Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> problem z ircem..
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
problem z ircem..
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
holek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #100
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




mam problem z ircem.. wszystko jest ustawione tak ze bez zadnego problemu powinno hulac a jednak...

* Connecting to wroclaw.irc.pl (6667)
-
You are not welcome to this server: use dialog proxy (www.irc.pl/dialog.html) (expires@never)
-
Closing Link: holek1[unknown@dial-260.wroclaw.dialog.net.pl] (K-lined: use dialog proxy (www.irc.pl/dialog.html) (expires@never))
-
* Disconnected

to wlasnie zwraca mi irc.. :(
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Abonenci usług łączy stałych (S2000, S128, Minisieć, Dialnet Szkoła) mogą łączyć się z sieciami IRC bezpośrednio.
Abonenci usług wdzwanianych Dialnet mogą uzyskiwać połączenie za pośrednictwem serwera "IRC proxy". Dostęp taki pozwala na jednoznaczną identyfikację klientów usługi IRC na podstawie nazwy konta internetowego, bez względu na ustawiony nick (pseudonim), czy też bieżący adres IP.
W programie używanym do komunikacji z siecią IRC jako serwer IRC należy wskazać "irc.dialog.net.pl". W momencie połączenia z serwerem zostanie wygenerowany jednoznaczny identyfikator użytkownika, który będzie identyfikował go przy dalszych połączeniach z sieciami IRC. Po uzyskaniu połączenia z serwerem "IRC proxy" klient otrzyma informacje na temat sposobu dalszego łączenia się.


A wystarczyło przeczytać crazy.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
holek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #100
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




i oczywiscie zadzialalo :)) wielkie dzieki :>
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




kocham K:line`y...zmienny IP i te sprawy :D
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




czasem jednak się dyn-ip przydaje, jednak wolę mieć stałe i święty spokój
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




holek :
i oczywiscie zadzialalo :)) wielkie dzieki :>

skorzystałem tylko z twojej podpowiedzi (a raczej podpowiedzi klienta IRC) :)
  
PostWysłano: Środa, 04 Czerwca 2003, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mi spe dynamiczny przydaje, na ircu nie panosze sie bo nie lubie zbytnio go, chyba ze trzeba, ale pomysl sobie zmienny IP mozesz wszystko :), a staly (pseudo) mam przez no-ip.org :)
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




ja też na ircu siedzę od okazji do okazji, a z no-ip.org to rzeczywiście fajna sprawa.
  
PostWysłano: Czwartek, 05 Czerwca 2003, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




sam mialem przez no-ip dostep do ftpa, lacznie mam 3 aliasy, tylko teraz nie chce mi sie odpalac programu do aktualizacji DNS`ow, bo mi nie potrzebne, a radia tez juz nie nadaje, wiec po co ludzie maja do mnie latwiej trafiac :D
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 10:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Nie mogę się dostać na ircowe serwery wrocławia, poznania, krakowa, lublina - tylko przez warszawę moge się łączyć. Wyskakuje mi to samo co holkowi - you are not... itd. Czy jeśli zmienię proxy, albo wyłączę, to tez będę mogła się połączyć normalnie? Bo wygląda mi to jak jakis ban na moją sieć :/ A łączę się przez kablówkę.
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




link
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Czy do kablówki to też ma zastosowanie? crazy.gif
  
problem z ircem..
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010