Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> www.kms...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
www.kms...
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Panowie!
Ugruntowała się w końcu decyzja o założeniu strony www dla Klubu Męskich Szowinistów!
Miejsce na serwerze, oraz adres udostępnił nam wielki męski szowinista, ulan.

Jest tylko jeden problem, nie skrystalizowała mi się jeszcze wizja strony KMS-u. Dlatego też, prośba do Panów o wrzucanie propozycji i pomysłów dotyczących tego, co chcieliby oglądać na stronie tylko dla mężczyzn...
  
Re: <Marek D.> www.kms...
PostWysłano: Czwartek, 24 Czerwca 2004, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nie taki znowu wielki wink.gif
A propozycja galeryji to mi sie wydaje przedyskutowana przez nas juz zostala cool.gif
  
Re: <Marek D.> www.kms...
PostWysłano: Sobota, 26 Czerwca 2004, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Na początek jeno mały apelik: EWENTUALNE LYNKI NA PRIV !!
  
Re: <Marek D.> www.kms...
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




kiedy stronka rusza ? wink.gif
  
Re: www.kms...
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No cóż, w związku z zerowym odzewem, nie licząc zarządu klubu. Dochodzę do wniosku, że męska część społeczeństwa, po za niektórymi wyjątkami, czuje się cokolwiek zagubiona i nie potrafi sprecyzować swoich pragnień, albo chcąc być trendy skrzętnie je urywa.
Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak zachować się jak wódz, i wskazać właściwy kierunek zagubionym, póki jest jeszcze szansa na uratowanie tych, co jeszcze nie przesiąknęli nijakością kanonów wyznaczanych przez dzisiejszą rzeczywistosć.
lol.gif
  
Re: www.kms...
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 13:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A ja i tak swoją propozycję wrzucę, pomimo że prośba do Panów była. :P

Może kącik o gotowaniu Wujka Zeda, bo obiło mi się o uszy, że wyśmienicie gotuje? W instrukcji fotograficznej odnośnie potraw jego pomocnicami mogłyby być panie w samych fartuszkach lub bez fartuszków, jak wolicie. Co Wy na to?

P.S. Odmawiam bycia pomocnicą.
  
Re: www.kms...
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Sobota, 03 Lipca 2004 13:03 :
A ja i tak swoją propozycję wrzucę, pomimo że prośba do Panów była. :P
Może kącik o gotowaniu Wujka Zeda, bo .... wyśmienicie gotuje..
W instrukcji fotograficznej odnośnie potraw jego pomocnicami mogłyby być panie w samych fartuszkach lub bez fartuszków, jak wolicie....

Hm.. też nie powinnam się wypowiadać, ale pomysł jest tak bardzo trafny, że nie można było "przejść" obok tematu obojętnie.
  
Re: www.kms...
PostWysłano: Niedziela, 04 Lipca 2004, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Sobota, 03 Lipca 2004 13:03 :
P.S. Odmawiam bycia pomocnicą.

no to jak tak, to pomysł nie przejdzie wink.gif
  
Re: www.kms...
PostWysłano: Niedziela, 04 Lipca 2004, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cóż, pozostaje mi jeszcze pomysł z galerią maniaka przytulonego do kompa z ręką w rozporku, wykrzykującego (,,chmurka" tu może być) ,,Precz z kobietami, niech żyją robótki ręczne!".
Szowinistyczne, nie? biggrin.gif

P.S. Nie mogłam się powstrzymać, mnie tu nie ma. crazy.gif
  
Re: <little_wild_girl> www.kms...
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lipca 2004, 06:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Bliższy memu sercu jest obraz klawiatury brutalnie miażdżonej przez damski tyłeczek wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> www.kms...
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lipca 2004, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Odmawiam. cool.gif
  
www.kms...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010