Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> przyjażń Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: przyjażń
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Może w swoim życiu "przejechałam" się za mało razy, dlatego tak się czułam, ale w tym co mówisz jest dużo racji. !!

Zawsze więcej jest do zyskania niż stracenia (mówimy o przyjaźniach) ja nie potrafię palić mostów, chociaż czasami akurat uważam to za wadę :-(
Czasami są takie sytuacje gdzie trzeba powiedzieć stop, dosyć...
ale jeszcze mi się to nigdy nie udało :-P
  
Re: <Berger> przyjażń
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nie ma Brachu "mądrości teoretycznej".
Albo ją mamy albo nie.
Nawet jeśli Ty sam ocenisz, że w danej sytuacji życiowej nie zachowałeś się do końca tak jakbyś sobie wymarzył, to na pewno zachowałeś się lepiej niż ktoś mniej obyty zrobiłby to na Twoim miejscu.

Kurcze, przeczytałem to dwa razy i zawiłe mi się wydało, ale może zrozumiecie o co mi idzie wink.gif
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Nie ma Brachu "mądrości teoretycznej".
Albo ją mamy albo nie.
Nawet jeśli Ty sam ocenisz, że w danej sytuacji życiowej nie zachowałeś się do końca tak jakbyś sobie wymarzył, to na pewno zachowałeś się lepiej niż ktoś mniej obyty zrobiłby to na Twoim miejscu.

Kurcze, przeczytałem to dwa razy i zawiłe mi się wydało, ale może zrozumiecie o co mi idzie wink.gif


Nie czepiaj się naszego Bergusia wink.gif Ale masz rację...mądrość teoretyczna to po prostu wiedza...można ja mieć, z książek, od innych...ale to nie to samo co swoje doświadczenie. Jak zachowamy się w danej sytuacji..tak naprawde nikt z nas nie jest pewien. Ale trzeba wiedzieć czego się chce, jak chcemy się w danych okolicznościach zachować..i wtedy rzeczywiście zbliżymy się do naszego ideału postępowania.
Czyli własciwie to co napisałeś. Dobrze zrozumiałam Wujku Zedzie?
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 16:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




azilez :
Dobrze zrozumiałam Wujku Zedzie?

Bardzo dobrze, w nagrodę dostaniesz buziaka wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> przyjażń
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




I tym sposobem będę starała się zawsze dobrze Cie rozumieć biggrin.gif
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




azilez :
I tym sposobem będę starała się zawsze dobrze Cie rozumieć biggrin.gif

Lubię jak ludzie starają się siebie nawzajem zrozumieć, to jest bardzo, bardzo ważne
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
Berger :
Ja siebie tak nie nazywam i niczego nie żałuję. Każda miłość, nawet nieszczęśliwa, każda przyjaźń, nawet odrzucona, coś mi dała, jakoś mnie ubogaciła. Poza tym, jakbym się bał czuć i żył nie czując, to bym nie czuł, że żyję. Wolę więc czuć ból niż nie czuć niczego.


no to mi pozostaje podziękowac że szanowny pan kolega sympatyczny jest moim przyjacielem biggrin.gif


Zaszczytem dla mnie jest przyjaźń Pani.
P.S. Kaziu, wiem, że to poniżej 10 słów.
P.S.2 Ale teraz jest już powyżej ;)
  
Re: <Berger> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




hahaha, - wiem że może tak nie powinnam zareagować, ale nie mogłam inaczej.
Czasami trzeba odejść od zasad, nie można być tak zupełnie na "sztywno", ale co by nie mówić było o przyjaźni, a z tego co widać zaczyna się ona tworzyć PUBLICZNIE !!!
Mogę już gratulować ?
  
Re: <kazia> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Gratulacje od naszej Ulubionej Moderatorki zawsze będą mile widziane! smile.gif
Co Ty na to, Basiu? wink.gif
  
Re: <Berger> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 19 Września 2003, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




No cóż - to spam - ale muszę WAS UŚCISKAĆ, no po przyjacielsku UCAŁOWAĆ, a za ulubioną moderatorkę to hmm... osobiście BERGERA - ale numer !!! /ze mnie/
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Przyjaźń damsko-męska jest możliwa, ale trudna. Nigdy nie wiemy, czy druga osoba nie przyjmie komplementu, ciepłych słów i troski jako adoracji. Rzadko można spotkać, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet osoby, które interesuje jedynie przyjaźń. Często ludzie o odmiennych płciach traktują przyjaźń jedynie jako wstęp do czegoś bardziej intymnego i czasowy kamuflaż dla swoich uczuć, które drugą osobę mogłyby spłoszyć .
Przy przyjaznym podejściu z mojej strony rzeczywiste zamiary płci męskiej bardzo szybko wychodzą na jaw...i.... tzw. ,,przyjaźń” ni stąd ni zowąd szlag trafia, ponieważ okazuje się, że nic z ,,tego”, Kotku. Wg mnie facet, który nie potrafi się przyjaźnić, nie stanie się fascynującym partnerem. Chemia to za mało.
  
Re: <little_wild_girl> przyjażń
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Święte słowa, Maleństwo! Dobry związek musi się opierać na przyjaźni. Związek czysto chemiczny potrwa króóóciuteńko...
  
Re: <Berger> przyjażń
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nooooo, ma się doświadczenia a propos dymorfizmu sezonowgo. crazy.gif wink.gif
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 07 Maj 2004, 08:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Przez zupełny przypadek kiedyś poznałam młodych sympatycznych ludzi. Faktycznie ona do ich znajomości "podeszła" zbyt osobiście i emocjonalnie, właśnie w tym okresie czasu ich oboje poznałam.
Ale facet okazał dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Teraz są najlepszymi przyjaciólmi "pod słońcem", ona poznała wspaniałego partnera życiowego, a on jest w dalszym ciągu sam. Jednak to nie przeszkadza, żeby zostali najlepszymi przyjaciółmi.
Podaję ten przykład po to, że czasami jak nawet jedna strona odrobinę się "zapomina", to można dojść na tyle do "porozumienia", żeby utrzymać znajomość o ile jest wartościowa i nam na niej zależy.
  
przyjażń
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010