Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> DNA ATI Drivers Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Piątek, 30 Kwietnia 2004, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rafalmag
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #910
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




Nikos @ Środa, 03 Września 2003 13:35 @ :
jedyne co na razie uruchomiłem po ich zanistalowaniu to Vice City niestety błędy w wyświetlanej grafice pozostały (miałem 3.2 chyba Catalyst) będe dalej eksperymentował :-(
czy ktoś miał podobny problem na 8500LE?
aaaa i jeszcze w Fifie 2003 mam przezroczystych piłkarzy na zbliżeniach i potórkach :(
DX9.0b więc chyba stery :(


To wina karty. Mialem to samo na R8500pro. Artefakty i przebarwienie tekstur w grach, czasem przezroczyste lub rozjechane sciany. Nie wiem co moglo byc przyczyna: grzala sie czy byla uszkodzona !?
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Untar
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1247
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam !! !! Mam problemik z kartą Hercules Radeon 9100 64Mb. Otóż w niektórych grach zawiesza się, wyskakują pionowe pasy albo inne takie bajery i wtedy pozostaje twardy reset. Z tego co pamiętam to były to gierki Max payne 2, Enclave i ostatnio co najbardziej mnie zdenerwowało Unreal 2004. Postanowiłem cosik z tym zrobić naszczescie znalazłem to forum biggrin.gif na łamach przeczytałem o sterach DNA (2.6.4.7) i bezzwłocznie zainstalowałem je. Ku mojej radości Unreal działał poprawnie biggrin.gif niestety do czasu zly.gif po przejsciu paru poziomów znowu zawieszki <piana w gębie> . Zainstalowałem Rtweak 3.9b są tam ustawienia dla poszczególnych gier ale niestety efekt ten sam, bez poprawy. Karta nie była taktowana, myślę tez ze się nie przegrzewa, wiec problem na pewno leży w ustawieniach. Niestety nie jestem znachorem w sprawach grafiki wiec zwracam się z prośbą o pomoc. Może ktoś ma pomysł co z tym zrobić ?? Za wszelkie wskazówki będę wdzięczny.
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Jakie napięcia (min i max po dłuższej grze) i temperaturki (po dłuższej grze)??
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Untar
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1247
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Pan a jak obczaic te napięcia ?? ?? myślę ze temperaturki nie grają w tym przypadku roli, bo wywalało by wszystkie giersie. Myślałem tak wczoraj ze może temperatura ale w pośpiechu odpalając rano unreala pierwszą sceną jaką zobaczyłem były je%&# paski, wiec raczej karta nie miała szans się nagrzać.
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Napięcia najlepiej MBM (motherboard monitor).
  
Re: DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Untar
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1247
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam !! MBM bardzo fajny programik biggrin.gif ale z tego co się orientuje magistrala AGP 4 potrzebuje napięcia rzędu 1,5V ale niestety w MBM nie znalazłem monitorowania takiego napięcia. Może to faktycznie być wina zasilacza, wiec pytanko : jakie napięcia mam podąć ?? wszystkie ??[/img]
  
Re: <rafalmag> DNA ATI Drivers
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




heh troche poznawo :-P
ale co do mojego Radka to wina sterów była nie karty,
na Omegach nowszych juz bylo ok
  
DNA ATI Drivers
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 4 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010