Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> dziennik bledow gg.exe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Niedziela, 16 Maj 2004, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Hej:) Mam winde 2000 i nie moge odpalic gg poniewaz wyskakuje mi okienko tworzony jest dziennik bledow system zakonczy program, musisz uchuchomic go ponownie. Nie mam pojecia co sie dzieje. Jezeli ktos cos wie na ten temat prosze o porade:) Pozdrowionka:)
  
Re: <heliusz> dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Środa, 19 Maj 2004, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a uprawnienia admina masz ?
  
Re: dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Środa, 19 Maj 2004, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Zainstaluj jeszcze raz (najlepiej starszą wersję). Ja też miałem problemy z gg pod xp (już nie pamiętam czy dziennik błędów wyskakiwał)Po ściągnięciu updatu z serwera już się nie uruchamiał. Tak więc zrobiłem instalkę na nowo starej wersji (warto od czasu do czasu ściągać ze stronki) i pominąłem automatyczny update. Teraz działa bez żadnych problemów.
Nie wiem czy to był błąd mojego systemu, czy też programistów z gg. biggrin.gif
  
Re: <heliusz> dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Środa, 19 Maj 2004, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jak wór pisze na stronie gg, że wymagany jest update windowsa 2k/XP do prawidłowego działania gadulca
  
Re: <Bzdury> dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Hej!
Moj system to Windows 2000. Pozwolen admina miec nie musze bo mieszkam w akadeimku i mamy tu ogolnodostepna siec.Sprobuje zinstalowac strasza wersje tylko nie wiem czy na stronce gadu sa dostepne strasze wersje.
W kazdym razie dam znac co popsulam:)
Pozdrowionka z Wroclawia:)
  
Re: <heliusz> dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 02:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




u siebie w kompie czy masz admina :)
jak nie na stronce to poszukaj przez googla
mase tego znajdziesz
rowniez pozdrawiam
  
Re: <heliusz> dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




starsza wersja nie będzie działać
  
Re: <Bzdury> dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 10:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Bzdury, czemu tak uwazasz, ze nie zadziala??
Ja mialem podobny problem i starsza wersja chodzi do tej pory (oczywiscie bez ostatniego updata)
Musze wejsc na stronke gadulca i zobaczyc o co biega, jak mowisz ze potrzebuje jakis update windy(ciekawe po co)
Pozdro
  
Re: <dj_cougar> dziennik bledow gg.exe
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Hej J@ger!
Nie mam u siebie na kompie admina:) Jak wreszcie sie przebotuje na winde to zrobie cos z tym gadulcem, aczkolwiek nie pali sie pozniewaz kadu na Linuxie dziala bez zarzutow:))
Pozdrawiam biggrin.gif
  
dziennik bledow gg.exe
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010