Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> OFF-TOPIC MUZYCZNY Idź do strony 1, 2, 3 ... 93, 94, 95
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
OFF-TOPIC MUZYCZNY
PostWysłano: Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 09:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pawie-Oko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #868
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




W moim środowisku całkiem sporo osób bardzo lubi ten zespół, a nawet niektórzy wymieniają go wśród dziesięciu ulubionych. I dlatego zadaję to pytanie. A nóż znajdzie się tutaj ktoś mojego pokroju, kto ogólnie jest kojażony z ciężkim brzmieniem?
Wymieńcie proszę tylko dziesięć swoich ulubionych zespołów (poza U2) smile.gif

Moje typy to: Black Sabbath, The Doors, Led Zeppelin, Tool, Danzig, Grave Digger, King Diamond, Slayer, Moonspell, The Cure
  
Re: <Pawie-Oko> Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Moje typy to: Black Sabbath, The Doors, Led Zeppelin, Tool, Danzig, Grave Digger, King Diamond, Slayer, Moonspell, The Cure

To "twarda" musi byc z Ciebie dziewczyna. lol.gif

Dziesiec powiadasz? Kolejnosc przypadkowa (w ogole ciezko zrobic taka selekcje, ale sie postaram): Maleńczuk, Urbaniak, Coltrane, Queen, Björk, Lamb, Bob Marley, DJ Krush, Tom Waits, juz 10? Jeszcze jedno nazwisko, tak wiec bedzie to Amon Tobin. Taki malutki przekroj tego co lubie.
smile.gif
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pawie-Oko
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #868
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
to "twarda" musi byc z Ciebie dziewczyna.lol.gif

Hyhy. Złośliwa, czepialska, wrogo nastawiona do ludzi - to na pewno, ale czy twarda? Nie ulegaj proszę stereotypom związanym z ludźmi słuchającymi takiej muzyki jak ja. Już wiele przyklejono mi etykietek, a tak naprawdę jestem zwykłą dziewczyną, która jeszcze chciałaby być nastolatką, bo czas ją goni a dusza ciągle pozostaje w wieku lat 17.
EDDY :
Taki malutki przekroj tego co lubie.

Mi też trudno było wybrać tylko dziesięc. No, ale cóż... Poprosiłam o taką liczbę, aby łatwiej było się zorientować co kto ceni najbardziej.
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




No... różnych żeczy słucham. Red Hot Chili Peppers, Rage Against The Machine, Nirvana, Placebo i ogólnie dobrej muzy, czyli rocka oszywiście. smile.gif
  
Re: <Pawie-Oko> Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




dobra, ciężko mi wybrać tylko 10 ale postaram się
Yes, Pink Floyd, Led Zeppelin (wliczając twórczość solową członków zespołu) , Kula Shaker, Deep Purple , Black Sabbath , The Doors , REM...
albo posłuże się cytatem , niestety nie pamiętam czyje to słowa
All that fuckin' rock'n'roll !!!
  
Re: <Pawie-Oko> Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Czwartek, 13 Maj 2004, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #940
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




U2 oczywiście smile.gif +
Coldplay, Oasis, Queen, REM, HIM, Myslovitz, RHChP,
Manic Street Preachers
a ostatnio także Evanescence, i Negatyw
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #846
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Oprócz U2 to:Queen,Dream Tcheater,Goodsmack,Metallica,i ogólnie dobrego Rocka
  
Re: <TomajS> Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Piątek, 21 Maj 2004, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Depeche Mode, Dave gahan, Simple Minds, The Cure, Myslovitz :)
  
Re: <Max> Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Piątek, 28 Maj 2004, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




do tego wszystkiego doszło ostatnio Marillion

zwłaszcza utwór "Neverland" z ostatniej płyty Marbles który gorąco polecam

(wiem że offtopic, ale nie mogłem się powstrzymać, to piękna muzyka, wybaczycie mi? :) )
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Czerwca 2004, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ekwin
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1074
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Opróćz U2 ?? Hmm... Peter Gabriel,Genesis, Ray Wilson, Dave Matthews Band, Sting, The Police, Pink Floyd.
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Czerwca 2004, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




glownie rock z ciezszymi odmianami:
Queen, Manowar, Metallica, Cradle of Filth (stare), Guano Apes, Vader, King Diamond, Scorpions, Samael, Kiss.

