Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> Krakowskie knajpki Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Krakowskie knajpki
PostWysłano: Sobota, 08 Maj 2004, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Eeee na przyszlosc jakby kto szukal wink.gif zamieszczam pomocny link
  
Re: <ulan> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Wtorek, 11 Maj 2004, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Zastanawialem sie czy nie dac tego na wegetarianizm, ale tutaj chyba wiecej osob zaglada cool.gif
Kolejana krakowska knajpka tym razem wege, jeszcze nie sprawdzalem cool.gif
http://www.smakiswiata.pl/
  
Re: <ulan> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Środa, 12 Maj 2004, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Już mi ślinka cieknie! smile.gif Pięknie położony lokalik! Umawiamy się tam na obiad przy najbliższej okazji?
  
Re: Krakowskie knajpki
PostWysłano: Środa, 12 Maj 2004, 12:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Środa, 12 Maj 2004 12:35 @ :
Już mi ślinka cieknie! smile.gif Pięknie położony lokalik! Umawiamy się tam na obiad przy najbliższej okazji?


Ja sie wybieram w najblizszym czasie sprawdzic wartosc tego miejsca i szefa kuchni wink.gif
  
Re: <ulan> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Czwartek, 13 Maj 2004, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Wiec jezeli juz odwiedzisz te knajpke a prezentuje sie calkiem przyjemnie, zdaj relacje jak bylo. smile.gif
  
Re: <heliusz> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Czwartek, 13 Maj 2004, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nie omieszkam cool.gif
  
Re: Krakowskie knajpki
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Stalove magnolie
ul. Św. Jana 15

Udalo mi sie byc na koncercie w owym miejscu cool.gif .Tak wiec zamieszczam opis w necie wygrzebany z ktorym sie w pelni zgadzam.

Lokal ze wszech miar nietuzinkowy. Wnętrza Pałacu Lubomirskich pełne są większych i mniejszych pomieszczeń, o zróżnicowanym charakterze - od wejściowej sali stanowiącej miejsce codziennych niemal koncertów na żywo, po salę klubową, w której goście mogą zajmować miejsca na zabytkowych łożach z baldachimami, a całość utrzymana w klimacie fin de siècle. Mocną stroną Stalovych magnolii jest muzyka. Wspomniane już koncerty - kilka razy w tygodniu usłyszeć tu można doskonały jazz, rock czy muzykę latynoamerykańską, a w weekendy imprezy klubowe z najlepszymi DJami (darmowe zaproszenia należy odebrać za wczasu w klubie). Do całokształtu należy jeszcze dodać jeszcze profesjonalną obsługę i oryginalną ofertę trunków z licznymi promocjami. Polecam!

Uwaga: drogo, piwo 10 zeta
  
Re: Krakowskie knajpki
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




dubelka mozna wykasowac :)
  
Re: <Berger> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 09:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dreadka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #927
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




a ja jakos jak bywam w Poznaniu to chyba moze jedna taka knajpke z chinskim zarciem moze widzialam i to bardziej w formie restauracji ... co zapewne na cenach sie odbija ... moze podrzucisz jakimis adresami bo wlasnie siedze w Poznaniu i glodna jestem ;)
  
Re: <ulan> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dreadka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #927
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




a ja mialam przyjemnosc wpasc tam pewnego popoludnia i bylam mile zaskoczona ... Pani nalozyla na talerz gore roznosci z reszta pysznych i wybranych przeze mnie na sama gore dolozyla tez salatki jednym slowem pychaaa polecam ... ale sama rzadko tam bywam, nie wiem jakos nie lubie miejsc z jedzeniem na szewskiej smile.gif
  
Re: Krakowskie knajpki
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




dreadka @ Sobota, 15 Maj 2004 09:57 @ :
a ja mialam przyjemnosc wpasc tam pewnego popoludnia i bylam mile zaskoczona ... Pani nalozyla na talerz gore roznosci z reszta pysznych i wybranych przeze mnie na sama gore dolozyla tez salatki jednym slowem pychaaa polecam ... ale sama rzadko tam bywam, nie wiem jakos nie lubie miejsc z jedzeniem na szewskiej smile.gif


Na szewskiej shock.gif to o ktorej knajpie ty mowisz??
  
