Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Entropia
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




dla tych co nie wiedzą, to tytuł filmu o reżyserze teledysków znanej grupy (w filmie gra U2 - są fragment koncertu w Johanesburgu z popmartu).

miałem to na video (leciał kiedyć na HBO) ale pożyczyłem i wcięło sad.gif

czy ma ktoś może ten filmik, na vhs, cd, dvd???

fenks from de montałns wink.gif

ps. a tak w ogóle to za... film, bono gra gwiazdę. a reżyserem jest phil j. - ten od r&h. polecam!
  
Re: <poplemon> Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Niestety ja czegoś takiego nie posiadam...
ba powiem nawet więcej pierwsze słysze o takim filmie..... smile.gif
  
Re: <Holy Joe> Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




film zaczyna się od rozmowy bohatera z bono. przechadzają sie pobudowanej scenie. bono coś mu tam doradza.

potem facet kręci film, zakochuje się, kręci video do mofo, żeni się z inna w vegas, spotyka była na kocercie w rpa - w tle mw...

ogólnie fajny klimat
jak już zdobędę albo odnajdę własną kopię to się podzielę

pzdr ;)
  
Re: <poplemon> Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




a tak wygląda okładka:


do kupienia na amazonie na vhs za głupie 4 dolce
  
Re: Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Ogladalem ten film biggrin.gif jest tez gone z koncertu sa takie przerywniki caly czas U2 w tle kiedys nawet na tv4 lecial ten film biggrin.gif biggrin.gif

O a kto pamieta serial ,,Pistolet,, piosenki u2 tez tam byly na parzadku dziennym pozdrawiam wink.gif
  
Re: Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




no i rola bono.
w porównaniu z takim mdh to oskar biggrin.gif

pzdr smile.gif
  
Re: Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Oscar to malo powiedziane lol.gif film smieszny jak ogladalem pierwszy raz to tak milo sie robi tu facet gada o zyciu a tu nagle koncert pokazuja smile.gif fajny film no i Bono jeszcze w Million Dollar Hotel tyz zagral... przechodzil przez ulice uwazam to za jego zyciowa role Oscara dla Bono hehe eusa_clap.gif biggrin.gif biggrin.gif eusa_clap.gif
  
Re: Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Oglądałam Entropię... Nie mam tego filmu niestety... osobiście mnie do gustu bardzo nie przypadł... Nawet jak grał w nim Bono... Najciekawszym jego elementem był własnie fragment koncertu. Ogólnie może się czepiam (ale jest to moje osobiste zdanie) fabuła jest dosyć prosta i mało ciekawa, wykonanie też zostawia wiele do życzenia. No ale jak wspomniałam to moje skromne zdanie smile.gif .
  
Re: <Karola_> Entropia
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Masz racje wykonanie jest proste ale ten film mialbyc prosty... ja wole osobiscie filmy w ktore nie sa naladowane efektami ale lubie ciekawa fabule... ta akurat byla prosta ale milo mi sie ogladalo pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia widye was dzis na czacie biggrin.gif biggrin.gif pozdrowka wink.gif
  
Re: Entropia
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




no i ten gadajacy kot prawiący morały smile.gif smile.gif smile.gif
  
Re: Entropia
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 16:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




hehe no fakt fakt wylecialo mi to z glowy biggrin.gif pozdrofki biggrin.gif
  
Re: Entropia
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 13:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ogladałem entropię na tv4 ... szkoda ze Bonasa tak mało tam zaangazowali :)
  
Entropia
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010