Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> xp z 98 problem ma³y ale dla mnie nie do rozwi±zania samemu.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
xp z 98 problem ma³y ale dla mnie nie do rozwi±zania samemu.
PostWys³ano: ¦roda, 14 Lipca 2004, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Filasan
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
U¿ytkownik #1246
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam i proszê o pomoc.
Otó¿ mam taki problem, mam w sieci 12 kompów i tylko na 2 z nich jest sys xp i niestety tak musi zostaæ, a na pozosta³ych jest win98.
Komputery z 98 chodz± bezproblemowo z tym wyj±tkiem ¿e widz± w sieci komputery z xp, ale jak chce sie na nie wej¶æ to wyskakuje napis ¿e nie ma urz±dzenia w sieci.

Po skorzystaniu z konfiguratora siecie w xp i zainstalowani tego programiku na 98 to jeden raz widzia³, po czym na nastêpny dzieñ znowu wyskakiwa³ ten sam komunikat.

oba kompy z xp widz± siê doskonale w sieci i nie ma z nimi najmniejszego problemu.

eusa_wall.gif Pomó¿cie jak mo¿ecie.

Pozdrawiam Fila
  
Re: <Filasan> xp z 98 problem ma³y ale dla mnie nie do rozwi±zania samemu.
PostWys³ano: ¦roda, 14 Lipca 2004, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Sta³y bywalec
<tt>Sta³y bywalec</tt>
 
U¿ytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




witam

czy rzaden komp z win 98 nie widzi xp?? bo windowsy xp maja ograniczenie dla XP home tylko 5 klientow moze naraz wejsc na xp-ka dla XP pro moze wejsc 10 jesli rzaden z kompow nie "wchodzi " na xp sprawdz ustawienia sieci i sprawdz czy jest wlaczone konto goscia
  
xp z 98 problem ma³y ale dla mnie nie do rozwi±zania samemu.
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materia³ów w ca³o¶ci lub czê¶ci jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu s± chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010