Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> serwer proxy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
serwer proxy
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sh4rk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1263
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam!!

Czy nie zna kotś fajnego (czyt. szybkiego i anonimowego) serwera proxy - ja nie moge nigdzie znależć sad.gif.
  
Re: <sh4rk> serwer proxy
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tysiące:)
  
Re: serwer proxy
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sh4rk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1263
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Wiedziałem że tak będzie!!!! zly.gif
Widzisz mam mały problem bo ja nie zabardzo znam angielski, a w polskich stronach nie mogłem znależć - to się zapytam inaczej - jakich serwerów wy używacie?
  
Re: <sh4rk> serwer proxy
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




osobiscie zadnego
ale czasem ustawiam tpsa znajomym
  
Re: serwer proxy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lipca 2004, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




proxy to syf
  
Re: serwer proxy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lipca 2004, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mick
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #944
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




Tutaj sporo takich serwerów http://www.proxy4free.com/page1.html

Tassadar proxy to nie syf. Jesli masz szybsze połączenie do serwera proxy niż do innych źródeł to chyba proxy sie przydaje. Mowa tu zwłaszcza gdy ma się sieć LAN a w niej serwer roxy za którym dopiero jest brama na świat. :)
  
Re: <Mick> serwer proxy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lipca 2004, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jesli łacze jest szybkie to proxy nie jest potrzebne no chyba ze nie chcemy zapychac innym łacza
a jak jest kicha to i proxy nei pomoze za wiele

u mnie w sieci miejskiej :) wyjscie na swiat 10 Mbit podpiete okolo 1000 koncowek
proxy jest na sztywno ustawione dla wszystkich ftp czyli pliki, a strony ida normlanie bezposrednio

jedyne wykorzystanie dla mnie to maskowanie ip
  
Re: serwer proxy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lipca 2004, 20:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




jesli mowimy o proxy przez internet to rzadko masz szybsze polaczenie niz z docelowymi. Zwykle wychodzi gorzej.

jesli mowimy o sieci LAN to przy duzym obciazeniu sieci sie oplaca, szybciej nie jest, ale lacze jest odciazone. W przypadku malego, tak jak Jager pisal, nie oplaca sie - tyle wynika z moich testow na squidzie.
  
serwer proxy
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010