Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> rower...kupiłbym... Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <little_wild_girl> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bo Ty nie musisz jeszcze do pracy jeździć, to se kółeczka możesz robić. wink.gif
A ja tymczasem zaliczyłem wczoraj pierwszego koziołka na nowej Meridzie. cool.gif
Jechalem rekreacyjnym, choć wyboistym odcinkiem leśnej trasy znad Jeziora Strzeszyńskiego nad jezioro Rusałka. Jechałem i przekomarzałem się z trzyletnim synkiem kolegi, który jechał przede mną na foteliku. I nawet nie zauwazyłem kiedy kierownica skręciła w prawo, a ja poleciałem prosto. Instynkt karateki mnie nie zawiódł. wink.gif Nie miałem nawet obtarcia. ale kierownicę, dynamo i lampkę trzeba było siłowo naprostowywać...
  
Re: <Berger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ja dzis odebralem rowerek z rak mechanika
faktycznie wreszccie dotarłem do fachowca
pełny przeglad (2 rowerów) z przygotowaniem do sezonu i przesmarowaniem wszystkiego, nawet z napompowaniem kół :)
kosztował mnie jeno 70 pln - to darmo
chciałem dolozyc na piwo ale gosc uniosł sie honorem
coz zyskał stałego klienta eusa_clap.gif

dowiozłem rower do domu w autku
5 minut pozniej bylem juz na nim
10 minut pozniej bylem u oponiarza z pierwsza w tym roku dzura
to chyba rekord swiata :)
oponiarza tez trza pochwalic bo wzioł całe 2 !!! (dwa) złote
  
Re: <J@ger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




J@ger nie wstyd Ci wzioł lol.gif
  
Re: <J@ger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mnie się dziś rano mechanik nagrał na skrzynce z pytaniem, czy rower odbieram, czy z niego rezygnuję. A nie spieszyłem się do niego, bo tymczasem kupiłem drugi...
Aha, za generalny remont zapłacić mam 240 zł (zupełnie nie wiem, ile to na PLN-y confused.gif ).
  
Re: <ulan> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




strasznie mi wstyd
nagana z wpisem do akt
popiół na głowe
  
Re: <J@ger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale środa popielcowa minęła już... shock.gif
  
Re: <Berger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ale mi zostało troche ...
poza tym mam piec w domu i kominek
tak wiec swieze dostawy zapewnione
  
Re: <J@ger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Piątek, 30 Kwietnia 2004, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A mnie mechanik dał tymczasem upust do 200 zł. I ośkę musiał wymienić, bo dał taką z ,,klameczką". Rąbnęliby mi koło spod pracy jeszcze tego samego dnia. crazy.gif
  
Re: rower...kupiłbym...
PostWysłano: Czwartek, 03 Czerwca 2004, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a śmiga ktos z was na rowerku ?

Ja zeżdze od lutego (maniacko bo chyba miałem 5 lat jak jeździułem juz :))... hmm.... zaczęło sie od skanania w marcu , wtedy sprawiłem sobie maszynkę do ciencia chopek :) w kwietniu przestałem juz jeżdzic bo połamałem rower i sobie reke poobijałem ...
miałem rowerek niby dualowy ale czetaz mam typowy do XC ...
lubie jeździc po lasach , szosach ... tempem 30 lub wiecej km/h

Mam koła 26 cali ... ramke moongoose sumit evolution (nie mylić z podróba z makrokeszów) i osprzet SRAM 3,0 ... teraz zbieram na jakis amortyzator bo ten który mam nie zdaje egzaminu ... moze jakas GILLA albo OMEGA bedzie ;)

no nic .... czekam na wysze wypiwiedzi i pozdrawiam :)

P.S Zuzia masz fajne zdjecie biggrin.gif szkoda ze nie widac buźki :P
  
Re: rower...kupiłbym...
PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek @ Czwartek, 03 Czerwca 2004 18:15 @ :
Mam koła 26 cali ...


E, nie kręcą mnie małe kółka.
  
Re: rower...kupiłbym...
PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Piątek, 04 Czerwca 2004 11:09 @ :
[..]



