Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie. Idź do strony 1, 2, 3
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Skoro wspomniano tu już o reklamach to ja, młodzian nieświadomy lat 27, pozwolę sobie zadać następujące pytanie:
-Czy to prawda, że wszystkie kobiety przeżywają orgazm podczas mycia włosów? biggrin.gif
  
Re: <Ramzes> Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Myślisz, że gdyby media nie trąbiły, ludzie my nie myśleli o seksie? wink.gif
Myślą, bo to naturalne.
No, chyba, że wychowanie tę potrzebę wypaczy, jak w podlinkowanej przez Ciebie historii. Historia, swoją drogą, nie z tej Ziemi! lol.gif
  
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 15:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




NAZIR @ Czwartek, 20 Maj 2004 10:56 @ :
Skoro wspomniano tu już o reklamach to ja, młodzian nieświadomy lat 27, pozwolę sobie zadać następujące pytanie:
-Czy to prawda, że wszystkie kobiety przeżywają orgazm podczas mycia włosów? biggrin.gif

Proponuję to sprawdzić .. najlepiej osobiście ... wink.gif i mogę jeszcze podpowiedzieć, że najlepiej pod natryskiem ... i we dwójkę... inaczej możesz być zawiedziony ... smile.gif
  
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




kazia @ Czwartek, 20 Maj 2004 15:34 @ :
[..]


Proponuję to sprawdzić .. najlepiej osobiście ... wink.gif i mogę jeszcze podpowiedzieć, że najlepiej pod natryskiem ... i we dwójkę... inaczej możesz być zawiedziony ... smile.gif


Wspaniala sprawa, zwlaszcza przy swiecach wink.gif smile.gif
  
Re: <ulan> Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




świece pod pysznicem ?
"dżakuzi" no wanna to rozumiem ewentualnie latem jezioro
ale prysznic ?
to juz jest imo niebezpieczne

a co do mycia włosów to wszystko zalezy od fryzjera...
znam takiego ktory koszmarnie strzyze ale znakomicie "myje"
i kolejki ma całkiem duze
  
Re: <J@ger> Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Niebezpieczne shock.gif a niby w jaki sposob? eee no i swiece w lazience a nie konkretnie pod prysznicem wink.gif
  
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




J@ger @ Czwartek, 20 Maj 2004 16:41 @ :
świece pod pysznicem ? ....

Nie zawsze są duże łazienki, włącz wyobraźnię, świece mogą być nawet te pływające w małej miseczce na podłodze - kurcze czy tutaj, aż tak trudno o rozwiązania ... kto powiedział, że trzeba się kąpać "faktycznie" pod tym natryskiem ... i JEST WSPANIALE i nie musi być "dżakuzi" - radzę najpierw spróbować, a później "wydziwiać" ...
  
Re: <kazia> Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Piątek, 21 Maj 2004, 07:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Kaziu!!!
Ja na Twoim miejscu byłabym trochę ostrożniejsza wink.gif
Tak nas namawiasz i namawiasz - później wszyscy podrzucą Ci efekty takich zabaw i powiedzą: "Baw! Tyle nakłaniałaś, to teraz pomóż." No i zostaniesz hehową przedszkolanką lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Piątek, 21 Maj 2004, 07:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Pozioma @ Piątek, 21 Maj 2004 07:11 @ :
Kaziu!!!
Ja na Twoim miejscu byłabym trochę ostrożniejsza wink.gif ...

Hm.. smile.gif a ja sądziłam, że są tutaj sami dorośli eusa_wall.gif i o reszcie nie trzeba wspominać wink.gif
Poza tym zgodnie z wątkiem mówimy o tzw. "pociągu fizycznym" i dlaczego tak się dzieje... no cóż starałam się wyjaśnić, że nie tylko, będzie istniał i się rozwijał i "modernizował", ale jest przyjemnością, szkoda że tak wyszło sad.gif
p.s.
na przedszkolankę się nie nadaje, nie "przeszłabym rodzicielskich" testów, wink.gif
  
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Piątek, 21 Maj 2004, 09:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




kazia @ Piątek, 21 Maj 2004 07:57 @ :
[..]
Hm.. smile.gif a ja sądziłam, że są tutaj sami dorośli eusa_wall.gif i o reszcie nie trzeba wspominać wink.gif


