelsów w Przeźmierowie
PostWysłano: Wtorek, 04 Maj 2004, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




a ktos moze planuje odwiedzic Tomaszow 19 czerwca, bo ja po odwolonym wystepie w Lodzi nie odpuszcze, z calej euforii, az zlozylem sobie zamowienie na koszulke psychopopa ;-)
  
Re: koncert Pudelsów w Przeźmierowie
PostWysłano: Wtorek, 04 Maj 2004, 23:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Niestrawny @ Wtorek, 04 Maj 2004 19:33 @ :
a ktos moze planuje odwiedzic Tomaszow 19 czerwca, bo ja po odwolonym wystepie w Lodzi nie odpuszcze


No wlasnie ja sie zastanawialam. Jeszcze jest projekt pojechania do Nowego Dworu. Ale tak sobie mysle, ze sie moze zalapie na iuvenalia, bo i tak wtedy bede w W-wie na targach... biggrin.gif
  
koncert Pudelsów w Przeźmierowie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010