Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Pytanie lamy do kwadratu;-)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Pytanie lamy do kwadratu;-)
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Mam problem - otóż od czasu kiedy mam XP co jakiś czas muszę robić reset kompa , bo mi się klawiatura pieprzy - zamiast z wyskakuje y , polskie znaki znikają w cyberprzestrzeni i ogólnie kicha sie robi... Mam normalnie ustawioną klawiaturę na polski programisty , na 98se nic takiego mi się nie robiło , dopiero pod XP , dodam ze na kompie mojej mamy też tak się robi , u kumpeli też... Reset pomaga , ale po jakimś czasie (różnie to bywa , czsem po pół dnia , a czasenmm prawie po tygodniu) znowu się psuje... co jest z tym XP ????
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Widać przełącza wam się na Polski maszynistki. Do tego jest jakiś skrót klawiaturowy (lwe Alt+shift). Też czasami zdaża mi się go niechcący użyć.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Ale ja lewego alta nie używam!!! [czarna_rozpacz]
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ardas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #24
Posty: 136


[ Osobista Galeria ]




może ci się niechcący wciska...
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 15:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
timb
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #48
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Ja wszystkie uklady klawiatury poza polskim programisty wywalilem, wiec nie ma na co sie zmieniac :)
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Właściwie to to jest Ctrl+Shift. Lewy Alt + Shift to zmiana języka.
  
PostWysłano: Środa, 23 Kwietnia 2003, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Aaaa , to wszystko tłumaczy!!! Dzięki Tiriniti , jesteś wielki eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Kwietnia 2003, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SebeKK
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #54
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




wez usun wszytkie klawiatury oprocz polski programisty nie bedzie sie kaszanic pozdro biggrin.gif tongue.gif
  
Re: Pytanie lamy do kwadratu;-)
PostWysłano: Środa, 26 Maj 2004, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Ja też mam problem nie wiem jak z obrazu bmp zrbić jpg. Może to wydać śmieszne ale ja mam 12 lat.
  
Re: <Matthas> Pytanie lamy do kwadratu;-)
PostWysłano: Czwartek, 27 Maj 2004, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




skoro ma s ztyle lat to sie ciesz bo my duuuuzo starsi jestesmy :)

sciagnij akli progamik do ogladania grafik
np XNview albo ACDSee
i tammasz konwersje z formatu na format

programiki proste i z polskimi nakladkami poradzisz sobei na pewno
pozdr
  
Pytanie lamy do kwadratu;-)
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010