Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Jak to połączyć?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak to połączyć?
PostWysłano: Czwartek, 06 Maj 2004, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mireks20
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #924
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Komputer w domu ma stałe połączenie z internetem za które płacę abonament. Mam bezpłatną linię telefoniczną na końcu której jest drugi komputer. Oba komputery mają modemy telefoniczne.
Pytanie: Jak ten drugi komputer połączyć z internetem za pomocą komputera domowego? Po polsku proszę.
  
Re: <mireks20> Jak to połączyć?
PostWysłano: Piątek, 07 Maj 2004, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




poczytac forum eusa_wall.gif

http://f.heh.pl/ftopic1880.html
watek raptem 4 linie nizej
  
Re: Jak to połączyć?
PostWysłano: Piątek, 14 Maj 2004, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mireks20
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #924
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Tamten wątek niczego nie wyjaśnia. Może ktoś już to praktycznie przećwiczył. Ja próbowałem, ale nie udało mi się. Host nie odpowiada na wywołanie gościa. Konfigurator sieci nie umożliwia tworzenia sieci przez łącze telefoniczne (XP). Dzięki za fatygę.
  
Re: <mireks20> Jak to połączyć?
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




to przeczytaj go jeszcze raz
  
Re: Jak to połączyć?
PostWysłano: Sobota, 15 Maj 2004, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fobos
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #947
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




Wkladasz 2 sieciowki laczysz kompy skrosowanym kablem UTP z koncowkami rj45 i rozumiem ze na komputerze z laczem jest win XP ?

Jesli tak to skorzystaj z udostepniania polaczen internetowych, prosta sprawa...

Jesli nadal czegos nie rozumiesz to zadawaj pytania postaram sie w miare swoich mozliwosci pomoc.
  
Re: <Fobos> Jak to połączyć?
PostWysłano: Niedziela, 16 Maj 2004, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




przeciez to ma isc po telefonie a nie po sieci nie zauwazyles ?
stad caly problem
  
Jak to połączyć?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010