Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Norton Protection
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Norton Protection
PostWysłano: Wtorek, 04 Maj 2004, 15:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kelly
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #919
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Czy wszystkie pliki, które usuniemy powędrują do tego programu po opróżnieniu kosza, bo zaczynam w to wątpić. Próbując odzyskac pewien folder z ważnymi plikami przeszukałam dokładnie kilka razy ponad 3000 plików prezchowywanych w Nortonie i nic nie znalazłam.
  
Re: <Kelly> Norton Protection
PostWysłano: Wtorek, 04 Maj 2004, 19:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a do czego mój jdrogi wykorzystujesz Nortona ?

spytam inaczej po co ci to ?

do odzyskiwani sie nie nadaje a wiecej miesza niz pozytku daje
o nawet mi sie zrymowało :D
  
Re: <Kelly> Norton Protection
PostWysłano: Środa, 05 Maj 2004, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pendzello25
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #906
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Te pliki powędrują do niego, ale nie na wieki wieków. Gdzieś w ustawieniach jest czas przechowywania plików. Dokładnego miejsca nie pamietam, bo zgodnie z tym co J@ger napisał, pozbyłem się tego jakiś czas temu.
Ważnych plików po prostu nie usuwam...
  
Re: <pendzello25> Norton Protection
PostWysłano: Środa, 05 Maj 2004, 08:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




kosz -> ppm -> własciwosci i tam masz
  
Re: Norton Protection
PostWysłano: Czwartek, 06 Maj 2004, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kelly
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #919
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Folderu szukałam w ten sam dzień, co usunelam te wazne pliki, a w ustawieniach mam ze ma usuwac po 7 dniach od opróżnienia kosza. A usunelam te pliki, bo chcialam zrobic eksperyment (czasami nie widac efektu przed oproznieniem kosza) i jak sie okazuje niepotrzebnie.
  
Re: <Kelly> Norton Protection
PostWysłano: Czwartek, 06 Maj 2004, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dosyc ciekawie eksperymentujesz :D
  
Norton Protection
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010