Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Zrobilem taka rzecz z Operą
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zrobilem taka rzecz z Operą
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Kupilem dysk. No i tzrzeba bylo postwaic na nim system (chwilowo win98se bo brak mi 2000)... No i jako ze nie mialem instralki OPERY (uzywalem 6.05 z Java) przegralem ja do "program files" zywcem z poprzedniego dysku (bo na nowym stawialem system a stary dysk to bedzie dyskietka). I teraz mam pytanie. Skoro to byla wersja z Java to czemu teraz jej nie ma?
Wersja
6.05

Kompilacja
1140

Platforma
Win32

System
Windows 98



Java
Brak zainstalowanego środowiska uruchomieniowego Java (JRE)


I czy przez to ze nie zrobilem tego w normalny sposob(czyli instal na hdd, a nie copy z innej partycji) to bede mial jakies problemy? I jaka mam zainstalowac Javę? Zapewne mam ja pobrac stad http://java.sun.com/j2se/downloads.html Ale jaka? I jaka Opere zainstalowac EWENTUALNIE (choc ja nie lubie zmian, a z tej wersji jestem clakiem zdowolony)
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 03:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qviri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #69
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




7.11 rules. I jest już wersja PL.
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




moze dlatego ze java wymaga instalacji po prostu, do IE czy mozilli musze doinstalowywac jave jak cos nie dziala i to jest osobny dodatek...chyba nic nie chrzanie :D
  
Zrobilem taka rzecz z Operą
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010