Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Pomocy!!!
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Pomocy!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Czerwca 2003, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elwirka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #98
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




sad.gif Czy ktoś może mi uświadomić w jaki sposób na tym forum zamieścić rysuneczek pod nickiem? jak się rejestrowałam to tak bardzo się spieszyłam (Eddy następnym razem nie poganiaj mnie tak!!!!!) że nie zastanawiałam się nad tym.... a teraz ni cholerki nie mogę zamieścić nic i dodatkowo nie mogę zmienić podpisu!!!
confused.gif Chyba jestem jakaś lewa!!!!!!!
  
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Czerwca 2003, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




u gory jest panel z opcjami, a w nim Profil
  
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Czerwca 2003, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elwirka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #98
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Tyle to ja wiem!!!!! aż tak tępa nie jestem!!!!!!! Tylko że nawet jak coś dopiszę czy zmienię a potem tutaj coś napiszę to "mój wygląd" nie ulega zmianie!!!!! I tu jest pies pogrzebany!!!!!!!! tongue.gif eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Czerwca 2003, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Elwirka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #98
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif hi hi, udało mi się......... tylko jeszcze to nieszczęsne foto!!!!!!!
  
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Czerwca 2003, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jesli chodzi o zmiane stylu, to ta opcja jest wylaczona, a obrazek dodajesz na dole przeciez, ladujesz z dysku, badz wybierasz sobie z galerii

BTW przenosze ten watek na forum Serwis, bo tam jego miejsce jest :P
  
Pomocy!!!
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010