Re: Krakowskie knajpki
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 19:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




dreadka @ Sobota, 15 Maj 2004 09:54 @ :
a moze podrzucisz jakimis adresami bo wlasnie siedze w Poznaniu i glodna jestem ;)


Mój dom w Suchym Lesie? Dziś były pyzy z z sosem pomidorowym. smile.gif

A z chińskich to kojarzę w tej chwili lokal na Świętym Marcinie, restaurację na Al. Marcinkowskiego (raczej droga), przyjemną knajpkę na Szamarzewskiego i maleńką budkę na Matejki (raczej dania na wynos).
  
Re: <Berger> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Czwartek, 27 Maj 2004, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Ulan polecal knajpke "Smaki Swiata" , w Krakowie bede od przyszlego czawartu i mam nadzieje za goscici w tym miejscu. Oczywiscie mam nadzieje znalezc tez kilka innych miejsc, wiec napewno odezwe sie po powrocie:)
Pozdrowienia dla forumowiczow!
  
Re: <heliusz> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Czwartek, 27 Maj 2004, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Polecal to za duze slowo, mialem okazje kilka razy przechodzic obok niej, wygladala zachecajaco, potem przez przypadek znalazlem adres strony internetowej tego miejsca, wygladala jeszcze bardziej zachecajaco. No ale zeby sprawdzic osobiscie ciagle nie mam czasu i okazji sad.gif
  
Re: <ulan> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No, ale jednak sprawdziliśmy razem i to już miesiąc temu! biggrin.gif
I chyba możemy z czystym sumieniem polecić.
Knajpka to rzeczywiście ,,smaki świata"; mój obiad był np. egipsko-tybetańsko-hinduski. lol.gif I całkowicie wegetariański.
  
Re: <Berger> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




No ale nalezy dodac, ze knajpa mieniaca sie wegeterianska posiada w ofercie ryby i zdaje sie owoce morza, tak wiec i dla niewegetarian cos sie znajdzie wink.gif
  
Re: <ulan> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A na pewno mieni się ona jako wegetariańska???!!! shock.gif
Jeśli tak, to nieporozumienie, ale i tak knajpkę cenię, bo niedroga, a gotują smacznie. smile.gif
A pomylić się w wyborze dań trudno, bo na innych stronach sa dania wegetariańskie, a na innych - z ryb i owoców morza. smile.gif
  
Re: Krakowskie knajpki
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




smakiswiata.pl :
Kuchnia Wegetariańska i Owoce Morza z różnych zakątków Ziemi
Pierwszy raz w Krakowie "Kuchnia Fusion"
tongue.gif
  
Re: <ulan> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Czyli prawdę napisali: ,,Kuchnia wegetariańska i owoce morza".
By the way, pomimo tych ,,owoców morza" jakoś bardziej u nich mi się podobało niż w krakowskim "Greenway'u"..
  
Re: <Berger> Krakowskie knajpki
PostWysłano: Sobota, 28 Maj 2005, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tym razem przy okazji komunii bratanka miałem przyjemność uraczyć się obiadem w żydowskiej restauracji Klezmer Hois przy ul. Szerokiej 6 na Kazimierzu. Nie jest wprawdzie tania (ale nie ja płaciłem! biggrin.gif ), za to smaczna. Polecam z czystym sumieniem zupę szabasową (wegetariańska, zaprawiana czosnkiem) i kugel, czyli rodzaj ziemniaczanego krokieta. Są też sałatki, sosy, desery, kawy...
Wystrój ładny, żydowsko -krakowski (czytaj: ,,austrowęgierski" lol.gif ). Kelnerki miłe. Na miejscu można kupić gazetę lub czasopismo ,,Midrasz" Dawida Warszawskiego.
  
Krakowskie knajpki
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010