Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index -> Grajek uliczny...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Grajek uliczny...
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Każdy z nas ich czasem widzi; część z nich to nieumiejący zagrać najbanalniejszych rzeczy pseudo muzycy, a część to wspaniali wirtuozi wykonujący swój zawód na ulicy.
  
Re: Grajek uliczny...
PostWysłano: Sobota, 24 Lipca 2004, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Mike : Piątek, 09 Lipca 2004 13:05 :
Każdy z nas ich czasem widzi; część z nich to nieumiejący zagrać najbanalniejszych rzeczy pseudo muzycy, a część to wspaniali wirtuozi wykonujący swój zawód na ulicy.

Zarówno do jednych jak i do drugich mam słabość, muszę im wrzucić coś to "futerału" albo "czapeczki", uwielbiam tych grajków.
Kiedyś na Piotrkowskiej grał na skrzypcach chłopiec, na chodniku stała kartka, "zbieram na nowe skrzypce" i w dodatku ślicznie grał.
Stał codziennie przez 1,5 miesiąca - więcej go nie zobaczyłam, a jestem tam codziennie - widocznie uzbierał.
  
Re: Grajek uliczny...
PostWysłano: Środa, 04 Marca 2015, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Unicorn
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7874
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Siedzi obok mnie i popija w całkowitej spokojności ducha wyłącznie sok grejfrutowy, co wcale nie znaczy, że tak będzie do końca dnia !!
  
Grajek uliczny...
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010