Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> Kebab
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kebab
PostWysłano: Czwartek, 17 Czerwca 2004, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KZB
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1112
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam! To mój pierwszy post na tym forum.

Mam otóz takie pytanie. Ostatnio zagustowałem w kebabach, czesto odwiedzam różne bary, ale chciałbym umieć przygotować te danie w domowym zaciszu :) Domyślam sie, że "bułka" używana w barach to pita, z reguły podgrzewana w mikrofali, ale moge sie mylić. nie mam natomiast pojęcia jakiego mięsa użyc, żeby chociaż w jakims stopniu przypominało to "kebabowe". Jeżeli ktos zna przepis na kebab to bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam!
  
Re: <KZB> Kebab
PostWysłano: Czwartek, 17 Czerwca 2004, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Noooo jak sie robi kebab to co prawda nie wiem lol.gif , ale mieso w oryginalnym przepisie to baranina


Ostatnio zmieniony przez ulan dnia Czwartek, 17 Czerwca 2004, 19:17, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Kebab
PostWysłano: Czwartek, 17 Czerwca 2004, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KZB
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1112
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Troche poszukałem i znalazłem cos takiego: http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=1811 jeszcze przepisów nie testowałem, ale może komus sie przydadzą :D
  
Re: Kebab
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Września 2004, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Pamiętaj, że istotą kebaba są także sałatki i sos ;)
Dla mnie mięso to w ogóle drugorzędna sprawa :>
  
Kebab
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010