Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Epox 8RDA
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Epox 8RDA
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Miałem zamiar sobie kupić i okazało się że już nie ma i może już nie być. Jestem tym faktem troszkę niepocieszony, bo na 8RDA+ brakuje mi trochę kaski :( Gdzie można jeszcze dojść tą płytę w rozsądnej cenie?
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




a może dobrym wyborem będzie Microstar KT4AV BOX (MS-6712-090) ?? Proszę o rady.
  
Re: Epox 8RDA
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SpiderMAN
Mod 4 [dot] Us
 
Użytkownik #102
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




A moze przemyslisz ten zamiar? Polecam SOLTAK SL-75FRN2-L oraz ABITA NF-7 rev. 1.2
  
Re: Epox 8RDA
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 15:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Miałem zamiar sobie kupić i okazało się że już nie ma i może już nie być. Jestem tym faktem troszkę niepocieszony, bo na 8RDA+ brakuje mi trochę kaski :( Gdzie można jeszcze dojść tą płytę w rozsądnej cenie?

jak chcesz, to ja moglbym Ci odsprzedac swoja plyte (nie modowana nawet ;)), mnie bardziej zalezy na dzwieku na 8rd+, a teraz ta plyta kosztuje tyle, za ile ja kupilem tansza wersje (to i tak bez prowizji bylo ;))
  
Re: Epox 8RDA
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Bzdury :
Miałem zamiar sobie kupić i okazało się że już nie ma i może już nie być. Jestem tym faktem troszkę niepocieszony, bo na 8RDA+ brakuje mi trochę kaski :( Gdzie można jeszcze dojść tą płytę w rozsądnej cenie?

jak chcesz, to ja moglbym Ci odsprzedac swoja plyte (nie modowana nawet ;)), mnie bardziej zalezy na dzwieku na 8rd+, a teraz ta plyta kosztuje tyle, za ile ja kupilem tansza wersje (to i tak bez prowizji bylo ;))


Masz racje EDDY , SoundStorm wymiata eusa_clap.gif
  
Re: Epox 8RDA
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




reed :
EDDY :
Bzdury :
Miałem zamiar sobie kupić i okazało się że już nie ma i może już nie być. Jestem tym faktem troszkę niepocieszony, bo na 8RDA+ brakuje mi trochę kaski :( Gdzie można jeszcze dojść tą płytę w rozsądnej cenie?

jak chcesz, to ja moglbym Ci odsprzedac swoja plyte (nie modowana nawet ;)), mnie bardziej zalezy na dzwieku na 8rd+, a teraz ta plyta kosztuje tyle, za ile ja kupilem tansza wersje (to i tak bez prowizji bylo ;))


Masz racje EDDY , SoundStorm wymiata eusa_clap.gif

BTW czy jakosciowo dzwiek miedzy 8rda+, a nf7-s jest taki sam?
chodzi mi o jakosc wykonania :>
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

A moze przemyslisz ten zamiar? Polecam SOLTAK SL-75FRN2-L oraz ABITA NF-7 rev. 1.2

mam tego abita na oku ale rev. 2.0. Podejrzewam że to chyba lepiej :)
  
Re: Epox 8RDA
PostWysłano: Środa, 04 Czerwca 2003, 08:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
reed :
EDDY :
Bzdury :
Miałem zamiar sobie kupić i okazało się że już nie ma i może już nie być. Jestem tym faktem troszkę niepocieszony, bo na 8RDA+ brakuje mi trochę kaski :( Gdzie można jeszcze dojść tą płytę w rozsądnej cenie?

jak chcesz, to ja moglbym Ci odsprzedac swoja plyte (nie modowana nawet ;)), mnie bardziej zalezy na dzwieku na 8rd+, a teraz ta plyta kosztuje tyle, za ile ja kupilem tansza wersje (to i tak bez prowizji bylo ;))


Masz racje EDDY , SoundStorm wymiata eusa_clap.gif

BTW czy jakosciowo dzwiek miedzy 8rda+, a nf7-s jest taki sam?
chodzi mi o jakosc wykonania :>


Wprawdzie szwagier ma Abita i slysze czesto dzwiek z niego, ale ciezko mi porownac, on ma badziewne calkiem glosniki.
Wydaje mi sie jednak ze sa porownywalne lub takie same.
Po podlaczeniu do wiezy (tylko D ProLogic) dzwiek jest zaczepiscie przyjemny.
Tyle ze ja nie jestem audiofilem, i nie wiem czy mozna polegac na miom uchu wink.gif
  
PostWysłano: Środa, 04 Czerwca 2003, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




prawdziwi audiofile to sciamniacze, naprawdew chca tylko przyszpanowac kasa jaka wydaja na drogi sprzet audio, ktory juz za duzo sie nie rozni od tanszego z nizszej polki, wiec pewnie Twoje wrazenia odsluchowe sa jak najbardziej prawidlowe :)
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no dobra teraz moja kolej smile.gif
co do audiofili znam wielu sam mam niezły sprzęt ale nie przesadzam np jak mój brat biggrin.gif ... mam NF-S rev. 2.0 i dźwięk jest niezły naprawdę ... choć jak słuchałem Terrateca .mmm to było miodzio ale na razie nie zamierzam płacić 700 zł za kartę muzyczną wink.gif
  
Re: Epox 8RDA
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




Czyli z moimi uszami nie jest zle eusa_clap.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




napewno nie jest zle, sam mam dzwiekowke za 70zl :) soud blaster 128 :d, szumy slysze tylko w filmach, ale tam jest kiepska hjakosc kodowania :(, ale po problemie na equlizerze w dol ostatnie potencjometry i po problemie :), oczywiscie sprzetowe a nie programowe :D.
  
Epox 8RDA
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010