Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci -> Moje ulubione
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Moje ulubione
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 01:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Te, które oglądam kilka razy dziennie. A po kilku dni bez ich czytania czuję sie nieswojo. (Ciekawe czyjo crazy.gif)

PC Lab Dawniej PC.com.pl, ale zbankrutowali. Klasyka polskiego internetu w temacie informacji o komputerach. Czytałem od samego początku. Jeszcze w czasach modemu co dzienni się łączyłem odświeżałem stronę i czytałęm offline.[łezka] Dla zwolenników reklam, często spowalniających wolne kompy konieczny flash 6.0.

The InquirerTo z kolei po angielsku. Genialna brytyjska strona z informacjami o komputerach, często z plotkami. Redaktorzy mają świetne poczucie humoru, zwłaszcza rednacz Mike Magee. To oni są autorami nazw Chipzilla(Intel), Dramurai(koreańscy producenci pamięci DRAM, czyli Samsung i Hynix, mający 2/3 rynku i właściwie o nim decydujący) i ich znaczki na roadmapach objaśnionych w The INQUIRER guide to roadmaps

www.overclockers.com Dobra strona z rzetelnymi artykułami o podkręcaniu. Jest ich kilka dziennie, ale zawsze są orginalne, a nie infa z innych stron.

www.dyskusje.pl i [url]f.heh.pl[/url]To chyba wiadomo.

No i jeszcze dwie o tematyce grożącej cenzurą. confused.gif

Do tego [url]epguides.com[/url] i TV Tome, oraz Stopklatka.pl Serwisy z których czerpie wiadomości jakie linki na powyższych dwóch warto wcisnąć. Te pierwsze 2 są po angielsku i opisują wszelkie seriale jakie były w USA, na TV Tome są też bierzące informacje o serialach. Miłośnicy banerów z dźwiękiem, szczególnie lubianych w środku nocy, będą musieli użyć flasha 6.0.

www.komputronik.pl Największy w Polsce sklep internetowy ze sprzętem PC. Żeby śledzić polski rynek sprzętu PC.

WP, Onetu i googli nie muszę opisywać.

To tyle odwiedzanych conajmniej raz dziennie, teraz te conajmniej raz w tygodniu.

Hard OCP Dobry serwis o komputerach, głównie z nastawieniem na o/c. Kilka razy dziennie pojawia się nowa porcja newsów. Czasami są testy. Kiedyś jak miałem więcej czasu to czytałem kilka razy dziennie.

Tom's Hardware Guide A właściwie jego angielska wersja. Orginalna jest niemiecka, ale tego języka nie znam. Jest i polska, ale marna. Strona o PC. Co kilka dni jest nowy artykół, bardzo rzeczowy, ale czasem nieobiektywny.

[url=darwinawards.com]Darwin Awards[/url] Jak ktoś wie co to nagrody Darwina, to wie o co chodzi. Autor strony opisuje najzabawniejsze śmiertelne przypadki głupoty. Jak ktoś nie wie jak śmierć może być śmieszna, to niech tam zajży. Nazwa bierze się z tąd, że jak wiadomo Darwin był autorem teori ewolucji, jeśli głupotę dziedziczy się w genach (to założenie autora strony) to śmierć, przed spłodzeniem potomstwa eliminuje głupotę z puli genów co korzystnie wpływa na rozwój naszej cywilizacji. Dość, żadko jest coś nowego, ale jak ktoś nie znał tej strony to w archiwach jest masa histori. Wszystkie autentyczne. Są też honorowe wzmianki, czyli opis głupich histori, które cudem nie zakończyły się śmiercią.

I jeszcze strony, które odwiedzam żadko, ale są warte wspomnienia.

www.tweak.plNajlepsza polska strona o podkręcaniu[/url] Są tam dwa moje artykuły, a kiedyś pisałem newsy. To dzięki tej stronie trafiłem na dyskusje.pl.

www.benchmark.plDrugi obok PCLab polski serwis o PC.

Kiedyś niezły był www.sharkyextreme.com Ale po odejściu założyciela i co lepszych członków, pozostała żałosna namiastka dawnego serwisu.