Błąd w sztuce może się przytrafic nawet profesjonalistom lol.gif
A Ty takiego smaka na te świece narobiłaś, że cholera wie, czy rozum spać nie pójdzie wink.gif
  
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Pozioma @ Piątek, 21 Maj 2004 09:37 @ :

Błąd w sztuce może się przytrafic nawet profesjonalistom lol.gif
A Ty takiego smaka na te świece narobiłaś, że cholera wie, czy rozum spać nie pójdzie wink.gif

Hm... błąd ... niemożliwe, żeby zdarzył się profesjonalistom, bo to jest właśnie sztuka .. inaczej powiedziałabym, że profesjonalizm "poszedł się gonić" no w danym momencie , choroba daję się wciagac w temat nie w tym kierunku ... EDDY sorry wink.gif
A co do "smaka..." no cóż, w końcu każdy powinien czasami przypomnieć sobie przyjemne chwile ... smile.gif i wówczas sen jest "spokojniejszy" , a poranek .. o ile nie zastał nas samotnych to .. powtórka z rozrywki .. zawsze mile widziana wink.gif
p.s.
czy przypadkiem wątek nie staje się "wyłącznie dla dorosłych", EDDY na ile nam jeszcze pozwolisz ?
  
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




EDDY @ Niedziela, 16 Maj 2004 20:57 @ :
pff... nie lubię cywilizacji... lubie samotnosc. eusa_sick.gif

Hę?? Muszę się upewnić, czy nie pomyliłeś samotności z osamotnieniem. Ja - owszem, jestem wśród obcego mojej duszy tłumu nieobecna, ale bratnich dusz potrzebuję bardzo.
Cytat:
Jak odbieracie te wszystkie reklamy z golizną?

Golizna to temat-rzeka. Od wielu lat tkwię po uszy w twórczości japońskiej, a w Japonii golizna jest postrzegana zupełnie inaczej niż w Europie. To NAM golizna kojarzy się z seksem. W Japonii widok nagiego ciała obecny nagminnie w kreskówkach dla dzieci i młodzieży jest czymś zupełnie naturalnym, a szokującym dla nas. Po pewnym czasie udało mi się przejąć szczyptę japońskiej duszy wink.gif , przyzwyczaiłam się i nie zauważałam tego, że bohater akurat jest nagi, np. w trakcie tak codziennej (no ja myślę) rzeczy jak prysznic.
Nie wszystkie reklamy kipią od seksu. Kobiety pojawiające sie w reklamch np. Vichy nie są pokazane wulgarnie, momentami jest to nawet przyjemny widok. Moim zdaniem gorzej sprawa wygląda w teledyskach bez żadnej fabuły, gdzie panienki są naoliwione, zalotnie spoglądają i oblizują się (żeby tylko crazy.gif ).
Nie sądzę aby moje upodobania przez otaczający mnie seks uległy degradacji. Czynnie jestem w stanie oglądać tylko to, co mi się podoba, a to raczej nigdy się u mnie nie zmieniło. Resztę olewam.


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Sobota, 29 Maj 2004, 15:41, w całości zmieniany 3 razy
  
Re: Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




NAZIR @ Czwartek, 20 Maj 2004 10:56 @ :
Skoro wspomniano tu już o reklamach to ja, młodzian nieświadomy lat 27, pozwolę sobie zadać następujące pytanie:
-Czy to prawda, że wszystkie kobiety przeżywają orgazm podczas mycia włosów? biggrin.gif

Ja, jako dziewczynka nieświadoma, lat 17, odpowiadając w swoim imieniu stwierdzam, że czasami. Zaznaczam przy tym, że jestem na tyle dużą dziewczynką, że potrafię myć się już sama. cool.gif
Odpowiadając w imieniu mojej 20-letniej koleżanki - ona nie wie, o co Ci chodzi, spytałam ją. Ale możliwym jest, że nie wie, co to jest orgazm, zwłaszcza własnoręczny i mogła tego nie zauważyć. wink.gif

No, zobaczymy, czy EDDY na takie teksty w tym wątku pozwoli. eusa_sick.gif biggrin.gif Muszę byc czujna. cool.gif
  
Uwaga modera:)
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Maj 2004, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wątek, jak na mój gust, podąża właściwymi tory, rzekłbym nawet że odkąd biorą w nim udział panie, wyprostował się. Bo jak miałem go ochotę usunąć już po wstępnym poście (sory Tomaszu), tak teraz myślę, że o ile utrzyma poziom wypowiedzi zahaczających o sprawy intymne, to myślę że nawet, jeżeli trafi na niego młodociany odbiorca, to wątek ten nabierze bardziej edukacyjnego charakteru, w przeciwieństwie do tego co podają media.