moze tez byc muzyka powazna w odpowiednich ilosciach wink.gif, instrumentalna, medytacyjna i "zlote przeboje" `70 i 80. tak na marginesie.
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Czwartek, 01 Lipca 2004, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pola
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #751
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




a ja wole ten spokojniejszy ...
Radiohead, REM, Oasis, Cold Play, Travis, Janis Joplin ...
i Chopina

o U2, mialo sie nie wspominac, ale coz ja poczne, jak musze ... smile.gif
  
PostWysłano: Środa, 28 Lipca 2004, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




Ja tam oprócz U2 słucham też wspaniałej METALLICY!!!
Poza tym nie gardze też Depeche Mode, Him,Rob Zombi,The Doors,Iron Maiden. eusa_clap.gif biggrin.gif
Najlepszy jest zawsze dobry rok i świetne teksty smile.gif wink.gif
  
Re: <Paulina Jarno>
PostWysłano: Piątek, 30 Lipca 2004, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe, że wielu z Was wymienia kapele metalowe, choć U 2 do heavy metalu przeca daleko. eusa_eh.gif
Mój kumpel, który jest fanem U 2, nie lubi metalu. Natomiast uwielbia Beatlesów, Pink Floyd, jazz i muzykę poważną.
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Piątek, 30 Lipca 2004, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja nie wymieniam :) alelubie czasem posłuchacmocniejszego grzmotu choc na długi czas to nie daje rady :)
  
Re: <pola> Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Sobota, 31 Lipca 2004, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Ja lubie jesio guns n roses oasis genesis maja kilka fajnych kawalkow no stonsow to klasyka tez bardzo lubie ale i tak nr.1 is... eusa_clap.gif shazza to nie ale U2 napewno hehe pozdrawiam biggrin.gif
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Sobota, 31 Lipca 2004, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Guns n roses jest konkret genesis stonsi ale i tak nr.1 to...U2 pozdrawiam wszystkich biggrin.gif no to teraz czekac tylko do koncertu biggrin.gif
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 03:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




To może ja wymienię to czego słucham i co polecam Wam, Droga Braci:)!!!

(UWAGA - kolejność wymienianych wykonawców jest przypadkowa:) )

KENT - to taka szwedzka kapela rockowa. Większość płyt wydają w języku szwedzkim, bo jak mówią ciężko jest przełożyć duszę utworów ze szwedzkiego na angielski. Mimo to dwie, chyba najważniejsze płyty KENTa mają swoje angielskie odpowiedniki - "Isola" i "Hagnesta Hill". Szczególnie ta druga płyta jest wyjątkowa - przynajmniej dla mnie! Polecam ją wszystkim, którzy lubią dużo marzyć, dużo myśleć, dużo wspominać przy muzyce!!!

Coldplay - cóż ja mogę powiedzieć. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem dźwięki z albumu "Parachutes" - umarłem i narodziłem się na nowo. I tak po każdym kolejnym utworze z tej płyty. To wielka, wspaniała muzyka. Wielka na swój wyjątkowy sposób, bo nie jest pompatyczna a jednak zmusza mnie do zachwytu jeśli mogę tak powiedzieć. Po "Parachutes" był oczywiście nie mniej piękny "A Rush Of Blood To The Head" - z moim ulubionym "Clocks" na pokładzie, ktory wielokrotnie był puszczany w tv w świetnej wersji koncertowej.

