Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> szukam programu kadrowo-płacowego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
szukam programu kadrowo-płacowego
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sabinka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #735
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś z Was zna jakiś niedrogi i prosty program kadrowo-płacowy do obsługi małej firmy (ok 20 osób). Fajnie byłoby gdyby można było go zintegrowac z Płatnikiem.
  
Re: szukam programu kadrowo-płacowego
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Jaki system, jaka półka, z jaką FKą powinien współpracować?
Na ile potrzebujesz kadr, a na ile samych płac?
  
Re: <Wawelski> szukam programu kadrowo-płacowego
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Lipca 2004, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sabinka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #735
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




wiesz co.. głównie chodzi mi o płace. Wcześniej pracowałam na Gratyfikancie (taki program, który chodził po DOS-em - firmy Insert), ale jakoś mi nie leży. Głównie robię na nim listy płac, pit-y, umowy o prace, świadectwa, jakies statystyki itp. Firma nie jest zbyt bogata i mysle, że mogą mi na to dac ok 400 zł. Nie wiem nawet czy za to można coś kupić? Ważne żeby mozna bylo aktualizowac rózne wskaźniki, stawki itp. Z tym płatnikiem to nawet niekoniecznie, ale byłoby miło nie musieć pisac pewnych rzeczy dwa razy..
znasz coś takiego? smile.gif
  
Re: <sabinka> szukam programu kadrowo-płacowego
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 02:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Spróbuj tu
  
Re: <Wujek Zed> szukam programu kadrowo-płacowego
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EB
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #744
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem z jakiego miasta jest Sabinka, ale z tym oprogramowaniem może być jeden problem.
Mam program tej firmy, inny co prawda ( KPR - książka przychodów i rozchodów)- jest całkiem niezły, ale mam problem innego rodzaju. Firma nie ma filii w innych miastach i mam co jakiś czas kłopot np. z aktualizacjami ( z modyfikacją, przenoszeniem danych itp.) gdyż musze je instalować sama, a nie zawsze to potrafię.
  
Re: szukam programu kadrowo-płacowego
PostWysłano: Czwartek, 12 Marca 2015, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Debromira
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7878
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że spodoba Ci się wfirma.pl Ma wiele przydatnych opcji, w tym właśnie kadry i płace. Ja bardzo zachwalam ich program do fakturowania, bo w tym programie wystawia się fakturki błyskawicznie. No i jest w bardzo przystępnej cenie.
  
Re: szukam programu kadrowo-płacowego
PostWysłano: Czwartek, 07 Stycznia 2016, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
koala
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7871
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




A ja mogę polecić takie oprogramowanie spedycyjne:
etransit.eu Prowadzę firmę transportowa, a takie rozwiązanie jest bardzo pomocne. Oprócz standardowych modułów kadrowo-placowych ma również inne funkcje, np. do zarządzania flotą. Moim zdaniem warto dopasować rozwiązanie do branży, w której aktualnie działamy.
  
Re: szukam programu kadrowo-płacowego
PostWysłano: Niedziela, 04 Marca 2018, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krakers
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8038
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Dzieki za rekomendacje.
  
Program Kacper, firma Syriusz
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Kwietnia 2023, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kqi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8371
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Temat już dość stary, ale warto zainteresować się programem Kacper, rzeszowskiej firmy Syriusz.

[url]reklama jest płatna [/url]

Istnieją 32 lata na rynku więc doświadczenie w tworzeniu oprogramowania mają dość spore.
  
szukam programu kadrowo-płacowego
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010