E, nie kręcą mnie małe kółka.

na wieksze nie moge sobie pozwolic ze wzgledu na bezpieczeństwo poniewaz jak jade z jakiejs górki to strasznie wybija na 28 itd... 26' rullez:)
  
Re: <Krzysiek> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja na swoich dużych kołach postanowiłem wracać wczoraj z pracy nieco inną drogą - przez lasy między Smochowicami a Strzeszynkiem, a następnie polną drogą ze Strzeszynka do miejscowości Suchy Las (drugą część trasy opisywałem ostatnio na Obieżyświecie). Ponieważ jednak nie znam za dobrze lasu na Smochowicach, wcześniej jechałem tamtędy zaledwie raz i to z przewodnikiem, tym razem pojechałem za bardzo na zachód i znioslo mnie aż pod Kiekrzem. Do Suchego Lasu dojechałem przez Psarskie i Złotniki. I tak, jak normalnie jadę do domu 35 minut, tym razem jechałem dwa razy dłużej. Ale wycieczka ładna. smile.gif
  
Re: rower...kupiłbym...
PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no ja tez wiele razy miałem takie sytuacje no ale cóż ... nowe tereny trzeba odkrywac:) biggrin.gif
Berger a jaki sprzęt preferujesz ?
  
Re: <Krzysiek> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Duże rowery trekingowe, sprawdzające się zarówno na asfaltowych ulicach w mieście, jak i na pagórkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Koła oczywiście 28 " biggrin.gif
A Las Smochowicki jeszcze spenetruję! cool.gif
  
Re: rower...kupiłbym...
PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl @ Niedziela, 25 Kwietnia 2004 15:37 @ :
Ło Bosh...co ja słyszę? shock.gif 10 km do pracy? Pomyśleć, że ja jeszcze robię kółeczka na różnych dużych placach. cool.gif Trza się wziąć za siebie. redface.gif


Zuziu 10 km to bardzo niewiele ... ja w tydzien na moim new bike zrobiłem ponad 150 km :) wystarczy ze załapiesz forme i jedziesz gdzie chcesz :)
  
Re: <Krzysiek> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




150 km w tydzień to ładny dystans, ale... tyle pokonuję tylko jeżdżąc do i z pracy. Z reguły jest to więcej, bo jeżdżę też do kina, knajpy, na wycieczki...
  
Re: rower...kupiłbym...
PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Sobota, 05 Czerwca 2004 18:07 @ :
150 km w tydzień to ładny dystans, ale... tyle pokonuję tylko jeżdżąc do i z pracy. Z reguły jest to więcej, bo jeżdżę też do kina, knajpy, na wycieczki...


mam znajomego który w jeden dzień dojechał z gdanska na hel i spowrotem ... taka trasa 230 km :) ale to jest koles naprawde maniak i na koncie na juz ponad 60 tys km :) eusa_clap.gif
  
Re: rower...kupiłbym...
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
P.S Zuzia masz fajne zdjecie biggrin.gif szkoda ze nie widac buźki :P

Eszszsz narzekasz, a jesteś jedną z niewielu osób, które widziały moją buźkę, którą tylko jedną mam. Po co Ci druga? wink.gif

A jeśli chodzi o rowerki to ja niestety chwilowo odpadam, ale niedługo znów się wezmę...jestem tego pewna.
  
Re: <Krzysiek> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




200 w jeden dzień jeszcze nie zrobiłem (kilka razy jakieś 100 - 110), ale mam znajomych, którzy pokonują takie dystanse. Kiedyś i ja się wybiorę na taki rajdzik. smile.gif
Do Zuzi - Krzysiek widział, ale inni jeszcze nie widzieli! wink.gif
  
Re: <Berger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Sobota, 10 Lipca 2004, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kupiłem licznik! W osiem dni zrobiłem 322 km, jeżdżąc tylko komunikacyjnie, po mieście. Niestety, pod koniec ósmego dnia złapałem gumę. sad.gif Mam wprawdzie rower na zmianę, ale bez licznika...
  
rower...kupiłbym...
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010