Radiohead - zespół, którego płyty choćby w połowie, nie jest w stanie przesłuchać nikt kto zadowala się papką, którą puszczają w radiu typu Eska.
Pamiętam jak dziś Gwiazdka 1999, kuzyn w czapce mikołaja rozdaje prezenty i wyczytuje moje imie:D. Podchodzę, odbieram paczuszkę, która na pierwszy rzut oka była płytą i okazała się płytą.
"Ok Computer". Jeden z najwspanialszych albumów w historii rocka. Bez niego nie obejdzie się żadne zestawienie typu - 100 najlepszych płyt rockowych. Wielokrotnie przesłuchałem tę płytę i chyba nie jest w stanie mi się znudzić. Nie jest to łatwa muzyka ale jeśli dłużej się jej posłucha to naprawdę można w niej odnaleźć swoje miejsce!
A z ciekawostek (ech Polsko, moja Polsko:) ) - jakiś czas temu widziałem płytę "Kid A" w jednym z hipermarketów w koszu z przecenionymi płytami. Tuż obok leżały płytki w stylu "italian dance". Jest w tym coś niezwykłego - myślę, że ten diament, wśród popiołów wyłowił jakiś nie przypadkowy poszukiwacz ambitnej muzyki.
Do podsumowania jednak nie wybiorę "OK Computer" lecz "Kid A" gdzie znajduje się jeden z - moim zdaniem - najlepszych utworów Radiogłowych, przy którym naprawde można przeżyć huśtawkę odczuć -
"How to disappear completely and never be found".

Negatyw - tak, tak! Pierwszy kontakt z tym zespołem zanotowałem dawno temu na Juwenaliach w Łodzi. Pamiętam jak dziś, bo siostra kumpla puściła pawia na moje buty - oj działo się wtedy, działo:)! Negatyw po koncercie w Łodzi pozostawił we mnie nie zatarty ślad. Jednak nie wiele mogłem wtedy znaleźć o tym zespole. Drobny ślad w necie, gazety milczały... Aż tu pewnego razu okazuje się, że chlopaków wzięła pod skrzydła radiowa 3. No a to musiało oznaczać murowany sukces:)! Doczekałem się mojej płyty - i kawałków, które słyszałem wtedy na koncercie. Moje ulubione kawałki na płycie "Paczatarez" to "Amsterdam" i "Oddam Ci Moją Myśl". Solidne rockowe granie z fajnymi tekstami. Ciesze się, że są - że mamy w Polsce takie kapele!

A więc dla przypomnienia:

1. Kent - "Hagnesta Hill" (dla dociekliwych: http://grobit.lhs.pl/kent/ )
2. Coldplay - "Parachutes" (dla dociekliwych: http://www.coldplay.prv.pl/ )
3. Radiohead - "Kid A" (dla dociekliwych: http://www.radiohead.art.pl)
4. Negatyw - "Paczatarez" (dla dociekliwych http://negatyw.art.pl )

I to na razie tyle! Chodzi mi jeszcze po głowie kilka innych zespołów ale pozwolicie, że zostawię je na potem:)!!!

Trzymajcie się!!!

Stay Safe Tonight
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




A wiecie co ja to lubie sobie Cypress Hill zalaczyc jakos maja kilka kawalkow ktore lubie...
Bo to co sie dzieje na polskiej scenie muzycznej to porazka sad.gif wyskoczy taki wisniewski albo ta mandaryna i normalnie uwaza sie za mega gwiazde zly.gif a czlowiek jak ich widzi albo slyszy to siwieje biggrin.gif biggrin.gif no ale co ukrywac u2 jest the best eusa_clap.gif eusa_clap.gif POzdroffffffffffkaa wink.gif
  
Re: Czego słuchacie oprócz U2?
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




drugi ważny zespół to the cure - w sumie tez kilkanaście lat słuchania. a wydali ostatnio świetną płytę :)

oprócz tego placebo (oj bardzo ich lubię!), smashing pupmkins (szkoda, że już nie nagrywają), dm, a z polskich to myslovitz
pzdr ;)
  
OFF-TOPIC MUZYCZNY
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 95  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010