A i jeszcze Infojama i 7th Guard. Ta pierwsza jest niby o Windows, ale jej forum opanowali linuxmani. ta druga to już zupełnie linuxmańska. Kilka razy w tygodniu kolega podsył mi linki do artykułów, które powinienem przeczytać. Oczywiście w celu pokazania ki wyższości open source nad MS.
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




darwinawards.com jest swietna. mozna boki ze smiechu zrywac. mam jedna ksiazeczke z tej serii...
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




To i ja sie pochwalę.

Po pierwsze d.pl.
Po drugie heh.
Po trzecie Forum młodych w ramach relaksu i dowartościowania się.
Po czwarte http://www.gateworld.net/ - strona mojego ulubionego serialu sf.
Oprócz tego onet, wp czasem GW. I Google oczywiście. Czasem tez szwędam się po stronach związanych z moja uczelnią, ot tak, by wiedzieć co w trawie piszczy.
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Czasem tez szwędam się po stronach związanych z moja uczelnią, ot tak, by wiedzieć co w trawie piszczy.

pracocholiczka ;-p
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 22:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A to gratuluję dobrego gustu co do seriali. eusa_clap.gif
Z obecnie kręconych to też mój ulubiony serial. Nawet na starej komórce miałem jako dzwonek melodyjkę z SG1. A swoją drogą już za tydzień premiera 7 sezonu.
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




dobrze ze w mozilli nie ma takiego czegos jak ulubione wiec nie musze tutaj pisac co mam, bo nie mam ulubionych tylko cos innego :D....
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 00:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja też nie mam ulubionyc wpisanych. Ja je z głowy podałem.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




ja z glowy to moge tylko podac strony niecenzuralne i z serialami wink.gif reszta w bookmarkach.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 10:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
A to gratuluję dobrego gustu co do seriali. eusa_clap.gif
Z obecnie kręconych to też mój ulubiony serial. Nawet na starej komórce miałem jako dzwonek melodyjkę z SG1. A swoją drogą już za tydzień premiera 7 sezonu.


Nie sądziłam, że istnieje taka materia, w której moge się z Tobą zgodzić, a jednak... cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




W sobotę robiłam formata i mi moja zakładka zniknęła, ale powoli staram się ją odbudować. Jak na razie odzyskałam gdzieś z połowę Ulubionych.

Mam:
- 3 strony o Kaziku, Kulcie i Kaenżecie
- www.cgm.pl - codzienna muzyczna lektura obowiązkowa cool.gif
- 4 strony o polskiej koszykówce
- 7 stron o Matrixie
- 4 strony o U2
- deple i Heha cool.gif
- 4 strony filmowe

Jeśli kogoś coś interesuje to zapodam linki biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Chyba taka jest idea tego forum, żeby zapodawać linki.

A swoją drogą to miło, że w czymś się ze mną zgadzasz. Ostatnio to nieraz ja sam się z sobą nie zgadzam. crazy.gif

A swoją drogą to może Farscape też lubisz? Pytam, bo jednym z powodów jego likwidacji było twierdzenie SciFi channel, że to był serial tylko dla facetów, a ja nie rozumiem dlaczego oni tak twierdzą.
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :

A swoją drogą to może Farscape też lubisz? Pytam, bo jednym z powodów jego likwidacji było twierdzenie SciFi channel, że to był serial tylko dla facetów, a ja nie rozumiem dlaczego oni tak twierdzą.


Nie oglądam Farscape. Mam czas tylko na 2 seriale - SG1 i Rodzina Soprano/6 stóp pod ziemią - zależy, który z nich akurat leci na HBO cool.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




sopranos to swietny serial...
aby pozostac w temacie forum:
http://www.the-sopranos.com
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A no tak. Teraz dają to na HBO. Ale podobno tylko 4 sezony. Ja ściągam z sieci i od 6 (od zeszłego roku) oglądam na bierząco. W piątek pewnie będe miał 7x01. Już siędoczekać nie mogę. Farscape było u nas ta Wizji TV (2 sezony z 4) jako Ucieczka w kosmos.
  
Moje ulubione
Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010