Ja osobiście powstrzymam się od dyskusji, co by jej nie zepsuć. Przy moich obecnych odmiennych stanach świadomości, mógłby niechcący wtargnąć Łowca, albo jakaś skrajnie odmienna postawa, niekoniecznie zjadliwa dla reszty.
  
Re: Uwaga modera:)
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Maj 2004, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. @ Poniedziałek, 24 Maj 2004 09:33 @ :
Wątek, jak na mój gust, podąża właściwymi tory, ... myślę że nawet, jeżeli trafi na niego młodociany odbiorca, to wątek ten nabierze bardziej edukacyjnego charakteru, w przeciwieństwie do tego co podają media.
Ja osobiście powstrzymam się od dyskusji, co by jej nie zepsuć. .....

Powiem tylko, że wielka szkoda, że sam "moder" nie włącza się do dyskusji ....
Poza tym wyrażam z mojej strony podziękowanie, że nie został usunięty ten wątek "już na wstępie", bo czasami dobrze jest poczekać na ciąg dalszy.
Wątpliwości jakie by nie były, każdy może mieć i to w każdej dziedzinie, a w życiu zdarzają się aż za często, dlatego nie zauważyłam nic szczególnego w tych wątpliwościach, problem jak każdy inny. Zastanawiam się tylko, czy faktycznie na tym etapie może ta dyskusja stanowić dla mołdocianych cokolwiek edukacyjnego
  
Re: <kazia> Uwaga modera:)
PostWysłano: Środa, 02 Czerwca 2004, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Niom, i wychodzi na to, że odezwawszy się uwaliłem dyskusję?

Moi Drodzy, niech was nie onieśmiela mój niewątpliwy autorytet, nie będę krzyczał. biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Uwaga modera:)
PostWysłano: Środa, 02 Czerwca 2004, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. @ Środa, 02 Czerwca 2004 11:58 @ :
... odezwawszy się uwaliłem dyskusję?
...niech was nie onieśmiela mój niewątpliwy autorytet, ....

A niech cie ... i te małe myszki ... shock.gif
  
Re: Uwaga modera:)
PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Marek D. @ Środa, 02 Czerwca 2004 11:58 @ :
Moi Drodzy, niech was nie onieśmiela mój niewątpliwy autorytet, nie będę krzyczał. biggrin.gif biggrin.gif

kazia :
A niech cie ... i te małe myszki ...

Patrz no, kaziu, Napoleonem się już czuje! lol.gif
  
Re: Uwaga modera:)
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl @ Sobota, 05 Czerwca 2004 10:28 @ :

Patrz no, kaziu, Napoleonem się już czuje! lol.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif - ale spostrzeżenie ... lol.gif nie mogło być lepsze lol.gif
  
Re: <Marek D.> Uwaga modera:)
PostWysłano: Wtorek, 06 Lipca 2004, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Czuję się jak wywołany do tablicy "deptacz" autorytetów. smile.gif.
Po peirwsze primo. Nagość w reklamie mi mało przeszkadza, jeżeli podana jest ze smakiem (niektóre kremy).
Po drugie primo. Reklama szamponu wywołującego orgazm (czasem nawet zbiorowy) na początku wywołała uśmiech (za pomysł), ale juz znudziła mi się.
Po trzecie tercjo (zna się te języki!!!wink.gif) Najlepsza reklama ...naga...to reklama jakiejś męskiej wody (kolońskiej czy po goleniu). Z nagim facetem. (tylko bez nadinterpretacji proszę!!! - wiem, że jesteśmy w europie, ale tylko formalnie). Reklama jest doskonale plastyczna....stonowana muzyka też pasuje.
Podsumowując. Nagiej reklami mówimy TAK, ale pod warunkiem, że jest ze smakiem zrobiona. Reszta.........kosz.
  
Pociąg fizyczny w dzisiejszym świecie.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 2 z 3  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010