Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Najdelikatniejszy dotyk Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




panowie prosze wroocic do tematu ! eusa_naughty.gif
  
Re: <Mi> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




pieszczoszek wink.gif
  
Re: <Marek D.> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




aleś się rozgadał
  
Re: <Wujek Zed> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Gadatliwa bestia, nie lol.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 09:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
....
A o jakim dotyku chcesz Kaziu usłyszeć??
...........
Możemy rozmawiać:
1. o całej podróży języczka harcownika i figlarza,
2. od ust poczynając, na stopach kończąc.
3. Omawiając każdy przystanek po drodze.

Pytanie było do mnie, więc odpowiadam.
Na propozycję zamieszczoną wyżej absolutnie się zgadzam i popieram eusa_clap.gif , o ile wcześniej nie "przyczepi" się do nas sama góra.
Poza tym jak już słyszałeś wszyscy oczekują dalszej części, bo nie powiem ładnie zacząłeś.biggrin.gif biggrin.gif
Dlatego zgodnie ze zobowiązaniem jakiego się podjąłeś zaczynaj według kolejności, będzie to z pewnością coś zupełnie nowego na tym forum.
Bo sztuką jest opisać coś bardzo intymnego w bardzo profesjonalny sposób nie używając żadnych wulgaryzmów i zachować elegancki styl pisarski, w temacie, który dla wielu jest bardzo znany i często "stosowany". wink.gif wink.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Widzisz malutka, tak to jest jak komuś już tylko pisanie pozostało. biggrin.gif biggrin.gif

Czyli że na ekranizację nie ma co liczyć? sad.gif crazy.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 21 Stycznia 2004, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Czyli że na ekranizację nie ma co liczyć? sad.gif crazy.gif


Pozostaje jeszcze wizualizacja tongue.gif
  
Re: <ulan> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie czytam i czytam..i widze jak wiele się dzieje w czasie, gdy ja sobie w Ł. bez neta siedzę. wink.gif
Ekranizacja..poza skandynawią..tylko kodowane kanały. W normalnym obiegu nie ma szans.
Wizualizacja...czyżbyś namawiał Marka na kamerę internetową?
(www.delikatnyjezykmarkad.com.pl) biggrin.gif
  
Re: <oozz> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Czwartek, 22 Stycznia 2004, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Daleki jestem od namawiania Marka na cokolwiek wink.gif z reszta on silny jest i sie nie da cool.gif .A ten adres to juz raczej www.PerwersjeMarka.com
  
Re: <kazia> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2004, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




To masz tu kaziu coś z innej beczki. Co prawda jest to ironia na dobre rady, ale podobno też mi nieźle wyszło. biggrin.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2004, 08:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
To masz tu kaziu .... jest to ironia na dobre rady, ale podobno też mi nieźle wyszło. biggrin.gif

Zgadzam się, wyszło nieźle - czytałam - GRATULUJĘ, eusa_clap.gif szczególnie za to, że znając twoje możliwości (tekstowe) smile.gif - wykazałeś się naprawdę dużą delikatnością (języka pisanego) biggrin.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2004, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ciri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1244
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




to co?? powracacie do tematu cool.gif
bo jak nigdy pierwszy raz przeczytałam cały temat...wszystkie 7 stron...i chcę dalej biggrin.gif jestem pełna...hm nadzieji...że wszytsko się skończy Happy Endem wink.gif . . .
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2004, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ciri :
i chcę dalej biggrin.gif


To wymień baterie. wink.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ciri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1244
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




właśnie a co się dzieje jeżeli w chwili uniesienia kobiety lub mężczyzny...nagle w takim urządzeniu padają baterie...przecież można się nerwicy nabawić...takie wydarzenie jest pewnie dla nich strasznie traumwatyczne...i do końca życia...cierpią z tego powodu...trzeba zawsze pamiętać o dołaowaniu cool.gif
  
Re: <Ciri> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Złośliwość przedmiotów martwych?
Ja jednak wolę żywca. Żywiec, nawet jak w trakcie się spuści, to nie złośliwie. biggrin.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 08:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ciri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1244
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




no w sumie... a takie "coś" jest nawet gorsze od elektrycznego zwierzątka
  
Re: <Ciri> Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To tak jakby kochać się z nieboszczykiem ... sztywny, ale zimny i krew w nim nie krąży. LIPA. crazy.gif
A przecież uczucie tego pulsu jest sensem życia. cool.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Środa, 14 Lipca 2004 12:36 :
To tak jakby kochać się z nieboszczykiem ... sztywny, ale zimny i krew w nim nie krąży. LIPA. crazy.gif
A przecież uczucie tego pulsu jest sensem życia. cool.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif x1000
Podsumowanie, godne samego "maleństwa".
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ciri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1244
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




powiedz to nekrofilom confused.gif
  
Re: Najdelikatniejszy dotyk
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marta-z-tych-mart
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1224
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Woody już to wymyślił, orgazmotron specyfik zwie się. A co tym biednym kobietom zastąpi niezastępywalne pragnienie -chociażby- imitacji uczucia ? Pies albo świnka morska ? Aaa...stuprocentowy orgazm... no to nic nie mówiłam.
  
Najdelikatniejszy dotyk
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 5 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010